KORPORATĪVO KLIENTU PRIEKŠROCĪBAS

Ātra un kvalitatīva apkalpošana 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā

Specializēti piedāvājumi jaunu auto iegādei un lietotu automašīnu atpirkšanai

Personalizētas izmaksas par servisa darbu un izmantotajām rezerves daļām

Zemākās TCO (“Total Cost of Ownership”) izmaksas

Automašīnas apkopju vai remontdarbu laikā tiek nodrošināts maiņas auto

Automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei

Sezonas riepu uzglabāšana

Īpaši līzinga un apdrošināšanas piedāvājumi

Personīgais klientu speciālists

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Iekšējais meistars

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167146255
andris.lusis@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Artūrs Šulcs
Mazlietotu Auto pārdevējs

+37167146255
arturs.sulcs@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Didzis Pope
Servisa klientu konsultants

+37167146257
didzis.pope@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Evija Slavinska
Mārketinga projektu vadītāja

+37167146255
evija.slavinska@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Eidis Putnāns
Zvanu Centra konsultants

+37167146255
eidis.putnans@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Igor Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167146255
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Līva Šnore
Iepirkumu speciāliste , Automašīnu pārdevēja

+37167146255
liva.snore@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146255
rolands.turks@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Kontakti

SIA Autobrava

Biķernieku iela 145, Rīga

Tel. +371 671 462 55
info@autobrava.lv

Auto tirdzniecība

Tel. +371 671 462 55

Darba laiks:
I-V 9-19, VI 10-16

Pieņemšana servisā

Tel. +37167146257

Darba laiks:
I-V 8-19, VI 9-16

Rezerves daļas

Tel. +37167146258

Darba laiks:
I-V 8-19, VI 9-16

Virsbūves remonts

Tel. +37167146255

Darba laiks:
I-V 9-18