TOLEDO APRAKSTS

Toledo ir atgriezies! Jaunais sedans, ko piedāvā Spānijas zīmols SEAT, kā vēl nekad agrāk apvieno dizainu un lietderību, dinamiku un efektivitāti, kvalitāti un rentabilitāti. Pateicoties plašajai telpai, lieliskajai daudzpusībai un izcilajai cenas-snieguma attiecībai, jaunais Toledo patiks klientiem, kas meklē praktisku, kvalitatīvu un par saprātīgu cenu nopērkamu sedanu visai ģimenei – un klientiem, kas nav gatavi atteikties no nepārspējama dizaina un dinamiskas braukšanas.

Pateicoties unikālajām īpašībām, jaunais Toledo turpina savu priekšgājēju panākumu stāstu. SEAT saražoja vairāk kā 860 000 pirmo divu Toledo sēriju automobiļu – šādu rezultātu palīdzēja sasniegt pievilcīga dizaina un praktiska aprīkojuma kombinācija. Šos panākumus turpinās jaunās Toledo paaudzes automobiļi, kad tie, sākot no novembra vidus, tiks nogādāti pirmajiem klientiem Spānijā un Portugālē, bet pārējā Eiropā 2013. gadā.

„Jaunais Toledo ir patiess SEAT automobilis ar skaidru raksturu un augstiem kvalitātes standartiem, tas piedāvā izcilu lietderību,“ teica Džeimss Muirs (James Muir), SEAT S.A. prezidents. „Toledo savā panākumu stāstā ierakstīs jaunu nodaļu, jo tas unikālā veidā apvieno lielisku dizainu un izcilu lietderību, dinamiskas braukšanas īpašības un iespaidīgu efektivitāti. Tāds ir mūsu priekšstats par nevainojamu sedanu. Mūsu klienti teiks: tas ir pievilcīgs automobilis par pievilcīgu cenu!“

Izcila lietderība, jaunākās tehnoloģijas
Jaunais Toledo ir pieaudzis automobilis: tā garums ir 4,48 metri, tādēļ tam ir lielas un platas hečbeka tipa bagāžas nodalījuma durvis. Tās atverot, atklājas bagāžas nodalījums, kas bāzes versijā piedāvā 550 litru ietilpību, ko ir iespējams paplašināt līdz pārsteidzošiem 1490 litriem, izvēloties papildaprīkojumā pieejamos sēdekļus ar nolokāmām atzveltnēm. Tādējādi Toledo ir tāda pati bagāžas ietilpība kā daudziem universāļiem. Salīdzinoši garā riteņu garenbāze – 2602 milimetri (par 80 milimetriem garāka kā modelī Toledo II) – rada plašu salonu un pietiekami vietas kājām visiem pasažieriem; lielās durvis nodrošina vieglu iekāpšanu un izkāpšanu.

Toledo kā pilnīgi jauns modelis ir aprīkots ar jaunākajiem dzinējiem un transmisijām no Volkswagen koncerna. Augstākā aprīkojuma līmeņa modeļiem pieejami īpaši efektīvi TSI benzīna dzinēji un common-rail TDI dīzeļdegvielas dzinēji, jaudīgākie benzīna dzinēji tiek kombinēti ar dubulta sajūga septiņpakāpju automātisko transmisiju DSG. Benzīna dzinēji attīsta 55 kW (75 ZS) un 90 kW (122 ZS) jaudu; Ecomotive versija izceļas ar 116 gramiem CO2 izmešu uz kilometru. Savukārt E-Ecomotive versija, kas aprīkota ar TDI dīzeļdegvielas dzinēju, kas no 1,6 litru darba tilpuma attīsta 77 kW (105 ZS) jaudu, uzstāda standartu ar degvielas patēriņu 3,9 litri uz 100 kilometriem un CO2 izmešu daudzumu 104 grami uz kilometru. 2013. gadā SEAT modeļa Toledo dīzeļdegvielas dzinēju klāstam pievienos TDI versiju, kas attīstīs 66 kW (90 ZS) jaudu.

„Jaunais Toledo ir patiess SEAT automobilis – ideāli piemērots ikdienas vajadzībām, piedāvājot augstāko kvalitāti un uzticamību,“ teica Dr. Matiass Rābe (Dr. Matthias Rabe), SEAT S.A. Pētniecības un attīstības nodaļas izpildkomitejas loceklis.
„Jaunākās piedziņas daļas un piekares tehnoloģijas no Volkswagen koncerna nodrošina patīkamu braukšanu, kā arī izcilu efektivitāti un drošību. It īpaši degvielas patēriņa un izmešu daudzuma ziņā Toledo ir labākais savā klasē.“