Ceļojums plašumos!

Praktiskais, dinamiskais un funkcionālais gan kravas, gan pasažieru FIAT DOBLO dizains lieliski sader ar šī automobiļa universālumu un rotaļīgo interjeru.

Drošību garantē četru sensoru riteņu pretbloķēšanas sistēma (ABS) ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD), sadursmes laikā stūres statnis salokās kā teleskops, turklāt pats stūres statnis aprīkots ar vadītāja ceļu aizsardzību, ugunsgrēka prevencijas sistēma un metāla starpsiena ar logu starp pasažieru un kravas nodalījumu („Cargo” un „Cargo Maxi”).

Pārdomāta funkcionalitāte: sildāmi un ar elektrību regulējami atpakaļskata sānu spoguļi, plaukts kabīnē pie jumta, piederumu nodalījumi priekšējās durvīs un sešas kravas nostiprināšanas cilpas. FIAT DOBLO CARGO un CARGO MAXI modeļos atradīsiet arī aizlokāmu dokumentu turētāju centrālajā piederumu nodalījumā, kravas nodalījuma PVC pārklāju un bīdāmās durvis kravas vai pasažieru nodalījuma labajā pusē.

Kravnesība līdz 960 kg

Kravas nodalījuma ietilpība 4 m3

Kondicionētājs

Parkošanās sensori

Brīvroku sistēma

Autopilots

Piedāvājumi

DOBLO CARGO

Īpašā cena: 13 990 €
Kravnesība: 705 kg

Piedāvājums IZMĒĢINI

Doblo Cargo Maxi

Īpašā cena: 16 990 €
Kravnesība: 960 kg

Piedāvājums IZMĒĢINI

Fotogrāfijām ir ilustratīva nozīme. Piedāvātais automobilis var atšķirties no attēlotā.

Ir daudz iespēju pieņemt ne pārāk gudrus lēmumus.

Un ir FIAT DOBLO – saprātīgs lēmums tiem, kas vēlas funkcionalitāti.

TESTA BRAUCIENS


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Evija Slavinska
Mārketinga projektu vadītāja

+37167146255
evija.slavinska@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Līva Šnore
Iepirkumu speciāliste , Automašīnu pārdevēja

+37167146255
liva.snore@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Didzis Pope
Servisa klientu konsultants

+37167146257
didzis.pope@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167146255
andris.lusis@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167146255
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Igor Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Eidis Putnāns
Zvanu Centra konsultants

+37167146255
eidis.putnans@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146255
rolands.turks@autobrava.lv