SsangYong Tivoli – cena no 14 290 €

SsangYong Tivoli – jaunais un kompaktais krosovers – ir veidots tā, lai piepildītu visas vadītāja vēlmes: tam ir pavisam jauna platforma, stilīgs dizains un interjers, modernu, efektīvu un ekonomisku dzinēju sortiments, kā arī labākais drošības aprīkojums savā klasē.

 

  • Izcils un stilīgs eksterjers, kvalitatīvs un ergonomisks salons
  • Drošība augstākajā līmenī – standarta komplektācijā ietilpst septiņi drošības spilveni
  • Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

 

SsangYong Tivoli pievelk skatienus – tas nav nekāds pārspīlējums!

SsangYong Tivoli dinamiskā un pašpārliecinātā āriene ir nepārspējama, un tā dedzīgais raksturs piesaista visu apkārtējo uzmanību. Stilīgais dizains izstaro uzticamību un sparīgu mērķtiecību, savukārt priekšējā režģa horizontālās līnijas ir plūstoši savienotas ar modernajiem un efektīvajiem priekšējiem lukturiem. Divkrāsainais priekšējais buferis un dinamiskais gaisa uztvērējs izceļ SsangYong Tivoli enerģisko stāju.

Sportiska un līdzsvarota vienotība

SsangYong Tivoli virsbūves statņi un logu augšējās apmales ir spīdīgi melnā krāsā, bet automašīnas sānu profilu akcentē hromētais moldings, kas sākas no motora pārsega augšmalas un sniedzas gar sānu logu apakšu līdz aizmugurējo durvju aizmugurējai malai, uzsverot stilīgo SsangYong Tivoli eksterjeru. SsangYong Tivoli aizmugurējā daļa pievieno pēdējo uzsvaru tā jauneklīgajam spirgtumam. Skaistas formas aizmugurējie lukturi izceļ auto plecīgumu, bet aizmugurējais miglas lukturis novietots tieši centrā zem reljefainajām aizmugurējām durvīm un vareno aizmugurējo buferi.

Uzklikšķini uz bildes!

 

Divkrāsains, iespaidīgas formas priekšējais buferis

Logu apakšmalu ierāmē stilīgs hromēts moldings

LED aizmugurējie lukturi un spēcīgs sānu profils

Divkrāsains aizmugurējais buferis ar miglas lukturi un atstarotājiem

Aizmugurējā virsbūves statņa forma akcentē īpatnējo Tivoli dizainu

Priekšējais miglas lukturis

Virsbūves statņi un logu augšējās apmales spīdīgā melnā krāsā

Rūpīgi izgatavots maksimālam ērtumam

„Premium“ klasi pelnījušais SsangYong Tivoli interjers ir mērķtiecīgi pārdomāts, lai tas nodrošinātu vispusēju komfortu ikvienā braucienā. Rezultātā tapis moderns un apbrīnojami plašs (ņemot vērā krosovera kompaktumu) salons. Spidometrs un tahometrs cilindriskajos rāmjos, kā arī borta dators nodrošina braukšanas laikā labi nolasāmu informāciju. Stūre labākās vadāmības nodrošināšanai ir izveidota D veidā, kas stūri padara īpaši ergonomisku. Ventilācijas atveres ar labi pārdomātu izvietojumu ap vadītāju, kā arī vadības ierīču izvietošana un to funkcijas piešķir braucienam papildu sportisku komfortu. Mūsdienīgie, jauniešiem domātie greznie interjera materiāli un kvalitatīvie sēdekļu pārklājumi atstāj dārga dizaina iespaidu. Nobeigumā vēl viena skaista iezīme šajā gaumīgajā interjerā – hromētas detaļas.

Neraugoties uz nelielajiem SsangYong Tivoli gabarītiem, aizmugurējā sēdeklī paliek pietiekami daudz telpas pat divus metrus gara pasažiera ceļgaliem un galvai, bet kopumā vietas ir pat vairāk nekā automašīnās, kas pieder nākamajai – lielākajai – izmēru klasei. Aizmugurējā sēdekļa atzveltni var atgāzt par 27 grādiem, lai pasažieri aizmugurē justos vēl ērtāk, īpaši ilgstošos braucienos.

Apsildāmi priekšējie sēdekļi

Aizmugurējais sēdeklis ar atgāžamu atzveltni

Automātiskā pārnesumkārba

Mehāniskā pārnesumkārba

Automātiskās pārnesumkārbas braukšanas režīmu pārslēgs: “eco”, “power” vai “winter”

Stūres režīmu pārslēgs: “normal”, “sport” vai “comfort”

Elektriskie stiklu pacēlāji ar šķēršļa atpazīšanas funkciju

Kvalitatīvs radio/МР3 atskaņotājs ar 7 collu skārienjutīgo ekrānu, HDMI un USB ligzdas, atpakaļskata kameras monitors

Radio/МР3 atskaņotājs ar AUX un USB ligzdām

Viegli un loģiski lietojama automātiskā klimata kontroles sistēma

Audio sistēmas un mobilā telefona vadības pogas uz stūres

Kruīza kontroles pārslēgi novietoti uz stūres

Divzonu klimata kontroles sistēma

Salona iekšējie gabarīti lielākie savā klasē

Tumša auduma sēdekļu pārvalki

Vietas pietiks gan pasažieriem, gan bagāžai

Pielāgo interjeru pēc savām vajadzībām! SsangYong Tivoli bagāžas nodalījumā (parastajā stāvoklī – 423 litri), piemēram, saiet trīs pilnizmēra komplekti golfam. Ja vēlies, lai automašīnā izveidotos liels bagāžas nodalījums ar līdzenu grīdu, vari salocīt aizmugurējos sēdekļus, kas sadalīti attiecībā 60:40. Papildus tam SsangYong Tivoli salonā ir vēl daudz dažādu glabātavu: piemēram, īpaši ietilpīgā cimdu kaste un mantu glabātava zem elkoņa balsta starp priekšējiem sēdekļiem, kurā pietiks vietas pat 10 collu planšetei. Visu durvju iekšpusē ir iebūvēti pudeļu turētāji, kuros var uzglabāt 1,5 l pudeles ar dzērieniem.

Salokāmi aizmugurējie sēdekļi, kas sadalīti attiecībā 60:40

Salokāmi aizmugurējie sēdekļi, kas sadalīti attiecībā 60:40

Pilnīgi salocīta aizmugurējā sēdekļa atzveltne

Visi sēdekļi normālajā stāvoklī

Centrālajā konsolē ir pat vieta planšetdatoram

Mantu glabātava centrālajā konsolē

Glāžu turētāji centrālajā konsolē

Glāžu turētāji aizmugurējā sēdekļa elkoņa balstā

Cimdu kaste

Bagāžas nodalījuma pārsegs

Mantu glabāšanas kabata priekšējo durvju panelī

Mantu glabāšanas kabata aizmugurējo durvju panelī

Kabatas avīzēm un žurnāliem uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm

Saulesbriļļu glabātava

Mantu glabātava virs cimdu kastes

SsangYong Tivoli ievieš jaunus kvalitātes standartus kompakto krosoveru klasē

Izstrādājot SsangYong Tivoli, viens no svarīgākajiem mērķiem bija padarīt to pēc iespējas drošāku un izturīgāku. 71% no virsbūves konstrukcijas ir superizturīgs tērauda sakausējums, kas mazina triecienspēku bīstamo iedarbību iespējamās sadursmes gadījumā. Desmit svarīgākās virsbūves zonas ir pastiprinātas ar karsti apstrādātu tēraudu, kas ir piecas reizes izturīgāks pret triecieniem nekā parastais tērauds.

Ģimene pirmajā vietā – nekādu kompromisu uz drošības rēķina

Līdz ar stilīgo ārējo izskatu SsangYong Tivoli piedāvā visdrošāko braukšanu savā klasē. Tā ir prātīga izvēle ikvienam, kurš vēlas braukt kopā ar ģimeni droši, efektīgi un vienmēr labā omā. Tivoli standarta komplektācijā ietilpst septiņi drošības spilveni, elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESP), vilkmes kontroles sistēma, palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā, riepu gaisa spiediena kontroles sistēma un, modeļos ar „Quartz“ komplektācijas līmeni, arī atpakaļskata kamera.

Atpakaļskata kameras monitors (tikai ar “Quartz” komplektāciju)

71% virsbūves izgatavoti no superizturīga tērauda sakausējuma

7 drošības spilveni

Palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā

Riepu gaisa spiediena kontroles sistēma (TPMS)

Brauc savā stilā

MacPherson tipa Tivoli priekšējā piekare nodrošina pirmklasīgu komfortu un kustības stabilitāti arī lielā ātrumā. Vadītājs var regulēt stūres sistēmu un auto uzvedību atkarībā no sava braukšanas stila, ātruma un satiksmes apstākļiem, izvēloties vienu no trim stūres režīmiem: normālo (Normal), komfortablo (Comfort) vai sportisko (Sport).MacPherson tipa SsangYong Tivoli priekšējā piekare nodrošina pirmklasīgu komfortu un kustības stabilitāti arī lielā ātrumā. Vadītājs var regulēt stūres sistēmu un auto uzvedību atkarībā no sava braukšanas stila, ātruma un satiksmes apstākļiem, izvēloties vienu no trim stūres režīmiem: normālo (Normal), komfortablo (Comfort) vai sportisko (Sport).

Paplašini savas robežas ar jaunu tehniku

Rūpīgi izstrādātie SsangYong Tivoli dzinēji ir efektīvi, uzticami ekspluatācijā, kā arī taupīgi. Tie visi atbilst jaunākajam izmešu standartam Euro 6. Modernā 1,6 l benzīna dzinēja maksimālā jauda ir 128 ZS (6000 apgr./min.), savukārt griezes moments – 160 Nm (4600 apgr./min.). Tas ļauj gan lieliski pielāgoties pilsētas satiksmes apstākļiem, gan traukties pa šoseju ārpilsētā. SsangYong Tivoli ir kvalitatīvs un uzticams auto, kas atbilst Eiropas auto ražotāju standartiem un iezīmē jauna autobraukšanas laikmeta sākumu.

Virsbūves krāsu sortiments – jauniešu gaumē

Tu vari pats izlemt, kā izskatīsies Tavs jaunais SsangYong Tivoli, jo vari izvēlēties piemērotāko virsbūves krāsu no četriem dažādiem variantiem. Ir pieejams arī divkrāsains risinājums – šajā gadījumā jumts un sānu spoguļu korpusi tiek nokrāsoti citādā krāsā nekā pārejā virsbūve, kas padarīs Tavu auto individuālāku un jauneklīgāku. Protams, tiek piedāvāts SsangYong Tivoli arī tradicionālajā, vienkrāsainajā variantā.

Dandy Blue – metāliska krāsa

Grand White

Silent Silver – metāliska krāsa

Space Black – metāliska krāsa