ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

PĀRLIECINOŠA SPĒKA UN STILA KOMBINĀCIJA

Pilnvērtīga SUV automobiļa raksturs ar luksusa sedana izsmalcinātību.

 

VEIKTSPĒJA UN JAUDA GĀDĀ PAR KOMFORTABLU PĀRVIETOŠANOS

Iepazīstiet Santa Fe dinamisko izsmalcinātību. Pilnpiedziņa un 2,2 litru dīzeļa dzinējs ar 145 kW jaudu ļauj vilkt piekabi ar svaru līdz 2 tonnām.

VIENMĒR 7 VIETĪGS

Viegli pielāgojams jūsu vajadzībām – nolokot trešo rindu, jūs iegūstat līdz pat 1680 litru lielu telpu bagāžas glabāšanai.

GATAVS NEPAREDZAMAJAM

Jaunajā Santa Fe ir pieejamas visjaunākās tehnoloģijas, kas visas kopā palīdz maksimāli efektīvi aizsargāt pasažierus, gājējus un pārējos satiksmes dalībniekus.

EKSTERJERS

Katra detaļa papildina koptēlu un izceļ jaunā Santa Fe eleganto izskatu.

INTERJERS

Jaunā Santa Fe salons ir ergonomisks pārdomāts un kvalitatīvs.

ĒRTUMS

Brīvroku bagāžas nodalījuma sistēma nodrošina vieglu piekļuvi bagāžas nodalījumam, ja jūsu rokas ir aizņemtas un ikviens pasažieris jūtas komfortabli automašīnas ergonomiskajā interjerā.

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI

Hyundai MapCare™ iekļauj sešus bezmaksas atjauninājumus septiņu gadu garumā, izejot regulārās apkopes Hyundai servisā. Tom Tom Live pakalpojumi nodrošina precīzu informāciju par ceļu satiksmi, laika apstākļiem un vietējiem objektiem.

AUTOMAŠĪNA, UZ KO VAR PAĻAUTIES

Santa Fe standarta aprīkojumā ietilpst piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, kā arī palīdzība uz ceļa un bezmaksas automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā.

Santa Fe bāzes komplektācijā ietilpst radiouztvērējs ar MP3/CD atskaņotāju un skārienjūtīgu ekrānu, Bluetooth sistēma ar balss komandām un atpakaļskata kamera. Style versija iekļauj Virtual Surround audiosistēmu ar sešām skaļruņiem, Premium versija – Premium Sound audiosistēmu ar desmit skaļruņiem, kā arī navigācijas sistēmu.

4,2 collas lielais TFT LCD ekrāns Supervision Cluster mēraparātu panelī rāda autovadītājam dažādu noderīgu informāciju, tai skaitā degvielas patēriņu un izvēlēto stūres vadības režīmu. Mēraparāta paneļa izgaismojumu iespējams regulēt, pielāgojot gaismas intensitāti vadītāja acīm.

Flex Steer sistēma piedāvā autovadītājam iespēju izvēlēties vienu no trim stūres vadības režīmiem pēc saviem ieskatiem: Normal, Sport vai Comfort. Ar viegli izmantojamu slēdzi uz stūres rata var mainīt stūres vadības režīmu gan braukšanas laikā, gan automašīnai stāvot.

Santa Fe komforta aprīkojumā ietilpst arī automātiskā divzonu klimata kontrole ar Cluster Ionizer funkciju, kas gādā par gaisa kvalitāti salonā. 7 vietu versijā papildus ir ierīkota speciāla ventilācijas sistēma salona aizmugurējai daļai.

Tā kā priekšējie un aizmugurējie sēdekļi ir ārkārtīgi ērti, tad gūt prieku no brauciena varēs visa ģimene.
Otrās rindas sēdekļu atzveltnes ir sadalītas attiecībā 4:2:4, un sēdekļi ir salokāmi dažādās kombinācijās atkarībā no pasažieru skaita, bagāžas izmēriem un formas.

IZSMALCINĀTĪBA NO SĀKUMA LĪDZ GALAM

Ikviena jaunā Santa Fe detaļa papildina kopējo kvalitātes un izsmalcinātības iespaidu.

 

Ksenona priekšējie lukturi

Jaunie izteiksmīgie projektora tipa ksenona lukturi nodrošina labu redzamību un ļauj būt labi saskatāmam.

Priekšējie miglas lukturi ar LED dienas gaitas lukturiem (DRL)

Zemu uzstādītie miglas lukturi uzlabo redzamību miglas apstākļos. Spožie LED dienas gaitas lukturi ir lieliski pamanāmi un eleganti integrēti miglas lukturu ietvaros.

Radiatora režģis​

Jau pirmajā acu uzmetienā Santa Fe demonstrē eleganci un pievilcību ar plato, hromēto sešstūra formas priekšējo režģi ar trīs horizontālām joslām.

Sānu spoguļi ar pagrieziena rādītājiem​

Sānu spoguļu korpusos ir integrēti pagrieziena rādītāji un apakšas apgaismojums, kas ieslēdzas, atverot automobiļa durvis tumsā.

Jumta sliedes​

Eleganti integrētas jumta sliedes piešķir sportisku akcentu un sniedz drošu pamatu dažādu kravu pārvadāšanai uz jumta.

Panorāmas jumta lūka​

Atveriet īpaši lielo stikla jumta lūku, nospiežot tikai vienu pogu, un ielaidiet salonā saules vai mēness gaismu vai svaigu gaisu. Diskrēts deflektors mazina vēja troksni, un saritināmas žalūzijas ar motora piedziņu sniedz aizsardzību pret karstiem saules stariem.

IZCILĪBA SLĒPJAS DETAĻĀS

Jaunā Santa vienotā dizaina filozofija iemiesojas arī vissīkākajās detaļās.

DUBULTIE IZPŪTĒJI​

Trapecveida izpūtēji piešķir Santa Fe aizmugurei neapšaubāmi sportisku izskatu.

AIZMUGURES APAKŠDAĻAS AIZSARGS​

Aizmugures bufera apakšdaļu aizsargā izturīgs aizsargelements.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS​

Spožās gaismas diodes izceļ jauno aizmugures kombinēto lukturu izteiksmīgo dizainu.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS​

Augstu novietotais stopsignāls aizmugures spoilerī savlaicīgi brīdina pārējos satiksmes dalībniekus par bremzēšanu.

KOMFORTS IR ATTIEKSME

Salona krāsa

Jaunā Santa Fe salons ir rūpīgi veidota augstas kvalitātes ādas, auduma un pieskārienam tīkamu materiālu kombinācija. Lai kuru aprīkojuma līmeni jūs izvēlētos, uzreiz ir pamanāma augstā izpildījuma kvalitāte.

Sēdekļu krāsa: melna, bēša

Sēdekļu materiāli: āda GLS versijā

Apdares elementu materiāli: daļēji glancēta oglekļa šķiedra – GLS

 

Daudzfunkcionālā stūre​

Izjūtiet jauno Santa Fe, neatraujot rokas no stūres. Tas ir ergonomikas un efektivitātes meistardarbs.

Audiosistēmas tālvadība
Apsildāma stūre
Tālruņa vadības slēdži
Automātiskā kruīza kontrole

Pilnībā automātiskā klimata kontrole​

Divzonu automātiskā klimata kontrole ļauj vadītājam un priekšējam pasažierim izveidot katram savu optimālo komforta zonu.

Apsildāmi un ventilējami priekšējie sēdekļi​

Izbaudiet patīkamu siltumu ziemā un atsvaidzinoši vēsus sēdekļus vasarā, pateicoties apsildes un ventilācijas funkcijām.

Centrālais roku balsts ar glabāšanas nodalījumu​

Zem komfortablā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem ir parocīgi novietots dziļš glabāšanas nodalījums.

10 skaļruņu Infinity Premium Surround audiosistēma​

Desmit skaļruņi, 630 vatu jauda un QuantumLogic Surround (QLS) sistēma ļauj visiem braucējiem izbaudīt bagātīgu, telpisku skaņu.

Vieta braucējiem un bagāžai

GRIESTU KONSOLE​

Centrālajā griestu konsolē atrodas ne tikai lasīšanas apgaismojums un saulesbriļļu turētājs, bet arī panorāmas jumta lūkas un inteliģento bagāžas nodalījuma durvju vadības slēdži.

ELEKTRISKO LOGU KONTROLES SISTĒMA​

Automātiskā pacelšana ir parocīga viena pieskāriena kontroles sistēma ar integrētu drošības funkciju, ja loga ceļā tiek konstatēts šķērslis.

SLIEKŠŅU UZLIKAS​

Droša aizsardzība pret sliekšņu skrāpējumiem, skrambām un netīrumiem.

AIZMUGURES CENTRĀLIE KRŪŽU TURĒTĀJI​

Arī aizmugurē sēdošie var baudīt tādu pašu komfortu. Braucienu izbauda visi pasažieri.

VAIRĀK NEKĀ SAGAIDĀT

Jaunais Santa Fe spēj padarīt dzīvi vieglāku un baudāmāku. Pat satiksmes sastrēgumā.

Inteliģentas elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis

Sensori, kas konstatē, kad tuvumā atrodas vadītājs ar atslēgu, ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis automātiski un arī tad, ja rokas ir aizņemtas, sniedzot ērtu piekļuvi ietilpīgajam bagāžas nodalījumam.

 

Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)​

Aktivēti ultraskaņas sensori atrod piemērotu brīvu stāvvietu paralēli brauktuvei un palīdz Santa Fe iebraukt tajā un izbraukt no tās. SPAS darbojas, arī novietojot automobili stāvēšanai perpendikulāri brauktuvei. Jums jākontrolē tikai gāzes un bremžu pedālis, bet pārējo sistēma izdarīs pati.​

Dinamiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi (DBL)​

Ksenona priekšējie lukturi pielāgo gaismas kūli atkarībā no braukšanas ātruma un stūres leņķa, apgaismojot līkumu un sniedzot papildu pārliecību.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCTA)​

Aklās zonas uzraudzības sistēmas (BSD) sensori konstatē arī citus transportlīdzekļus, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas ar ierobežotu redzamību uz sāniem. Konstatējot citu braucošu transportlīdzekli, tiek sniegti akustiski un vizuāli brīdinājumi.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)​

Stāvbremzes ieslēgšana un izslēgšana, nospiežot vienu pogu.

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS/ IZSLĒGŠANAS POGA​

Kad atslēga atrodas automobilī, dzinēja iedarbināšanai pietiek nospiest iedarbināšanas/izslēgšanas pogu.

AUTOMĀTISKĀ STIKLU AIZSVĪŠANAS NOVĒRŠANAS SISTĒMA​

Konstatējot kondensāciju uz vējstikla, sistēma automātiski aktivizē klimata kontroli, lai atjaunotu un uzturētu redzamību.

STATISKIE PAGRIEZIENA APGAISMOŠANAS LUKTURI​

Braucot pagriezienā diennakts tumšajā laikā, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vērš gaismas kūli pagrieziena virzienā, padarot braukšanu naktī daudz drošāku.

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS​

Sildelementi vējstikla apakšdaļā ātri atkausē piesalušas logu tīrītāju slotiņas.

220 V PĀRVEIDOTĀJS​

Ir padomāts par visām jūsu elektroniskajām ierīcēm. 220 V pārveidotājs automātiski pārveido maiņstrāvas spriegumu uz 220 V, lai jūs varētu saglabāt sakarus ar ārpasauli kā mājās, tā ceļā.

EIROPAS CEĻIEM OPTIMIZĒTS DZINĒJS

2,2 litru dīzeļa dzinējs ir īpaši pielāgots ar mērķi nodrošināt Eiropas braukšanas apstākļiem piemērotu jaudas un efektivitātes līmeni.

 

2,2 l CRDi dīzeļa dzinējs ar VGT​

2,2 l CRDi dīzeļa dzinējs ar VGT attīsta 200 ZS pie 3800 apgr./min un 440 Nm griezes momentu pie 1750~2750 apgr./min.

Maksimālā jauda: 200 ZS
Maksimālais griezes moments: 440 Nm

GAITAS ĪPAŠĪBAS UN VADĀMĪBA

Pilnveidotā pagriezienu vilces kontrole (ATCC)​

Pievadot griezes momentu riteņiem, kam ir vislabākā saķere (vilcējspēka virziena maiņa), ATCC uzlabo braukšanas īpašības pagriezienos un paaugstina drošību. Ja nepieciešams, tā arī aktīvi bremzē līkuma iekšpusē esošo riteni. Kopā ar elektronisko stabilitātes kontroli (ESC) tā nodrošina precizitāti un stabilitāti pagriezienos.

Priekšējā un aizmugurējā balstiekārta

Makfersona statņu priekšējā balstiekārta sniedz labāku stabilitāti un gaitas īpašības paātrinājuma un bremzēšanas laikā. Aizmugures daudzsviru balstiekārta nodrošina komfortablas gaitas īpašības un aizņem mazāk vietas nekā citas sistēmas, piešķirot vairāk brīvas vietas pasažieru ērtībai.​

6 pakāpju automātiskā transmisija​

Sešu pakāpju automātiskā transmisija ar vienmērīgu un nemanāmu pārnesumu pārslēgšanu ir ļoti ērti lietojama, un normālos lietošanas apstākļos tai nav nepieciešama eļļas maiņa.

Santa Fe dīzeļdzinējs ar 2,2 l motora tilpumu, turbokompresoru un kvēpu filtru attīsta 145 kW (197 z.s.) lielu jaudu. Neraugoties uz šādu jaudu, dzinēja degvielas patēriņš ir tikai 5,7 l/100 km ar tikai 149 g/km CO2 izmešiem, kas ir viens no labākajiem rādītājiem savā klasē. Maksimālais griezes moments dzinējam ar mehānisko pārnesumkārbu ir 421 Nm, ar automātisko – 436 Nm.

Hyundai Santa Fe dzinējam pietiek jaudas, lai vilktu dzīvojamo treileru vai laivas piekabi. Modernā papildu funkcija – piekabes stabilizēšanas palīgsistēma TSA – seko piekabes kustībai, nosaka nestabilitātes rašanos un novērš iespējamu vadības zudumu, samazinot dzinēja darba ātrumu un pēc nepieciešamības aktivizējot bremzes, šādi palēninot automašīnas kustības ātrumu.

GATAVS NEGAIDĪTĀJAM

Jaunajā Santa Fe ir pieejamas visjaunākās tehnoloģijas, kas visas kopā palīdz maksimāli efektīvi aizsargāt pasažierus, gājējus un pārējos satiksmes dalībniekus.

Autonomā avārijas bremzēšana (AEB)​

Radara un kameras sensori brīdina vadītāju par sadursmes risku un vajadzības gadījumā iedarbina bremzes, lai novērstu sadursmi ar gājējiem vai citiem transportlīdzekļiem vai mazinātu tās sekas. AEB darbojas dažādās situācijās, un tās darbība ir atkarīga no dažādiem apkārtējiem faktoriem.​

Pilnveidotā inteliģentā kruīza kontrole (ASCC)

ASCC ietur drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim satiksmē, kur bieži nepieciešams apstāties un uzsākt braukšanu. Tiklīdz pēc apstāšanās atkal tiek konstatēta kustība uz priekšu, dzinējs tiek automātiski iedarbināts.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)​

Automobiļa sānu aizmugurē uzstādītie sensori konstatē tuvumā esošus transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā. Ieslēdzot šādā situācijā pagrieziena rādītāju, sānu spogulī izgaismojas brīdinājuma gaismas signāls un atskan skaņas signāls.

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma (LDWS)​

Automobilī uzstādītas kameras kontrolē joslu apzīmējumus un sniedz vizuālus vai skaņas brīdinājumus, ja automobilis bez pagrieziena signāla ieslēgšanas pietuvojas pārāk tuvu joslas robežai.

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)​

Konstatējot priekšā uz ceļa citus transportlīdzekļus, priekšējie lukturi tiek automātiski pārslēgti no tālās gaismas uz tuvo, lai neapžilbinātu citus autovadītājus.

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) un automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)

ESC regulē dzinēja griezes momentu un bremžu darbību, lai uzturētu kustības stabilitāti, bet VSM uzlabo virziena stabilitāti, it īpaši bremzēšanas laikā vai pagriezienos uz slapja vai slidena ceļa, kombinējot ESC un stūres pastiprinātāja ar motora piedziņu (MDPS) darbību.​

Vilces kontroles sistēma (TCS)

Sensori nepārtraukti uzrauga visu riteņu rotācijas ātrumu un, ja viens vai vairāki no tiem zaudē saķeri, griezes moments nekavējoties tiek sadalīts starp pārējiem riteņiem, lai atgūtu saķeri un kontroli pat uz ceļa ar sliktu saķeri.​

Apkārtskata monitors​

Manevrēšanu šaurās vietās atvieglo pārdomāti izvietotas kameras, kas nodrošina 360° redzamību apkārt automobilim.

ISOFIX BĒRNU SĒDEKLĪŠA STIPRINĀJUMI​

Ir iespējams parocīgi un droši uzstādīt un noņemt saderīgus ISOFIX bērnu sēdeklīšus.

7 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA​

Septiņu drošības spilvenu sistēmā ietilpst drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai, dubultie priekšējie drošības spilveni, divi sānu trieciena drošības spilveni priekšā un divi gareniski aizkarveida drošības spilveni abās pusēs.

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS PASTIPRINĀTĀJS (BAS)​

Sistēma nekavējoties atpazīst avārijas bremzēšanas situācijas un nodrošina īpaši spēcīgu mehānisko bremžu spiedienu, kad tiek nospiests bremžu pedāli.

Papildaprīkojums

Creamy White (PA)
Vanilla White (PA)
Crystal White (M/PE)
Glacier (M/PE)
Arabian Mocha (M/PE)
Sleek Silver (M/PE)
Titanium Silver (M/PE)
Ocean View (M/PE)
Mystic Beige (M/PE)
Beach Sand (M/PE)
Red Merlot (M/PE)
Phantom Black (M/PE)

Hyundai Santa Fe izceļas ar savu bagātīgo un daudzveidīgo bāzes komplektāciju. Taču, ja vēlaties padarīt savu auto individuālāku vai praktiskāku, Hyundai piedāvās jums dažādu papildaprīkojumu.

Ar to jūs varēsit uzsvērt sava auto eksterjera skaistumu, padarīt braukšanu ērtāku un drošāku, kā arī aizsargāt lakojumu, krāsojumu un apdari. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu.

Stila elementi

Ar moldingiem un pašlīmējošām aizsargplēvēm būtu vērts pārklāt gan viegli ieskrāpējamos durvju sliekšņus, gan bagāžas nodalījuma iekraušanas slieksni. Kāpšļi varētu padarīt automobiļa ārieni individualizētāku. Kāju telpas apgaismojuma komplekts – zila vai balta gaisma – radīs mājīgāku gaisotni gan salona priekšējā, gan aizmugurējā daļā

Aizmugurējā bufera aizsargplēve, caurspīdīga
2W272ADE00TR

Sporta sānu kāpšļi
2WF37AC005

 

Kāju telpas LED apgaismojums aizmugurējai rindai, zila gaisma

​99650ADE10

Aizsargaprīkojums

Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu, kas izgriezti pēc vajadzīga izmēra un formas, aizsargā iekšējo apdari un uzlabo salona kopskatu. Grīdas paklājs ar augstām malām, kas domāts bagāžas nodalījumam, nodrošina aizsardzību pret mitrumu, netīrumiem un skrāpējumiem, to viegli var izņemt, lai notīrītu. Lai droši varētu pārvadāt mājdzīvniekus, bagāžas nodalījumam tiek piedāvāts speciāls sadalošs režģis.​

Auduma paklāju komplekts, velūrs
2W143ADE00

Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstām malām, 5 vietu modelim
​2W122ADE05

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai modelim Santa Fe tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

​Santa Fe modeļa dzinējam pietiek jaudas, lai vilktu piekabi ar laivu, karavānu vai zirgu pārvadājamo piekabi ar masu līdz 2000 kg. Maksimāli pieļaujamā masa velkamai piekabei bez bremzēm ir 750 kg.

Sadalošais režģis starp bagāžas nodalījumu un salonu
– apakšējā daļa 2W150ADE03
– augšējā daļa 2W151ADE01
– bagāžas nodalījuma sadalītājs garenvirzienā 2W152ADE01
Atvāžams pārsegs bagāžas nodalījuma auduma paklājam aizmugurējā bufera aizsardzībai 2W120ADE50

Noņemams sakabes āķis un elektroinstalācijas komplekts (13 kontakti)
C8281ADE00 un C8261ADECP

Jumta šķērsstieņi, alumīnijs
​2W211ADE00AL

Komforta aprīkojums

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām.​

Drēbju pakaramais 99770ADE00
iPad turētājs, kas uzstādāms uz priekšējā sēdekļa galvas balsta
​99582ADE01

 

 

 

 

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai. Tiek piedāvāts arī bērnu autokrēslu sortiments dažāda vecuma bērniem.

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Santa Fen riepu izmērs ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā komplektācijas līmeņa:
– Comfort 235/65R17
– Style 235/60R18
– Premium 235/55R19

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

Auto tīrīšana un kopšana

Par jaunu auto ir vērts labi rūpēties. Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Hyundai Santa Fe jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 30 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Ir svarīgi uzturēt tīru arī vējstikla iekšējo virsmu.

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī dažādus kvalitatīvus līdzekļus auto tīrīšanai gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Lietotāja rokasgrāmata

 

Audiosistēma: