PIESLĒDZIETIES NĀKOTNEI

IONIQ ieved jūs nākotnē. Tā ir iespēja darīt lietas citādi. IONIQ Hybrid apvieno satriecošu dizainu un izcilu aerodinamisko efektivitāti. Sabalansētas proporcijas un rūpīgi izstrādātas detaļas piešķir tam pievilcību. Tā izskats izstaro dinamiku un pārliecību.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Stilīgajos priekšējos lukturos izmantota LED tehnoloģija, lai iegūtu maksimālu apgaism

ojumu, patērējot minimālu elektrības daudzumu.

Funkcionāla forma

IONIQ ir augsta aerodinamiskā efektivitāte un 0,24 gaisa pretestības koeficients. Dinamisko priekšējo lukturu bloks saplūst ar priekšējo režģi.

Aiz režģa slēpjas adaptīvāskruīza kontroles radars un aktīvie gaisa aizvari, kas uzlabo aerodinamiku. Zilā līnija bufera apakšā apzīmē IONIQ hibrīda modeli.

15 collu vieglmetāla diski

IONIQ Hybrid standarta aprīkojumā ietilpst 15 collu AERO vieglmetāla diski.

Elegantas detalas

Sānu spoguļi ir veidoti tā, lai veidotu efektīvu gaisa plūsmu un samazinātu vēja troksni.

Aerodinamisks dizains

Zem aerodinamiskās virsbūves atrodas augstas veiktspējas komponenti, kas ir īpaši izstrādāti, lai nevainojami darbotos kopā.

Pludlinijas

Aerodinamiska forma un gaisa pretestību mazinošs aizmugurējais spoileris piešķir braucienam ar IONIQ Hybrid stabilitāti. Spoilerī ir integrēts arī LED bremžu signāls.

Liels aizmugures logs

IONIQ aizmugurē dominē horizontāli elementi, kas izceļ plato šķērsbāzi un sportisko raksturu.

Aizmugures lukturu grupa

IONIQ LED aizmugures lukturi ir spožāki, patērē mazāk enerģijas un izceļ automašīnas dizainu.

 

VIENKĀRŠI SKAIDRS. SKAIDRI VIENKĀRŠS.

IONIQ Hybrid ietilpīgais salons ir dizaina skaidrības iemiesojums. To atspoguļo horizontālās priekšējā paneļa kontūras un lietošanā ērtie mērinstrumenti un vadības ierīces.

Ergonomiska D formas stūre

IONIQ D formas stūrei ir sportisks izskats un ergonomisks satvēriens. Tā, iespējams, ir vislabākā stūre, kādu jums gadījies turēt savās rokās. Mēs esam droši, ka jums tā patiks

Vienmēr saskarē

IONIQ komunikācijas sistēmas centrāle ir pilnkrāsu 8 collu skārienekrāns. Apple CarPlay, Android Auto un Live pakalpojumi ar pilnīgi jaunu navigācijas platformu uzlabo katru braucienu. Ir pieejama arī augstas kvalitātes Infinity skaņas sistēma un bezvadu lādētājs saderīgiem viedtālruņiem.

Daudzfunkciju viduskonsoles glabāšanas nodalījums

Zem centrālā roku balsta atrodas glabāšanas nodalījums, kurā var ievietot planšetdatoru vai grāmatu, kurai nepietiek vietas citos nodalījumos. Izmantojot viduskonsoles USB ligzdu, ir iespējama lādēšana.

Vizuāla un pieskāriena kvalitāte

Salona kvalitāti izceļ eleganti hroma akcenti uz pārnesumkārbas sviras, pedāļiem un durvju sliekšņiem.

Videi draudzīgi materiāli

Pārdomāta videi draudzīgu salona materiālu izmantošana vēlreiz apliecina, ka IONIQ ir hibrīdautomobilis, kas veidots, domājot par ilgtspēju. Salona durvju paneļi, piemēram, ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas, koka skaidām un vulkāniska akmens.

Zem aizmugures sēdekļiem atrodas augstsprieguma akumulatoru bloks. Tādā veidā tiek ietaupīta vieta gan salonā, gan bagāžas nodalījumā. IONIQ Hybrid bagāžas nodalījums ir viens no lielākajiem segmentā: 443 litri ar aizmugures sēdekļiem normālā stāvoklī un līdz pat 1505 ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem.

DEKORATĪVI AKCENTI SIGNATURE BLUE KRĀSĀ

IONIQ Hybrid salonu grezno gaumīgi dekoratīvie elementi Signature Blue krāsā.

INSTRUMENTU BLOKS

Lielais krāsainais ekrāns sniedz plašu informāciju par braukšanu, ieskaitot ātrumu, degvielas patēriņu un hibrīda sistēmas enerģijas plūsmu. Attēlošanas stils mainās līdz ar izvēlēto braukšanas režīmu – Eco vai Sport.

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Integrētais bezvadu lādētājs ļauj uzlādēt viedtālruņus, kas atbalsta šo funkciju.

HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

IONIQ Hybrid sirds ir īpaši izstrādāts spēka agregāts, pateicoties kam braukšana ar hibrīda sistēmu tagad ne tikai ir ekoloģiska, bet arī sagādā prieku.

IONIQ Hybrid dzinēji

Benzīna dzinējs, elektromotors, litija-jonu polimēru akumulators un dubultsajūga pārnesumkārba ir veidoti tā, lai darbotos visi kopā ar maksimālu efektivitāti.

  • Kopējā jauda 104 kW (141 ZS)
  • Kopējais griezes moments 256 Nm
  • Hibrīda akumulatora ietilpība 1,56 kWh

Benzīna dzinējs

IONIQ Hybrid 1,6 litru GDI benzīna dzinējs attīsta 77 kW (105 ZS) jaudu un piedāvā ekonomijas līmeni, kas ir viens no labākajiem segmentā.

Elektromotors

Augsts griezes moments un efektivitāte ir galvenās 32 kW (43,5 ZS) jaudīgā elektromotora iezīmes. Tas nodrošina iespaidīgu paātrinājumu, uzsākot braukšanu, un vairāk jaudas lielā ātrumā.

Dubultsajūga transmisija (DCT)

IONIQ piedāvā jaunu hibrīda braukšanas pieredzi ar vienmērīgas darbības dubultsajūga transmisiju,kas nodrošina ātru un atsaucīgu pārnesumu pārslēgšanu. Īpaši efektīvā sešpakāpju DCT ļauj pārslēgtpārnesumus ātri un efektīvi un maksimāli izbaudīt braukšanu.

Litija-jonu polimēra akumulators

1,56 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas noder, gan braucot ar elektromotoru, gan reģenerējot enerģiju.

1. Kustības uzsākšana/neliels ātrums  elektromotors (elektroautomobiļa režīms)
Uzlādētais augstsprieguma akumulators darbina elektromotoru.

2. Paātrinājums/braukšana pret kalnu benzīna dzinējs + elektromotors
Elektromotors un benzīna dzinējs darbojas kopā, lai uzlabotu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu.

3. Vidējs-liels/nemainīgs ātrums benzīna dzinējs + elektromotors
Braucot ar vienmērīgu ātrumu, piedziņu nodrošina vai nu benzīna dzinējs, vai elektromotors atkarībā no tā, kurš konkrētajā situācijā ir efektīvāks.

4. Palēnināšanās/braukšana lejupceļā reģeneratīvā bremzēšana
Elektromotora saražotā kinētiskā enerģija uzlādē akumulatoru.

Vidējais degvielas patēriņš ir 3,4 l/100 km, bet CO2 izmeši – 79 g/km.

Mierīgs prāts standarta aprīkojumā

Augstas veiktspējas litija-jonu polimēra akumulatoram ir 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija. IONIQ Hybrid ir spēkā arī Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma dzinējam, stūres sistēmai, balstiekārtai un bremžu sistēmai.

ECO UN SPORT BRAUKŠANAS REŽĪMI

ECO režīms uzlabo degvielas ekonomiju, bet SPORT režīms padara pārnesumu pārslēgšanu, paātrinājumu, stūres darbību un digitālo mērinstrumentu izskatu asāku, sniedzot aktīvāku braukšanas pieredzi.

SĀCIET AR ELEKTROMOTORU

Elektromotora maksimālais griezes moments ir pieejams uzreiz pēc kustības uzsākšanas. Tas ļauj sasniegt iespaidīgu paātrinājumu, it sevišķi nelielā ātrumā. IONIQ paātrinājums no 0 līdz 100 km/h aizņem 10,8 sekundes.

VIEGLUMS UN VEIKLĪBA

Pārdomāti izmantojot vieglu augstas izturības tēraudu un alumīniju, ir izveidota konstrukcija, kas kopā ar daudzsviru aizmugures balstiekārtu un zemu smaguma centru sniedz lielisku stabilitāti un patīkami veiklu vadāmību.

VAIRĀK DROŠĪBAS APRĪKOJUMA, JO IZCILA DROŠĪBA IR TĀ VĒRTA

Ceļi var būt dažādi, bet jūsu automašīnai ir jābūt stabilai visās situācijās. Mūsu mērķis nav ātrums vai izrādīšanās, bet gan drošība un stabilitāte.

JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKAS)

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automašīna novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANA (AEB)

Moderna braukšanas palīgsistēma, kas izmanto radara signālus un priekšējo kameru, nepārtraukti analizējot satiksmi. Konstatējot sadursmes risku ar gājēju vai citu transportlīdzekli, tiek automātiski iedarbinātas bremzes.

INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)

Komforta funkcija, kas seko priekšā braucošajam transportlīdzeklim, izmantojot priekšējo radara sensoru. Tā automātiski uztur iestatīto ātrumu un drošu distanci starp transportlīdzekļiem, pēc vajadzības darbinot droseļvārstu vai bremzes.

AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA (BSD)

Tā informē vadītāju par aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem un atvieglo joslu maiņu. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina, ja tuvojas citi transportlīdzekļi, un var mazināt sadursmes sekas.

7 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Vadītāja drošības spilvens, pasažiera drošības spilvens, 2 sānu drošības spilveni un aizkarveida drošības spilveni aizsargā sadursmes gadījumā. Iztaisnotas virsbūves savienojumu vietas un trieciena spēka sadales zonas.

MANS IONIQ, MANA IEDVESMA

IONIQ Hybrid jau ir bagātīgs un daudzveidīgs pamata aprīkojums, bet jūs varat izvēlēties papildu aprīkojumu atbilstoši savai gaumei, ieradumiem vai vajadzībām.

Navigācijas komplekts

Pieejams Style modelim.
Navigācija

  • 8 collu skārienekrāns
  • MapCare™
  • Android Auto
  • Apple CarPlay
  • Tom Tom Live pakalpojumi

Ādas komplekts

Pieejams Style modelim.

  • Ādas sēdekļi
  • Priekšējo sēdekļu ventilācija