Hyundai garantija ir visaptverošākā, kāda pieejama tirgū – pieci gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Tagad Hyundai sniedz i30 modeļu sērijai pat septiņu gadu garantiju, turklāt joprojām bez nobraukuma ierobežojuma. Pagarinātā garantija iesākumā būs derīga attiecībā uz i30 modeļu sērijas automašīnām, kuras ir reģistrētas vai pieņemtas ekspluatācijā pēc 01.04.2018.

Stilīgā un daudzpusīgā Hyundai i30 saime

  • Jaunais Hyundai i30 Fastback ir sportisks un vienīgais savas klases kupejas modelis ar piecām durvīm stilīgai braukšanai.
  • Hyundai i30 N ir ikdienas sporta automašīna, kas nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu un jaudu par saprātīgu cenu.
  • Hyundai i30 universāls ir ietilpīgāks nekā daudzi tā konkurenti, taču neatpaliek no pārējām automašīnām arī stila un lieliskas vadāmības ziņā.
  • Hyundai i30 5d hečbeks iezīmē uzņēmuma jaunā laikmeta sākumu, apvienojot augstu kvalitāti ar baudāmu vadāmību un jaudu, ko nodrošina modernie turbo dzinēji un automātiskā ātrumkārba ar diviem sajūgiem.

Mazāk nekā gada laikā Hyundai i30 modeļu sērija ir sasniegusi tās pilnību – 2017. gada pavasarī Baltijā ienāca i30 hečbeks, rudenī tam sekoja i30 universāls, kuru turpināja sportiskais i30 N, kā arī drosmīgais un elegantais i30 fastbaks.

Trešās paaudzes Hyundai i30 sērija ir izstrādāta, izmantojot visas tās zināšanas, kuras “Hyundai Motor” ir guvis ceturtdaļgadsimta laikā, darbojoties Eiropā. Hyundai i30 modeļi ir radīti un izstrādāti Eiropā, kā arī tiek ražoti Eiropas rūpnīcās. Hyundai rūpīgi izmēģina savas automašīnas uz Eiropas ceļiem un blakus slavenajai Nirburgringas trasei izveidotajā izmēģinājumu centrā. 2007. gadā prezentētie Hyundai i30 modeļi ir Eiropā pārdoti jau teju miljons.

Visu i30 modeļu kopējā iezīme ir to klasiskais dizains. Virsbūves izmēru attiecības, īsa priekšējā un pakaļējā pārkare, kā arī garā virsbūve piešķir automašīnai sportiskumu, kas nodrošina arī labu vadāmību. Savās cerībās nevienam nebūs jāviļas, jo daudzpusīgajā i30 testa programmā tika likts uzsvars uz lielisku vadāmību un komfortu. Ar prototipiem tika braukts visā Eiropā, tai skaitā arī pa visprasīgākajām sacīkšu trasēm, piemēram, leģendārajā Nirburgringas trasē Nordšlaifē.

Salona skaidrās līnijas izceļ plašumu. Pateicoties hroma un mīkstajām virsmām, kā arī augstākās kvalitātes materiāliem, salonā ir radīta mierīga un eleganta noskaņa. Domājot par autovadītājiem, ir sīki pārdomāta ergonomika un pieejams daudzpusīgs aprīkojums.

Praktiskums, labs telpas izmantojums un lielisks komforts ir īpašības, kas raksturo Hyundai i30 modeļus, kā arī garantē braucēju drošību, kas Euro NCAP testā novērtēta ar piecām zvaigznēm. Visiem modeļiem standarta aprīkojumā ietilpst automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma, joslas saglabāšanas palīgfunkcija, sadursmes brīdināšanas sistēma, autovadītāja brīdināšanas sistēma un automātiskā tālo gaismu palīgsistēma.