Laiks pārmaiņām. Pilnīgi jaunais Hyundai Tucson!

Dzīve nozīmē pārmaiņas. Tā atbrīvo mūsu iztēli, un mēs redzam lietas jaunā gaismā. Arī pilnīgi jaunais Tucson ir radīts pārmaiņu garā.

 

PILNĪGI JAUNAIS HYUNDAI TUCSON

Uz pilnīgi jaunas platformas uzbūvētais Tucson demonstrē progresīvo Hyundai dizaina filozofiju Fluidic Sculpture.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un palīdzība uz ceļa

IZCILA DROŠĪBA UN KOMFORTS

Uzlabotās palīgsistēmas aizsargās jūs uz ceļa pat ekstremālos apstākļos.

EKSTERJERS

Jaunais Tucson pārmanto spēcīgās krosovera proporcijas un profilu, radot plūstošu un reizē dinamisku iespaidu.

INTERJERS

Mīkstie augstas kvalitātes materiāli plašajā salonā rada patīkamas izjūtas. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 513 l, kad automobilī atrodas pieci pasažieri.

VEIKTSPĒJA

Plašs benzīna un dīzeļa dzinēju sortiments, jauda 85-136 kW (116-185 ZS), jauna 7 ātrumu dubultsajūga transmisija, automātiska pilnpiedziņa.

DROŠĪBA

Visaptverošu aktīvās un pasīvās drošības tehnoloģiju kombinācija pasargā jūs pat ekstrēmās situācijās.

ĒRTUMS

Daudzpusīgās iespējas nodrošina komfortablu braukšanu pirmās klases līmenī.
Nepieciešama palīdzība? Ļaujiet, lai pilnīgi jaunais Tucson to izdara jūsu vietā. Mūsu intuitīvā brīvroku bagāžas nodalījuma durvju sistēma automātiski atvērs tās, kad tuvumā atrodas inteliģentā atslēga. Tas piedāvā arī maksimālu kravas ietilpību ar nolokāmiem aizmugures sēdekļiem, kurus varat pielāgot savām vajadzībām.

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI

Hyundai MapCare™ iekļauj sešus bezmaksas atjauninājumus septiņu gadu garumā, izejot regulārās apkopes Hyundai servisā. Tom Tom Live pakalpojumi nodrošina precīzu informāciju par ceļu satiksmi, laika apstākļiem un vietējiem objektiem

 

 

Dizains

Iespaidīgā un pašpārliecinātā jaunā Tucson stāja signalizē par patiesi atlētisku raksturu – tas tā vien aicina piesēsties pie stūres! Šis spēcīgais raksturs izpaužas gludajos LED priekšējos lukturos, kas plūstoši pāriet Hyundai raksturīgā sešstūrainā režģa priekšējos stūros, un turpinās dinamiski veidotajās sānmalās un platajā un izteiksmīgajā aizmugurē.

Hyundai raksturīgā pazīme – sešstūrainais režģis – dominē jaunā Tucson priekšplānā, horizontālie dizaina elementi uzsver platumu un sportisko stāju.

Augstas efektivitātes LED priekšējie lukturi nodrošina tīru un spilgtu gaismu. Gludie 3 dimensiju lukturu bloki precīzi pieguļ režģa augšējiem stūriem, papildus palielinot platuma iespaidu.

Nekas automašīnā neatspoguļo jūsu individualitāti vairāk par lietajiem diskiem. Jaunais Tucson ir pieejams ar dinamiska stila 16″, 17″ un 19″ lietajiem diskiem.

Baudiet lielisko iespēju plaši pavērt vaļā panorāmas stikla lūku. Tā ļauj salonā iekļūt saules vai mēness gaismai, āra gaisam, radot svaiguma sajūtu brauciena laikā.

Augstas efektivitātes LED lukturi iestrādāti plašajos un gludajos aizmugures blokos. Garantēti piesaista citu braucēju skatienus!

Trapecveida dubultās izpūtēja caurules perfekti iekļaujas aizmugures aizsargplāksnē, akcentējot jaunā Tucson izcilo kvalitāti.

Pievilcīgajā un plašajā salonā jaunais Tucson komunicē ar vadītāju, izmantojot moderno saskarnes ierīci Human Machine Interface (HMI) horizontālajā mēraparātu paneeli.

Jaunā Tucson interjers atbilst izteiksmīgajam un lakoniskajam eksterjera dizainam. Mēraparāti un vadības pogas sagrupētas optimāli, atbilstoši to funkcijām, lai to lietošana būtu maksimāli ērta un braukšana – maksimāli patīkama.

Sēdekļu krāsa: smilškrāsa, melna

Lai kur Jūs skatītos un kam pieskartos, Jūs novērtēsiet augstas kvalitātes materiālus, kas izmantoti jaunā Tucson salona apdarei. Materiālu kvalitāti papildina iespaidīgais pieejamo funkciju saraksts.

Vadītājam svarīga inforrmācija tiek skaidri un precīzi attēlota uz mēraparātu paneļa Supervision Cluster displejā, kas atrodas vadītājam tieši acu priekšā.

Uzturiet pastāvīgu kontroli un izmantojiet visu veidu tehniskās funkcijas, turot rokas uz stūres. Stūre patīkami sasildīs jūsu rokas aukstā rītā.

Kopā ar jaunā Tucson navigācijas sistēmu jūs uz septiņiem gadiem saņemsiet Hyundai MapCareTM – sešus karšu bezmaksas atjauninājumus regulārās apkopes ietvaros. Precīzu informāciju par satiksmi, fotoradariem, laika apstākļiem un vietējiem objektiem nodrošina Tom Tom Live pakalpojumi, tā tiek parādīta uz navigācijas sistēmas skārienekrāna.

Divzonu regulējamā automātiskā temperatūras vadība ļauj individuāli iestatīt to katram, kas sēž priekšējos sēdekļos.

Divlīmeņu bagāžas nodalījuma grīda ar regulējamu augstumu nodrošina labāko savā klasē, kā arī ērti palielināmu (no 513 līdz 1503 litriem) telpu bagāžai. Zem grīdas ir papildu glabātavas. Nolaižamais pārsegs nosedz bagāžu un kad tas nav vajadzīgs, to var nolikt zem grīdas.

Jaunais Tucson piedāvā tehnoloģijas un sistēmas, kas nodrošina komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Inteliģenta stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)

Vairs nav problēmu ar auto novietošanu stāvvietā! SPAS izmanto ultraskaņas sensorus, kas izvietoti automašīnas priekšpusē, aizmugurē un sānos. Sistēma nosaka platību, kas pieejama auto novietošanai stāvvietā, un automātiski iestūrē automašīnu tur, kur ir vieta. Tā pārvalda manevrēšanu, novietojot auto gan paralēli, gan perpendikulāri. SPAS atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas, jo tajā ir integrēta EXIT MODE funkcija.

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis

Inteliģenta sistēma automātiski atver bagāžas nodalījumu, ja cilvēks ar atslēgu atrodas noteikšanas zonā 3 sekundes vai ilgāk. Pirms durvju atveršanas atskan vienreizējs skaņas signāls un uz īsu brīdi ieslēdzas avārijas ugunis.

Sēdekļu regulēšanas sistēma priekšā

Elektriski regulējamos priekšējos sēdekļus var konfigurēt plašā regulēšanas diapazonā – tie izstrādāti tā, lai apmierinātu gan vadītāja, gan priekšā sēdošā pasažiera prasības.

Ērti iekārtojieties elektriski regulējamajā pasažiera sēdeklī ar astoņām regulēšanas pozīcijām (pēc pasūtījuma) un vadītāja sēdeklī ar 10 regulēšanas pozīcijām un (pēc pasūtījuma) divās pozīcijās regulējamu jostasvietas balstu.

Sēdekļu apsildes un ventilācijas sistēma

Komforts ir nodrošināts visa gada garumā, jo priekšējie sēdekļi sniedz jums siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Ventilāciju nodrošina iebūvētie sēdekļu dzesēšanas ventilatori. Priekšējos sēdekļos pieejami 3 apsildes līmeņi, aizmugurējos (spilvenos un atzveltnēs) – 2 līmeņi.

Dzinēji

Divi benzīna dzinēji

Benzīna dzinējs 1.6 T-GDI 4WD

 • Maksimālā jauda 130 kW (177 ZS) / 5500 apgr/min
 • Maksimālais griezes moments 265 Nm / 1500-4500 apgr/min
 • 6 pakāpju manuālā vai 7 pakāpju dubultsajūga ātrumkārba

Benzīna dzinējs 1.6 GDI 2WD

 • Maksimālā jauda 97 kW (132 ZS) / 6300 apgr/min
 • Maksimālais griezes moments 161 Nm/4850 apgr/min
 • 6 pakāpju manuālā ātrumkārba

Trīs dīzeļdzinēji

Dīzeļdzinējs 1.7 CDRi 2WD

 • Maksimālā jauda 85 kW (116 ZS) / 4000 apgr/min
 • Maksimālais griezes moments 280 Nm/1250-2500 apgr/min
 • 6 pakāpju manuālā ātrumkārba

Dīzeļdzinējs 2.0 CRDi 4WD

 • Maksimālā jauda 100 kW (136 ZS) / 2750-4000 apgr/min
 • Maksimālais griezes moments 373 Nm/1500-2500 apgr/min
 • 6 pakāpju manuālā vai automātiskā ātrumkārba

Dīzeļdzinējs 2.0 CRDi 4WD

 • Maksimālā jauda 136 kW (185 ZS) / 4000 apgr/min
 • Maksimālais griezes moments 400 Nm / 1750-2750 apgr/min
 • 6 pakāpju manuālā ātrumkārba

7 pakāpju dubultsajūga ātrumkārba (DCT)

Salīdzinājumā ar parastajām automātiskajām ātrumkārbām, 7 pakāpju Hyundai dubultsajūga ātrumkārba (DCT) uzlabo degvielas efektivitāti, mazina CO₂ izmešus un uzlabo paātrinājuma veiktspēju.

Uzlabota pilnpiedziņas sistēma

Sistēma vilkmes kontrolei pagriezienos (ATCC) kombinācijā ar mūsdienīgo pilnpiedziņas ieslēgšanas sistēmu nodrošina pārliecinošu manevrēšanas spēju un stabilitāti pat ekstrēmos apstākļos.

Drošību nodrošina ne tikai pieejamās inovatīvās tehnoloģijas, bet arī pārdomāta konstruktīvo materiālu izmantošana, kas padara jaunā Tucson virsbūvi par savas klases līderi stingrības ziņā.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Priekšpusē uzstādītās radara un kameras sistēmas pārbauda, vai priekšā nebrauc auto vai arī vai to nešķērso gājēji. Ja ir iespējama sadursme, AEB raida brīdinājuma signālu, pēc tam automātiski iedarbina bremzes, sākumā nedaudz piebremzējot, bet pēc tam maksimāli palielinot bremzēšanas spēku, lai minimizētu nopietnas avārijas iespēju.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Sensori kontrolē zonas automašīnas sānos un aizmugurē, brīdinot vadītāju par transportlīdzekļiem vai citiem objektiem, kas iebrauc aklajās zonās. Nosakot objektu, parādās vizuālais brīdinājuma signāls attiecīgajā ārējā spogulī un vēl viens signāls uz mēraparātu paneļa. Ja cits transportlīdzeklis noteikts brīdī, kad vadītājs signalizē par pagriezienu, atskan skaņas signāls.

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma (LDWS)

Uz automašīnas uzstādītās kameras seko ceļa apzīmējumiem un raida vizuālos vai skaņas brīdinājuma signālus, ja automašīna nonāk pārāk tuvu joslas robežām un vadītājs nav signalizējis par joslas maiņu. Sistēma arī pieliek nelielu spēku, nedaudz pagriežot stūri pretējā virzienā ja tas ir nepieciešams.

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL)

Veicot pagriezienu naktī, statiskie pagrieziena lukturi projicē gaismas staru pagrieziena virzienā. Uzlabota redzamība padara pagriezienu veikšanu nakts laikā daudz drošāku.

Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC) un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC).

Braukšana slīpumā un stāvās nogāzēs ir jaunā Tucson stiprā puse. DBC automātiski palielina bremžu spiedienu vajadzīgajā apmērā, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu nobraukumu, bet HAC uz brīdi piebremzē automašīnu, lai izvairītos no noripošanas, kad tā nav vēlama.

Uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS)

Jaunajā Tucson ir panākta labākā savā klasē konstruktīvā izturība, jo tajā ir ievērojami pastiprināta virsbūves konstrukcija un pārdomāti tiek izmantots karsti štancēts uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS).

Hyundai mērķis – attīstība tādā virzienā, kur tiek panākts, ka automašīnas darbojas bez izmešiem, kas sasniedzams, pastāvīgi pilnveidojot savu produkciju, balstoties uz ekoloģiskās kustības ideju. Blue Drive™ tika izstrādāta, lai vienlaicīgi samazinātu CO2 izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Izpildot Eiropas Savienības oficiāli izvirzīto mērķi, Hyundai vēlas samazināt CO2 izmešu daudzumu grupai savai modeļu līdz 130 g/km līdz 2015. gadam.

Skat. vēl

Blue Drive™ modeļos izmantotā ISG (Idle Stop and Go) tehnoloģija samazina dzinēja darbības laiku brīvgaitā, piemēram, automātiski izslēdzot dzinēju apstāšanās laikā sastrēgumos vai pie luksoforiem. Tas mazina kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī samazina degvielas patēriņu. ISG tiek uzstādīts automašīnām ar mehānisko pārnesumkārbu.

Degvielas patēriņu un atmosfēras izmešus Blue Drive™ modeļos palīdz samazināt arī jaunā elektriskā barošanas vadības sistēma (Electrical Power Management, EPM). Šīs sistēma neuzlādē akumulatoru, kad dzinējs strādā ar papildu slodzi, piemēram, braucot kalnā. Akumulatora uzlāde tiek atjaunota, braucot slīpumā uz leju, kad slodze dzinējam samazinās.

Jaunā Hyundai tehnoloģija – Idle Stop and Go – ir ļoti vienkārša pielietošanā. ISG sistēma izslēdz dzinēju, kad automašīna apstājusies, ir ieslēgts neitrālais pārnesums un nevienai no automašīnas sistēmām man nepieciešams, lai dzinējs darbotos.

 1. Dzinējs izslēdzas automātiski, ja automašīna apstājas, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā, ja:
  • ir ieslēgts neitrālais pārnesums, un sajūgs ir atlaists,
  • akumulators ir pietiekami uzlādēts,
  • dzinējs sasniedzis normālu darba temperatūru.
 2. Uzsākot kustību, dzinējs ieslēdzas automātiski, ja:
  • sajūga pedālis tiek nospiests līdz galam.

ISG nedarbojas, ja ir atvērtas sānu durvis, aizmugures bagāžas nodalījuma durvis vai automašīnas priekšējais pārsegs, kā arī tad, ja nav piesprādzēta vadītāja un pasažiera, kurš sēž priekšējā sēdeklī, drošības josta.
Pēc vajadzības ISG var atslēgt.

AGM akumulators

Hyundai modeļi, kuriem ir ISG sistēma, aoprīkoti ar AGM (Absorbent Glass Mat) akumulatoru. Šādam akumulatoram nav vajadzīga apkope, un to var remontēt tikai Hyundai pilnvarotas remontdarbnīcas speciālisti. AGM akumulatora uzlādēšanai atļauts izmantot tikai pilnībā automatizētu uzlādes sistēmu, kas speciāli paredzēta AGM akumulatoriem.

Hyundai – „zaļais” vadītāja sabiedrotais

Hyundai Motor Company ieguldījums apkārtējās vides aizsardzībā sākas jau Hyundai automašīnu izstrādes posmā un turpinās līdz pat to ekspluatācijas laika beigām. Automašīnas tiek izgatavotas rūpnīcā atbilstoši ekoloģiskās vadības standartam ISO 14001. Automašīnas tiek aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām oglekļa dioksīda izmešu samazināšanai. Visu Hyundai automašīnu konstrukcija maksimāli vienkāršo to pārstrādi. Citiem vārdiem, būtisku izmantoto resursu daļu var izmantot otru reizi – kā izejvielu vai enerģiju..

Modeļa brošūra