SsangYong Korando – cena no 19 990 €

SsangYong Korando ir pilsētas krosovers ar lielu vilkmes spēku, kas atbilst laika garam gan no iekšpuses, gan ārēji. Pateicoties tā jaudīgā dīzeļdzinēja iespējām, SsangYong Korando veikums Tevi noteikti apmierinās.

  • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība, grezns aprīkojums, kvalitatīva apdare
  • AWD sistēma: priekšējā piedziņa, automātiski ieslēdzama pilnpiedziņa un pilnpiedziņas bloķēšanas režīms, kad spēks, kas tiek nodots uz priekšējo un aizmugurējo asi, tiek sadalīts attiecībā 50:50
  • Lielākais bagāžas nodalījums savā klasē (486 l ietilpība)
  • Vilkšanas jauda 2000/750 kg; auto ir izpelnījies „Gada vilcēja” titulu (Caravan Club Tow Car of the Year 2014) Lielbritānijā
  • 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

 

ĀRĒJAIS IZSKATS

SsangYong Korando eksterjera dizaina autors ir pazīstamais itāļu auto dizainers Džordžeto Džudžaro (Giorgetto Giugiaro). Plato priekšējo režģi papildina šūnveida gaisa ņēmēja režģis. LED dienas gaitas lukturi, projektora tipa priekšējie lukturi, divas hromētās izplūdes caurules, melnās sliekšņa apmales un riteņu arkas piešķir automašīnai pārliecinoši modernu izskatu. Apaļie priekšējie miglas lukturi acīmredzami kontrastē ar spēcīgo priekšējo buferi. Tuvošanās/attālināšanās ugunis, kas iebūvētas sānu spoguļu lejasdaļā, atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no auto tumsā.

 

Aizmugures spoileris

Priekšējie miglas lukturi

LED dienas gaitas lukturi un projektora tipa priekšējie lukturi

Tuvošanās/attālināšanās ugunis

Sudraba krāsas jumta sliedes

Melnas riteņu arkas

Stilīgs šūnveida priekšējais režģis

Aizmugurējie logi ar tonētiem stikliem

Divas hromētas izplūdes caurules

Aizmugures lukturi

Vējstikla apakšmalas apsilde

SALONS

SsangYong Korando ietilpīgais salons un bāzes komplektācijas daudzveidība padara braucienu par īstu baudu. Glīti noformētie sēdekļi izceļas ar ērtību, to stāvoklis ir regulējams gan priekšā, gan aizmugurē. Uz aizmugurējiem sēdekļiem var komfortabli atrasties visi trīs pasažieri, jo sēdekļu atzveltnes ir nolokāmas 17,5° robežās un grīda sēdekļu priekšā ir līdzena. Salonu vēl stilīgāku padara sudraba krāsas dekoratīvās uzlikas un matētā apdare ar koka raksta imitāciju.

SsangYong Korando modeļi vienmēr izceļas ar lielisku komplektāciju: modelis ar komplektācijas līmeni Crystal ir aprīkots ar audiosistēmu (CD atskaņotājs un radio (kopā ar MP3 atskaņotāju, USB ligzdu un vadības pogām uz stūres)), brīvroku sistēmu ar Bluetooth tehnoloģiju, kruīza kontroli, elektriski paceļamiem logiem priekšā un aizmugurē, klimata kontroli, aizmugures sensoriem novietošanai stāvvietā, sešiem drošības spilveniem, kā arī ar palīdzības sistēmu braukšanas uzsākšanai slīpumā un elektronisko stabilitātes kontroles sistēmu. Quartz komplektācijā savukārt ietilpst arī automātiska klimata kontrole, automātiski ieslēdzami priekšējie lukturi, lietus sensors, ādas pārklājums stūrei un apsildāmi aizmugurējie sēdekļi.

