KORPORATĪVO KLIENTU PRIEKŠROCĪBAS

Ātra un kvalitatīva apkalpošana 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā

Specializēti piedāvājumi jaunu auto iegādei un lietotu automašīnu atpirkšanai

Personalizētas izmaksas par servisa darbu un izmantotajām rezerves daļām

Zemākās TCO (“Total Cost of Ownership”) izmaksas

Automašīnas apkopju vai remontdarbu laikā tiek nodrošināts maiņas auto

Automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei

Sezonas riepu uzglabāšana

Īpaši līzinga un apdrošināšanas piedāvājumi

Personīgais klientu speciālists

Ruslans Vlasjuks
Direktors

+37167146255

Dace Rostoka
Mārketinga un komunikācijas vadītāja

+37167146255
dace.rostoka@autobrava.lv

Ilona Logina
Biroja administratore

+37167146255
ilona.logina@autobrava.lv

Rihards Mežoks
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki zīmolu vadītājs

+37167146255
rihards.mezoks@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Toms Pelčers
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki automašīnu pārdevējs

+37167146255
toms.pelcers@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
SEAT zīmola vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Modris Miķelsons
SEAT automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
SEAT automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo un Jeep zīmolu vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Kaspars Pilsētnieks
FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo un Jeep automašīnu pārdevējs

+37167146255
kaspars.pilsetnieks@autobrava.lv

Andris Retko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Līga Roķe
Publisko iepirkumu speciāliste

+37167146255
liga.roke@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Ilona Picka
Mazlietotu auto tirdzniecības konsultante

+371 67146255
ilona.picka@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146257
rolands.turks@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Tirdzniecības un līzinga speciāliste

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Laila Tetere
Personāla vadītāja

+37167146255
info@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Iekšējais meistars

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Virsbūves nodaļas vadītājs

+37167844595
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Andris Lūsis
Virsbūves klientu konsultants

+37167844595
andris.lusis@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nodaļas vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Kontakti

SIA Autobrava

Biķernieku iela 145, Rīga

Tel. +371 671 462 55
info@autobrava.lv

Auto tirdzniecība

Tel. +371 671 462 55

Darba laiks:
I-V 9-19, VI 10-16

Serviss

Tel. +37167146257

Darba laiks:
I-V 8-19, VI 9-16

Rezerves daļas

Tel. +37167146258

Darba laiks:
I-V 8-19, VI 9-16

Virsbūves remonts

Tel. +37167844595

Darba laiks:
I-V 9-18