ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

100% ELEKTRISKS

Pārsteidzošie dizaina akcenti ir integrēti virsbūves plūstošajās kontūrās un virsmās.

SAVIENOTI

Izbaudiet savienojamību, ko nodrošina Apple CarPlay (preinstalācija), Android Auto (preinstalācija) un viedtālruņu bezvadu uzlādes iespējas.

AERODINAMISKS DIZAINS

No šejienes nākotne izskatās lieliski. IONIQ nav tikai pievilcīgs vien, pateicoties gaisa pretestības koeficientam tikai 0,24, tas gaisu šķeļ bez jebkādas piepūles.

VEIKTSPĒJA

Viduskonsolē atjautīgi sagrupētie slēdži atvieglo svarīgāko braukšanas funkciju elektronisko pārvaldību.

EURO NCAP

IONIQ Electric atbilst visiem pastāvošajiem Eiropas drošības standartiem. IONIQ Electric ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu EURO NCAP drošības vērtēšanas sistēmā.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo IONIQ Electric tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā visiem jaunajiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstas veiktspējas akumulatoram – 8 gadi vai 200 000 km nobraukums.

IEDVESMOJOŠS DIZAINS. EMOCIJU RADĪTS.

Valdzinošais IONIQ Electric izskatās eleganti no jebkura skatu leņķa. Tā plūstošās kontūras un izlīdzsvarotās proporcijas liecina par iedvesmojošu pilnībā elektriskas jaudas un energoefektivitātes kombināciju.

Vēja nogludināts

IONIQ Electric apvieno satriecošu dizainu ar izcilu aerodinamisko veiktspēju. Tīrs dinamiskas pašpārliecinātības iemiesojums.

Uzlādes ligzdas

Aizmugurējā kreisajā spārnā zem viena vāciņa ērti novietotas gan standarta uzlādes ligzda, gan ātrās uzlādes ligzda, kas uzlādi līdz 80% veic tikai 23 minūtēs.

Optimizēti diski un riepas

Vispārējo energoefektivitāti uzlabo 16” AERO vieglmetāla diski. Ja automobiļa eksterjera krāsa ir sudraba, melna vai zila, vieglmetāla diski ir sudraba krāsā. Baltas krāsas automobiļiem tie ir baltā krāsā.

Dizaina viengabalainība

Harmoniskā aizmugures spoilera, zemā loga, aizmugures lukturu, kontrastējošā bufera ielaiduma un  akcentējošā moldinga kombinācija apliecina IONIQ dizaina absolūto viengabalainību.

 

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaudīgo LED gaisma uzlabo redzamību naktī, bet tās patērē mazāk enerģijas nekā tradicionālās spuldzes.

LED DIENAS GAITAS LUKTURI

Dinamiskais lukturu izliekums ieskauj Active Airflow sistēmas gaisa ieplūdes atveres, kas samazina turbulenci ap priekšējiem riteņiem.

FORMA UN FUNKCIJA

Dinamiskā dizaina priekšējie lukturi ir integrēti gludajā priekšējā režģa panelī. Akcentējošais moldings atkarībā no eksterjera krāsas ir vara vai sudraba krāsā.

AIZMUGURES KOMBINĒTIE LUKTURI

Tikai IONIQ Electric pieejamie spožie LED aizmugures lukturi patērē mazāk enerģijas un izceļ automobiļa dizaina viengabalainību.

IONIQ Electric salona dizains atspoguļo tīrību un vienkāršību. To atdzīvina vara krāsas akcenti.  Automobiļiem Marina Blue eksterjera krāsā akcenti ir baltā krāsā.

Ekoloģiski materiāli

Inovatīvs ekoloģiski draudzīgu salona materiālu izmantojums durvju un griestu apdarē un paklājiņos apliecina IONIQ statusu – tas ir ilgtspējīgi būvēts elektroautomobilis.

Ergonomiska D formas stūre

IONIQ Electric D formas stūrei ir sportisks izskats un ergonomisks satvēriens. Tā, iespējams, ir vislabākā stūre, kādu jums gadījies turēt savās rokās.

Vienmēr sasniedzami

IONIQ savienojamību nodrošina 8” krāsainais skārienekrāns. Apple CarPlay (preinstalācija), Android Auto (preinstalācija) un LIVE pakalpojumi kopā ar jauno navigācijas platformu uzlabos ikvienu braucienu. IONIQ ir aprīkots ar Premium Infinity Sound System audiosistēmu un bezvadu uzlādes paliktni saderīgajiem viedtālruņiem.

Viduskonsole

Pārnesumu pārslēgšana ar pirkstu galiem uz priekšu, neitrālajā un atpakaļgaitā, braukšanas režīmu ECO, NORMAL un SPORT slēdzis, kā arī elektriskās stāvbremzes slēdzis ir parocīgi novietoti viduskonsolē.

INSTRUMENTU BLOKS

Lielais, krāsainais digitālais displejs attēlo plašu brauciena informācijas klāstu: ātrumu, enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un uzlādes līmeni. Tā stils mainās atkarībā no braukšanas režīma – ECO, NORMAL vai SPORT.

