Pārliecināts izskats

Jaunā SEAT Ateca pārliecinoši stājas pretī ikdienas izaicinājumiem, pateicoties tā atšķirīgajam un dinamiskajam stilam, ko veido katra mērķtiecīgi asā virsbūves līnija. Salonā it viss ir izstrādāts, lai padarītu ikdienu par patiesi patīkamu pieredzi. Sākot ar ergonomiski izstrādātu centrālo konsoli līdz ievērojamam plašumam, šis SUV ik dienu sniegs vairāk par gaidīto.

Viedā straumēšana

Padariet savu ikdienu nevainojamu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas ir radītas izcilai un neticami ērtai pilsētas pieredzei. Full Link tehnoloģija ļauj Jums pievienot savu viedtālruni un izmantot mobilās aplikācijas, kamēr esat ceļā, un bezvadu mobilais lādētājs padara telefona uzlādi pavisam vienkāršu.

Dzīve pilsētā – bez stresa

Drošība pilsētā nozīmē spēja paredzēt kā atvieglot situāciju un likt dienai noritēt bez aizķeršanās. Sastrēgumu palīgs* palīdz apstāties un uzsākt braukšanu sastrēguma laikā un Aklā punkta noteikšana ar Aizmugurējās satiksmes brīdinājumu ļauj droši mainīt braukšanas joslu. *Pieejams tikai izpildījumiem ar DSG ātrumkārbu.

Patīkama efektivitāte

Jaunā SEAT Ateca aprīkots ar jaudīgu un efektīvu dzinēju, kas nodrošina vismodernāko braukšanas pieredzi. Braukšana pilsētā vienmēr būs īsta bauda, ja izmantosiet lieliska snieguma pilsētā priekšrocības, ko sniedz jaunā SEAT Ateca.

Apbrīnojams detaļās

Ikviena detaļa jaunās SEAT Ateca salonā ir rūpīgi izstrādāta, lai padarītu ikdienu patiešām īpašu. SEAT sniedz visu nepieciešamo tehnoloģiju un dizaina ziņā, lai pārvērstu ikdienišķo apbrīnojamā.

Ikdienas ekstras

Jaunā SEAT Ateca pieejams ar plašu aksesuāru klāstu – Jūs varēsiet padarīt to ideāli piemērotu visām savām vajadzībām. Tie ļaus Jums pārvadāt vairāk vai vienkārši padarīs braucienu mazliet patīkamāku.