SEAT Ateca no 19900 EUR
SEAT Ateca no 187* eur/ mēnesī

Piesakies testa braucienam vai nāc un iepazīsti Autobravas salonā – Biķernieku ielā 145.

PĀRLIECINĀTS IZSKATS

Jaunā SEAT Ateca pārliecinoši stājas pretī ikdienas izaicinājumiem, pateicoties tā atšķirīgajam un dinamiskajam stilam, ko veido katra mērķtiecīgi asā virsbūves līnija. Salonā it viss ir izstrādāts, lai padarītu ikdienu par patiesi patīkamu pieredzi. Sākot ar ergonomiski izstrādātu centrālo konsoli līdz ievērojamam plašumam, šis SUV ik dienu sniegs vairāk par gaidīto.

PATĪKAMA EFEKTIVITĀTE

Jaunā SEAT Ateca aprīkots ar jaudīgu un efektīvu dzinēju, kas nodrošina vismodernāko braukšanas pieredzi. Braukšana pilsētā vienmēr būs īsta bauda, ja izmantosiet lieliska snieguma pilsētā priekšrocības, ko sniedz jaunā SEAT Ateca.

 

 

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 19 990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 5782.46 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

TESTA BRAUCIENS

Ruslans Vlasjuks
Direktors

+37167146255

Inese Karstā
Procesu un kvalitātes vadītāja

+37167146255
inese.karsta@autobrava.lv

Raimonds Pličs
SEAT produktu attīstības vadītājs

+37167146255
raimonds.plics@autobrava.lv

Māris Goba
SEAT pēcpārdošanas attīstības vadītājs

+37167146255
maris.goba@autobrava.lv

Ilona Logina
Biroja administratore

+37167146255
ilona.logina@autobrava.lv

Rihards Mežoks
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki zīmolu vadītājs

+37167146255
rihards.mezoks@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Toms Pelčers
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki automašīnu pārdevējs

+37167146255
toms.pelcers@autobrava.lv

Roberts Garančs
Hyundai, Isuzu, Ssang Yong, Suzuki automašīnu pārdevējs

+37167146255
roberts.garancs@autobrava.lv

Kristīne Nesaule
SEAT zīmola vadītāja

+37167146255
kristine.nesaule@autobrava.lv

Modris Miķelsons
SEAT automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
SEAT automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Anna Priede
SEAT automašīnu pārdevēja

+37167146255
anna.priede@autobrava.lv

Zane Plostniece
FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo un Jeep zīmolu vadītāja

+37167146255
zane.plostniece@autobrava.lv

Kaspars Pilsētnieks
FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo un Jeep automašīnu pārdevējs

+37167146255
kaspars.pilsetnieks@autobrava.lv

Līga Roķe
Publisko iepirkumu speciāliste

+37167146255
liga.roke@autobrava.lv

Dace Rostoka
Pārdošanas un mārketinga vadītāja

+37167146255
dace.rostoka@autobrava.lv

Laura Suveika
Mārketinga speciāliste

+37167146255
laura.suveika@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Ilona Picka
Mazlietotu auto tirdzniecības konsultante

+371 67146255
ilona.picka@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146257
rolands.turks@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

+37167146257
kristine.blauberga@autobrava.lv

Daina Kažociņa
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
daina.kazocina@autobrava.lv

Liene Bernāne
Biroja administratore

+37167146255
liene.bernane@autobrava.lv

Laila Tetere
Personāla vadītāja

+37167146255
info@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Alvis Tribockis
Servisa klientu konsultants

+37167146257
alvis.tribockis@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Andrejs Malovs
Servisa klientu konsultants

+37167146255
andrejs.malovs@autobrava.lv

Raivis Liniņš
Iekšējais meistars

+37167146257
raivis.linins@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Virsbūves nodaļas vadītājs

+37167844595
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Andris Lūsis
Virsbūves klientu konsultants

+37167844595
andris.lusis@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nodaļas vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv