Ceļojums plašumos!

Praktiskais, dinamiskais un funkcionālais gan kravas, gan pasažieru FIAT DOBLO dizains lieliski sader ar šī automobiļa universālumu un rotaļīgo interjeru.

Drošību garantē četru sensoru riteņu pretbloķēšanas sistēma (ABS) ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD), sadursmes laikā stūres statnis salokās kā teleskops, turklāt pats stūres statnis aprīkots ar vadītāja ceļu aizsardzību, ugunsgrēka prevencijas sistēma un metāla starpsiena ar logu starp pasažieru un kravas nodalījumu („Cargo” un „Cargo Maxi”).

Pārdomāta funkcionalitāte: sildāmi un ar elektrību regulējami atpakaļskata sānu spoguļi, plaukts kabīnē pie jumta, piederumu nodalījumi priekšējās durvīs un sešas kravas nostiprināšanas cilpas. FIAT DOBLO CARGO un CARGO MAXI modeļos atradīsiet arī aizlokāmu dokumentu turētāju centrālajā piederumu nodalījumā, kravas nodalījuma PVC pārklāju un bīdāmās durvis kravas vai pasažieru nodalījuma labajā pusē.

Kravnesība līdz 960 kg

Kravas nodalījuma ietilpība 4 m3

Kondicionētājs

Parkošanās sensori

Brīvroku sistēma

Autopilots

Piedāvājumi

DOBLO CARGO

Īpašā cena: 13 990 €
Kravnesība: 705 kg

Piedāvājums IZMĒĢINI

Doblo Cargo Maxi

Īpašā cena: 16 990 €
Kravnesība: 960 kg

Piedāvājums IZMĒĢINI

Fotogrāfijām ir ilustratīva nozīme. Piedāvātais automobilis var atšķirties no attēlotā.

Ir daudz iespēju pieņemt ne pārāk gudrus lēmumus.

Un ir FIAT DOBLO – saprātīgs lēmums tiem, kas vēlas funkcionalitāti.

TESTA BRAUCIENS

Ruslans Vlasjuks
Direktors

+37167146258

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146257
rolands.turks@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Igors Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Iekšējais meistars

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167844595
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167844595
andris.lusis@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Artūrs Šulcs
Mazlietotu auto pārdevējs

+37167146255
arturs.sulcs@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Dace Rostoka
Mārketinga un komunikācijas vadītāja

+37167146255
dace.rostoka@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv