Auto ir ērts, praktisks un uzticams – visiem i30 modeļiem Hyundai dod 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Visi auto modeļi aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu.

Tagad par 3500 euro lētāk! Piedāvājam īpašu cenu diviem lieliskiem Hyundai i30 modeļiem:

  • Hyundai i30 hečbeks apvieno augstu kvalitāti, baudāmu vadāmību un jaudu, ko nodrošina modernie turbo dzinēji un automātiskā ātrumkārba ar diviem sajūgiem. Cena sākot no 16990 Eur
  • Hyundai i30 universāls ir ietilpīgāks nekā daudzi tā konkurenti, taču neatpaliek no pārējām automašīnām arī stila un lieliskas vadāmības ziņā. Cena sākot no 17990 Eur
  • Operatīvā līzinga piedāvājums auto modeļiem:
    i30 Fresh no 159* eur/ mēnesī
    i30 wagon Fresh no 168** eur/ mēnesī

Piesakies testa braucienam

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 16990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 4914.46 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

**Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 17990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 5203.72 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

Hyundai i30 Fresh Plus

Uzziniet vairāk

Hyundai i30 Wagon Fresh Plus

Uzziniet vairāk

TESTA BRAUCIENS


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Evija Slavinska
Mārketinga projektu vadītāja

+37167146255
evija.slavinska@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Līva Šnore
Iepirkumu speciāliste , Automašīnu pārdevēja

+37167146255
liva.snore@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Didzis Pope
Servisa klientu konsultants

+37167146257
didzis.pope@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167146255
andris.lusis@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167146255
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Igor Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Eidis Putnāns
Zvanu Centra konsultants

+37167146255
eidis.putnans@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146255
rolands.turks@autobrava.lv