Ja vajag uzticamu pilnpiedziņas auto, kas der gan pilsētai gan laukiem, ar pievilcīgu dizainu un saprātīgu cenu – SUZUKI Vitara ir īstā izvēle.

Tagad par ļoti draudzīgu cenu – 17990 eur.

Operatīvā līzinga piedāvājums:
Suzuki VITARA no 168* eur/ mēnesī

Dāvanā saņem – OCTA, auto reģistrāciju, metālisko krāsu un premium aprīkojumu.
Nāc uz Autobravas salonu – Biķernieku ielā 145 un izmēģini.

Piesakies testa braucienam

NEMAINĪGS KOMFORTS

Suzuki Vitara ir stingra, taču tajā pašā laikā aprīkota ar nevainojamu amortizācijas sistēmu, kas braukšanu padara ļoti patīkamu. Tā nemanāmi izvedīs cauri pat vislielākajām bedrēm. Stabilitāte raksturo Suzuki Vitara vislabāk, neatkarīgi no laika apstākļiem- dubļi, sniegs vai lietus, Vitara tas šķitīs kā tīrais nieks.

Uzziniet vairāk

IETILPĪBA

Vitara ir arī lielisko piemērota kā ģimenes automašīna. Ceļojot nav jāraizējas par tā ietilpību un vai visiem pasažieriem pietiks vietas. Vietas pietiks pieciem pasažieriem un bagāžas maksimālā ietilpība ir 1120 litri, kas dod iespēju ceļot pat uz tālākām vietām.

Uzziniet vairāk

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 17990 EUR. Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas. Atlikusī vērtība 35% (vai 5203.72 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.

TESTA BRAUCIENS


Mazlietotu automašīnu pārdevējs

+371 26344243
arturs.sulcs@autobrava.lv

Monta Liepiņa
Biroja vadītāja

+37167146255
monta.liepina@autobrava.lv

Aija Vaivode
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

+37167146255
aija.vaivode@autobrava.lv

Evija Slavinska
Mārketinga projektu vadītāja

+37167146255
evija.slavinska@autobrava.lv

Gatis Strautmanis
Jauno automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
gatis.strautmanis@autobrava.lv

Kārlis Pabērzs
Komerctransporta tirdzniecības vadītājs

+37167146255
karlis.paberzs@autobrava.lv

Līva Šnore
Iepirkumu speciāliste , Automašīnu pārdevēja

+37167146255
liva.snore@autobrava.lv

Edgars Lubāns
Automašīnu pārdevējs

+371 67146255
edgars.lubans@autobrava.lv

Uldis Ribaks
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
uldis.ribaks@autobrava.lv

Valters Vanka
Mazlietotu automašīnu tirdzniecības vadītājs

+37167146255
valters.vanka@autobrava.lv

Jānis Sprukts
Servisa klientu konsultants

+37167146257
janis.sprukts@autobrava.lv

Didzis Pope
Servisa klientu konsultants

+37167146257
didzis.pope@autobrava.lv

Raivis Rozenbergs
Servisa klientu konsultants

+37167146257
raivis.rozenbergs@autobrava.lv

Aldis Slaidiņš
Servisa klientu konsultants

+37167146257
aldis.slaidins@autobrava.lv

Edgars Urtāns
Iekšējais meistars/vadītājs

+37167146257
edgars.urtans@autobrava.lv

Artūrs Šveiders
Iekšējais meistars

+37167146255
arturs.sveiders@autobrava.lv

Andris Lūsis
Visbūves klientu konsultants

+37167146255
andris.lusis@autobrava.lv

Ints Marcinkevičs
Visbūves nodaļas vadītājs

+37167146255
ints.marcinkevics@autobrava.lv

Kristaps Rutkovskis
Rezerves daļu nod.vadītājs

+37167146258
kristaps.rutkovskis@autobrava.lv

Artūrs Bodnars
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
arturs.bodnars@autobrava.lv

Eduards Reuts
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
eduards.reuts@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
maris.letapurs@autobrava.lv

Rolands Ozoliņš
Rezerves daļu pārdevējs

+37167146258
rolands.ozolins@autobrava.lv

Modris Miķelsons
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
modris.mikelsons@autobrava.lv

Igor Bratcenko
Korporatīvo klientu vadītājs

+37167146255
igor.bratcenko@autobrava.lv

Agnis Vīgrants
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
agnis.vigrants@autobrava.lv

Andris Retko
Automašīnu pārdevējs

+37167146255
andris.retko@autobrava.lv

Eidis Putnāns
Zvanu Centra konsultants

+37167146255
eidis.putnans@autobrava.lv

Aivars Kārkliņš
Produktu vadītājs

+37167146255
aivars.karklins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas vadītājs

+37167146255
rolands.turks@autobrava.lv