SEAT Arona no 159* eur/ mēnesī

Iepazīsti tuvāk jauno SEAT Arona, piesakies uz testa braucienu vai nāc uz Autobravas salonu.

Tieši tavā stilā!
Daži seko pūlim. Daži lietas dara nedaudz atšķirīgāk. Jaunā Seat Arona ir apvidus auto, kas veidota ar izteiksmīgu raksturu. Tiem, kas paši veido savu ceļu. Pilnībā pielāgojamas funkcijas – tā ir pilsētas automašīna, kas atbilst SUV stilam un būtībai. Tā ir šeit, un tā ir gatava darbībai. Vai esi arī Tu?

 

Pārliecība Jums piestāv!
Nepatīk kautrēties? Jaunā Seat ARONA ir par neatrašanos pūlī, bet gan ārpus tā. Pilnie LED lukturi un aizmugures LED lukturi palīdz Jums redzēt un būt pamanītam. Asi izliekumi un dinamiskas līnijas virsbūvē ļauj Jums darīt savas lietas, un izskatīties lieliski to darbības laikā.

 

 

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

TESTA BRAUCIENS

Ruslans Vlasjuks
Direktors

+37167146258

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146257
rolands.turks@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Igors Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Iekšējais meistars

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167844595
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167844595
andris.lusis@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Artūrs Šulcs
Mazlietotu auto pārdevējs

+37167146255
arturs.sulcs@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Dace Rostoka
Mārketinga un komunikācijas vadītāja

+37167146255
dace.rostoka@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv