SsangYong Rexton – pilnīgi jauns, patiesi ietilpīgs apvidus auto

Jaunajā Rexton SsangYong ir iekļāvis 60 gadus ilgo pieredzi pilnpiedziņas automašīnu ražošanā – rezultātā ir radīts luksusa klases apvidus auto, kas ir ietilpīgāks un drošāks nekā iepriekšējās paaudzes modelis. SsangYong Rexton daudzpusīgais aprīkojums apmierina pat prasīgāko klientu vēlmes.

  • Ļoti labs aprīkojums un teicama bagāžas nodalījuma apdares kvalitāte
  • Īstena apvidus automašīna: sliekšņa rāmis, maiņstrāvas pilnpiedziņa un 224 mm klīrenss
  • Braukšanas režīmi: 4 High – viegli izbraucamam apvidus ceļam, 4 Low – smilšainam, apsnigušam vai dubļainam ceļam un 2 High – braukšanai pa apgrūtinātas braukšanas ceļiem. Pilnpiedziņas jaudas sadale – 50:50
  • Neatkarīgā saķeres sistēma nodrošina vislabāko saķeri ar nelīdzenu reljefu
  • Izcila kravnesība – 3000 kg*, braucot ar aizmugurējo piekabi ar bremzēm, un 750 kg, braucot ar piekabi bez bremzēm
  • Bagāžas nodalījums dalās septiņās daļās* – bagāžas nodalījumā ietilpst pieci sēdekļi, tā tilpums – 820 l

* Pieejams tikai Quartz modeļiem

IZTURĪGS UN UZTICAMS – PATIESI IETILPĪGS APVIDUS AUTO

SsangYong Rexton ir īsts apvidus auto ar mūsdienīgu ārējo apdari. SsangYong Rexton korpusā ir iemodelēts īpašs sliekšņu rāmis un maināmajā pilnpiedziņas sistēmā ierīkotas starplikas. Aprīkojums, bez kura nespēj iztikt neviens apvidus auto.

SsangYong Rexton korpuss pie sliekšņu rāmja ir piestiprināts desmit vietās, tā četru slāņu konstrukcija ir spēcīga un izturīga. 81,7% no SsangYong Rexton korpusa ir izgatavoti no īpaši izturīga tērauda. Sadursmes gadījumā SsangYong Rexton izturīgais sliekšņu rāmis un tērauda korpuss paaugstinās pasažieru drošības līmeni. SsangYong Rexton konstrukcijas izturība uzlabo arī braukšanas ērtību un stabilitāti.

KRAVNESĪBA 3000 kg

Jaunais SsangYong Rexton ir spējīgs vilkt 3000 kg smagu aizmugurējo piekabi! Tomēr SsangYong Rexton noteikti būtu spējīgs tikt galā arī ar smagākas kravas pārvadāšanu. Pateicoties pilnpiedziņai un jaudīgajam 2,2 litru dīzeļmotoram, automašīna ir viegli iedarbināma. Lielajā 9,2” HD skārienjutīgajā ekrānā* redzamais stāvvietā novietošanas sistēmas kameras attēls palīdz apgriezt zem piekabes esošo sakabes āķi pareizajā virzienā.
* Pieejams tikai Q​uartz modeļiem

IETILPĪGS UN PIELĀGOJAMS

Vieta pieciem vai septiņiem

SsangYong Rexton ir daudz vietas kā vadītājam, tā līdzbraucējiem, pat nerunājot par bagāžas nodalījuma ietilpīgumu. Piecvietīgajā SsangYong Rexton ērti jutīsies visi pasažieri, un tā bagāžas nodalījuma tilpums ir 820 litri – ievērojami vairāk vietas nekā vairumā universāļu.
SsangYong Rexton spēj viegli pārvadāt arī lielākus priekšmetus, jo bagāžas nodalījuma maksimālais tilpums ir teju 2 m³.

Sēdekļi ar ādas polsterējumu*

Ērtums, ko nodrošina SsangYong Rexton sēdekļi ar ādas polsterējumu, jūtams pat garākos izbraucienos. Sēdekļu ergonomika un ērtie roku balsti ir augstākajā līmenī. Ādas polsterējums ilgi saglabājas tīrs. Abi SsangYong Rexton priekšējie sēdekļi ir elektriski regulējami**, tādējādi ir viegli un ērti atrast sev piemērotu sēdēšanas pozīciju. Sēdekļu apsilde*** ir ierīkota ne tikai priekšējos sēdekļos, bet arī otrajā sēdekļu rindā, pie logiem esošajos sēdekļos. SsangYong Rexton sēdekļi atrodas salīdzinoši augstu, un tas nodrošina labu pretī braucošo transportlīdzekļu redzamību, kas savukārt laikus sagatavo vadītāju izvairīties no nedrošām situācijām uz ceļa.
* Kā papildaprīkojums pieejams Crystal modeļiem, Quartz modeļiem pieejams standarta aprīkojumā
** Tikai Quartz modeļiem
*** Priekšējo sēdekļu apsilde Crystal modeļiem ir pieejama kā papildus aprīkojums

Melnie ādas sēdekļi un bēšais griestu polsterējums ir pieejami Quartz bāzes modeļiem. Citas krāsas ir pieejamas kā papildaprīkojums. Crystal modeļu bāzes aprīkojumā ir melni vai Snow Beige auduma sēdekļi ar gaišu griestu polsterējumu.

Melnie ādas sēdekļi un bēšais griestu polsterējums ir pieejami Quartz bāzes modeļiem. Citas krāsas ir pieejamas kā papildaprīkojums. Crystal modeļu bāzes aprīkojumā ir melni vai Snow Beige auduma sēdekļi ar gaišu griestu polsterējumu.

LUKSUSA KLASES APRĪKOJUMS

SsangYong Rexton salonā ar eleganto un kvalitatīvo apdari skatienu piesaista lielais 9,2” HD skārienjutīgais ekrāns*, kurā iespējams vērot ne tikai aizmugurējās kameras attēlu, bet arī navigāciju. SsangYong Rexton noteikti ir ierīkota viena no labākajām navigācijas sistēmām, jo tā brīdina par visiem uz ceļa esošajiem foto radariem. SsangYong Rexton ir ierīkotas Apple CarPlay un Android Auto programmas. Radio stacijas iespējams piefiksēt arī reālajā laikā.
Aukstā laikā neaizvietojama būs stūre ar ādas apdari un apsildes funkciju.* Automātiska divu zonu klimata regulēšana* ļauj vadītājam un tā blakussēdētājam izvēlēties sev piemērotu salona temperatūru.
* Pieejams tikai Quartz modeļiem

 

Elektroniskā stāvbremze un Auto-Hold funkcija.

Bāzes aprīkojumā iekļauta standarta kruīza kontrole un daudzfunkcionāla stūre

Rexton bāzes aprīkojumā iekļauta arī automātiskā tālo gaismo ieslēgšanas sistēma.

Automātiska divu zonu klimata regulēšana Quartz modeļiem.

Quartz modeļos ierīkota iespēja atslēgt un atvērt automašīnu arī bez atslēgas.

PILNVĒRTĪGA PILNPIEDZIŅAS TRANSPORTĒŠANAS SISTĒMA

Pilnpiedziņas sistēma

Rexton pilnpiedziņas sistēma iedalās trīs līmeņos: 2H aizmugures piedziņa, 4H četru riteņu piedziņa, 4L četru riteņu piedziņa. Transportēšanas shēmu ir viegli nomainīt – brauciena laikā atliek tikai pagriezt slēdzi. Ikdienas apstākļos automašīna ir viegli vadāma, nodrošinot vislabāko iespējamo vadāmību un degvielas ekonomiju.

Mazo kravu gadījumā vilces spēks tiek sadalīts starp priekšējām un aizmugurējām asīm attiecībā 50:50, vilces spēks tiek divkāršots ar starpliku palīdzību. Braucot ar ātrumu, kas mazāks par 100 km/h, braukšanas laikā iespējams izvēlēties 2H vai 4H piedziņu.

Neatkarīgā bremzēšana

Neatkarīgā bremzēšana ļauj katram ratam kustēties atsevišķi gan uz augšpusi, gan apakšpusi, nodrošinot labāku saķeri uz nelīdzenām virsmām. SsangYong Rexton neatkarīgā bremzēšanas sistēma novērš trieciena spēku, ar kādu mašīnas kabīne nestabilas braukšanas gadījumā triektos pret ceļu, tādējādi paaugstinot braukšanas komforta līmeni. SsangYong Rexton ir iespaidīgs klīrenss – 224 mm.

ELEGANTS UN UZTICAMS

SsangYong Rexton jaudīgais 2,2 litru dīzeļmotors un neatkarīgā bremzēšanas sistēma nodrošina labākās braukšanas īpašības un komforta līmeni. Sešu ātrumu manuālā ātrumkārba vai septiņu ātrumu E-Tronic automātiskā ātrumkārba padara braukšanu vieglu un ērtu, ātrumu nomaiņa nav pamanāma.

2,2 litru E-XDI 220 dīzeļmotors

  • Maks. jauda 181 ZS pie 4000 apgr./min.
  • Maks. griezes moments 420 Nm pie 1600–2600 apgr./min.
  • Motora darba tilpums 2157 cm3

Jaudīgs motors

SsangYong Rexton ir pieejams ar ķēdi aprīkots 2,2 litru dīzeļmotors, kas nodrošina 133 kW (181 ZS) lielu jaudu, un tā griezes moments pie 420 Nm ir 1600–2600. Maksimālais pagrieziena moments tiek sasniegts visbiežāk izmantotajā ātruma diapazonā, līdz ar to nekavējoties tiek iesaistīta maksimālā motora jauda.

Septiņu ātrumu automātiskā ātrumkārba

SsangYong Rexton ir pieejama automātiskā ātrumkārba E-Tronic ar septiņiem ātrumiem, kas darbojas kā pagrieziena momenta pārveidotājs. E-Tronic automātiskā ātrumkārba ļauj manuāli mainīt pārnesumus, izmantojot slīdņa slēdzi blakus pārnesumu pārslēgšanas svirai. Automātiskās ātrumkārbas ziemas aprīkojums nodrošina līdzenu braukšanu arī slidenos apstākļos.

Daudzvirzuļa apturēšana

Divkāršās sviras un divvirzienu balstiekārtas „double-wishbone“ kopā ar aizmugurējo, kombinēto daudzfunkcionālo slēdzeņu kombināciju nodrošina izcilu braukšanas pieredzi dažādos apvidos – gan pilsētas ceļos, gan sarežģīti izbraucamos ceļos.

BAGĀTĪGS DROŠĪBAS APRĪKOJUMS

SsangYong Rexton aprīkots ar bagātīgu mūsdienīgāko drošības aprīkojumu, kas palīdz izvairīties no negadījumiem un samazināt zaudējumus. Arī braukšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma

Autonomās avārijas bremzēšanas sistēmas kameras sensori novēro apkārtējo vidi, lai noteiktu iespējamos sadursmes draudus. Sistēma automātiski nobremzē automašīnu, cenšoties izvairīties no sadursmes, vai vismaz samazinot sadursmes sekas. Sistēma darbojas, ja automašīna brauc ar ātrumu 8–60 km/h.

Brīdinājums par frontālo sadursmi

Ja kameras sensori konstatē, ka automašīnai pārlieku tuvu atrodas cits transportlīdzeklis vai gājējs, sistēma brīdina par iespējamu frontālo sadursmi. Sistēma darbojas, ja automašīna brauc ar ātrumu, kas mazāks nekā 180 km/h.

Braukšanas atbalsta sistēma

Sistēma brīdina vadītāju, ja automašīna ir novirzījusies no sava taisnvirziena ceļa.

Tālo gaismu automātiskās ieslēgšanas sistēma

Ja sistēma konstatē pretī braucošu transportlīdzekli vai dienas apgaismojumu, transportlīdzeklī ieslēgtās tālās gaismas automātiski tiek nomainītas uz tuvajām gaismām. Sistēma darbojas, ja ātrums, ar kādu tiek vadīta automašīna, ir lielāks nekā 35 km/h.

Satiksmi regulējošo zīmju atpazīšanas sistēma

Sistēma uzrauga priekšā esošās satiksmi regulējošās zīmes. Spēkā esošie ātruma ierobežojumi un brīdinājumi par ātruma pārsniegšanu vadītājam tiek parādīti uz ierīkotā digitālā ekrāna.

Parkošanās sensori priekšpusē un aizmugurē

Sensori, kas ierīkoti automašīnas priekšējā un aizmugurējā daļā, brīdina par šķēršļiem, atvieglojot automašīnas novietošanu stāvvietā sarežģītos apstākļos.

Vējstikla tīrītāji un kalnu bremzes

Aprīkojums drošai braukšanai.