VIEDTĀLRUŅA BEZVADU UZLĀDE

Savietojamus viedtālruņus var uzlādēt uz integrētā bezvadu lādētāja paliktņa. Nesavietojamiem viedtālruņiem nepieciešams bezvadu lādētāja adapteris.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE

Stāvbremzes novietošana viduskonsolē ietaupa vietu, turklāt tā ir ērti izmantojama.

ĀDAS KOMPLEKTS

Pieejams Style modelim.

  • Ādas sēdekļi
  • Priekšējo sēdekļu ventilācija

PROGNOZĒJAMA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA

Precīzi savienotās elektriskās piedziņas detaļas tika radītas, lai nodrošinātu izcilas brauciena īpašības un praktisku ikdienā nobraucamo attālumu.

Elektriskā piedziņa

IONIQ Electric apvieno vieglā, kompaktā un atkārtoti uzlādējamā litija-jonu polimēra akumulatora augsto jaudas blīvumu ar lielas jaudas elektromotoru un ārkārtīgi efektīvu reduktoru.

Elektromotors

Jaudīgais elektromotors rada 120 ZS un maksimālo griezes momentu 295 Nm.

Akumulatora apsilde

Integrētā apsildes sistēma uzsilda augsta sprieguma akumulatoru, lai maksimāli uzlabotu lādēšanas veiktspēju un palielinātu nobraucamo attālumu aukstos laika apstākļos.

Litija jonu polimēra akumulators

Jaudīgā akumulatora palielinātais jaudas blīvums nodrošina lielāku veiktspēju un garāku nobraucamo attālumu. Vēl labākai vadāmībai akumulators ir novietots zemu šasijā.

Mierīgs prāts standarta aprīkojumā

Augstas veiktspējas litija-jonu polimēra akumulatoram ir 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma (kas iestājas pirmais) garantija. IONIQ Electric ir spēkā arī Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma piedziņas sistēmai, stūres sistēmai, balstiekārtai un bremžu sistēmai.

Reģeneratīvā bremzēšana

Samazinot ātrumu (t. i. bremzējot vai braucot lejup no kalna), elektromotors darbojas kā ģenerators un pārveido kinētisko enerģiju elektriskajā, ko savukārt var uzglabāt akumulatorā.

ONIQ Electric var uzlādēt vairākos veidos, mājās vai ceļā. Tāpēc jūs varat izmantot ikvienu izdevību, lai izbaudītu elektrisku braukšanu. Uzlādes stacijas jūs varat atrast automobiļa navigācijas sistēmā. Visas pasaules publiskās uzlādes stacijas jūs varat aplūkot chargemap.com

 

IONIQ Electric ir aprīkots ar uzlādes kabeli ar vadības bloku, kas vienkāršo uzlādi no standarta mājsaimniecības rozetes. Uzlādes laiks ir aptuveni 12 stundas. Tas ir paredzēts tikai pagaidu/ārkārtas uzlādei.

Ir pieejama speciāla fiksēta vai mobila mājsaimniecību uzlādes ierīce, kas ietver vadības bloku, kam ir no mājsaimniecības elektrotīkla neatkarīgs drošinātājs.

Tā izmanto 3 fāzu maiņstrāvu un nodrošina 100% uzlādi 4 stundās 25 minūtēs. Lai to uzstādītu mājās vai birojā, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Hyundai dīleri.

IONIQ Electric ir savietojams ar visām publiskajām maiņstrāvas uzlādes stacijām. Uzlādes laiks ir aptuveni 4,5 stundas. Bet visātrāk uzlādēt savu IONIQ Electric Jūs varat no līdzstrāvas avota. Uzlādes laiks ir aptuveni 30 minūtes pie 50 kW un 23 minūtes pie 100 kW.

VĒL PLAŠĀKS DROŠĪBAS APRĪKOJUMS VĒL IZCILĀKAI DROŠĪBAI

Ceļa segums var mainīties, taču jūsu automobilim jābūt stabilam jebkurā situācijā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Automobilī uzstādītas kameras kontrolē joslu apzīmējumus un sniedz vizuālus vai skaņas brīdinājumus, ja IONIQ Electric bez pagrieziena signāla ieslēgšanas pietuvojas pārāk tuvu joslas robežai. Turklāt sistēma notur automobili savā braukšanas joslā.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Automobiļa aizmugurē uzstādītie sensori uzrauga, vai spoguļa aklajā zonā neatrodas kāds transportlīdzeklis un brīdina vadītāju ar gaismas signālu sānu spogulī un skaņas signālu, ja tiek ieslēgts pagrieziena rādītājs. Sistēma ir apvienota ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošu transportlīdzekli, kas gādā par drošu izbraukšanu no stāvvietas atpakaļgaitā.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Radara un kameras sensori brīdina vadītāju par sadursmes risku un vajadzības gadījumā iedarbina bremzes, lai novērstu sadursmi ar gājējiem

Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole

Paaugstina drošību un mazina stresu, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos ASCC atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

IONIQ Electric ir labs drošības aprīkojums un sistēmas. Tas ir aprīkots ar septiņiem drošības spilveniem: diviem priekšā, diviem sānos, diviem sānu aizkaru drošības spilveniem un vadītāja ceļgalu drošības spilvenu.