SEAT Ateca no 19900 EUR
SEAT Ateca no 187* eur/ mēnesī

Piesakies testa braucienam vai nāc un iepazīsti Autobravas salonā – Biķernieku ielā 145.

PĀRLIECINĀTS IZSKATS

Jaunā SEAT Ateca pārliecinoši stājas pretī ikdienas izaicinājumiem, pateicoties tā atšķirīgajam un dinamiskajam stilam, ko veido katra mērķtiecīgi asā virsbūves līnija. Salonā it viss ir izstrādāts, lai padarītu ikdienu par patiesi patīkamu pieredzi. Sākot ar ergonomiski izstrādātu centrālo konsoli līdz ievērojamam plašumam, šis SUV ik dienu sniegs vairāk par gaidīto.

PATĪKAMA EFEKTIVITĀTE

Jaunā SEAT Ateca aprīkots ar jaudīgu un efektīvu dzinēju, kas nodrošina vismodernāko braukšanas pieredzi. Braukšana pilsētā vienmēr būs īsta bauda, ja izmantosiet lieliska snieguma pilsētā priekšrocības, ko sniedz jaunā SEAT Ateca.

 

 

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 19 990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 5782.46 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

TESTA BRAUCIENS


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Evija Slavinska
Mārketinga projektu vadītāja

+37167146255
evija.slavinska@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Līva Šnore
Iepirkumu speciāliste , Automašīnu pārdevēja

+37167146255
liva.snore@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Didzis Pope
Servisa klientu konsultants

+37167146257
didzis.pope@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167146255
andris.lusis@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167146255
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Igor Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Eidis Putnāns
Zvanu Centra konsultants

+37167146255
eidis.putnans@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146255
rolands.turks@autobrava.lv