 

Līdzena telpa kājām aizmugurē

Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi

Aizmugurējie sēdekļi ar nolokāmu atzveltni

Pietiek telpas pieciem

Radio, CD/MP3 atskaņotājs un brīvroku sistēma ar Bluetooth tehnoloģiju

Audiosistēmas un Bluetooth vadības pogas uz stūres

Kruīza kontrole un ECO funkcija

Mūsdienīgs un saprotams mērinstrumentu panelis

Elektriski regulējami logi un spoguļi

Automātiskā pārnesumkārba (6AT)

Manuālā pārnesumkārba (6MT)

Stūre ar ādas tapsējumu

USB un AUX ligzdas

Saprotami un skaidri mērinstrumenti un indikatori

Automātiska klimata kontrole

Ērtas mantu glabātavas

Automātiski aptumšojams atpakaļskata spogulis

Alumīnija uzlikas uz sliekšņiem

BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MANTU GLABĀTAVAS

SsangYong Korando salonā ir daudz iespēju mantu glabāšanai. Auto bagāžas nodalījums ir pietiekami liels ikdienas braucieniem, bet, ja vajag papildu vietu ekipējumam vai bagāžai, ko ņemt līdzi ceļojumā, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes var salocīt attiecībā 60:40, kā rezultātā mašīnā veidojas īpaši ietilpīgs bagāžas nodalījums ar līdzenu grīdu. Kad aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir paceltas, bagāžas nodalījuma tilpums ir 486 l. Ja ir nolocīta aizmugurējo sēdekļu atzveltņu šaurākā daļa (40%), šis tilpums palielinās līdz 814 l, ja platākā daļa (60%) – līdz 984 l. Pēc abu aizmugurējo atzveltņu daļu nolocīšanas SsangYong Korando būs 1312 l tilpums bagāžai.

Attiecībā 60:40 nolokāmas aizmugurējo sēdekļu atzveltnes

Kabata mantu glabāšanai durvīs

Bagāžas nodalījums ar līdzenu grīdu

Drēbju pakaramais bagāžas nodalījumā

Augšējā glabātava zem elkoņa balsta

Apakšējā glabātava zem elkoņa balsta

Augšējais plauktiņš cimdu nodalījumā

Cimdu nodalījums

Kabata mantu glabāšanai centrālās konsoles aizmugurē

Avīžu kabatas uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm

Pudeļu turētāji aizmugurējā sēdekļa elkoņa balstā

Drošības aprīkojums

Aktīvie galvas balsti priekšējos sēdekļos

ISOFIX stiprinājumi aizmugurējā sēdeklī

Priekšējā pasažiera drošības spilvena dezaktivācijas sistēma

Palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā

6 drošības spilveni

Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESP)

TEHNIKA

SsangYong Korando modelī uzstādītais bezapkopes dīzeļdzinējs D20 ar ķēdes pārvadu nodrošina 109,6 kW (149 ZS) jaudu, un tā maksimālais griezes moments ir 360 Nm. Iespējams izvēlēties sešu ātrumu manuālo vai sešu ātrumu automātisko pārnesumkārbu. Pēdējā var pārslēgt ātrumus arī manuāli, izmantojot uz stūres esošos pārslēgus vai pogas blakus pārnesumu pārslēgšanas svirai.
Vairāk nekā 50 gadu ilgā SsangYong pieredze pilnpiedziņas transportlīdzekļu ražošanā liek sevi manīt arī Korando gadījumā. SsangYong Korando ir aprīkots ar aktīvo pilnpiedziņas sistēmu, kurai ir arī bloķēšanas (Lock) režīms. Izmantojot to, no dzinēja nodotais spēks tiek sadalīts starp priekšējo un aizmugurējo asi vienādi – attiecībā 50:50. SsangYong Korando klīrenss ir 180 mm.

VILKŠANAS JAUDA

Jaudīgais dīzeļdzinējs D20 SsangYong Korando modelī jau 1000 apgriezienos minūtē sasniedz gandrīz 200 Nm lielu griezes momentu. Tas nodrošina vieglu kustības sākšanu, arī vedot lielas kravas. SsangYong Korando var transportēt piekabi ar kravu kopsvarā līdz 2000 kg (ar bremzēm) vai 750 kg bez bremzēm.

Krāsas

Grand White

Space Black – Metāliska krāsa

Flaming Red – Metāliska krāsa

Techo Grey – Metāliska krāsa