SEAT Ateca no 19900 EUR
SEAT Ateca no 187* eur/ mēnesī

Piesakies testa braucienam vai nāc un iepazīsti Autobravas salonā – Biķernieku ielā 145.

PĀRLIECINĀTS IZSKATS

Jaunā SEAT Ateca pārliecinoši stājas pretī ikdienas izaicinājumiem, pateicoties tā atšķirīgajam un dinamiskajam stilam, ko veido katra mērķtiecīgi asā virsbūves līnija. Salonā it viss ir izstrādāts, lai padarītu ikdienu par patiesi patīkamu pieredzi. Sākot ar ergonomiski izstrādātu centrālo konsoli līdz ievērojamam plašumam, šis SUV ik dienu sniegs vairāk par gaidīto.

PATĪKAMA EFEKTIVITĀTE

Jaunā SEAT Ateca aprīkots ar jaudīgu un efektīvu dzinēju, kas nodrošina vismodernāko braukšanas pieredzi. Braukšana pilsētā vienmēr būs īsta bauda, ja izmantosiet lieliska snieguma pilsētā priekšrocības, ko sniedz jaunā SEAT Ateca.

 

 

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 19 990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 5782.46 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

TESTA BRAUCIENS

Ruslans Vlasjuks
Direktors

+37167146255

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146257
rolands.turks@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
SEAT zīmola vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo un Jeep zīmolu vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Tirdzniecības un līzinga speciāliste

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Iekšējais meistars

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167844595
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167844595
andris.lusis@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nodaļas vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Dace Rostoka
Mārketinga un komunikācijas vadītāja

+37167146255
dace.rostoka@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv