Pilnīgi jaunā KONA piedāvā progresīvu izskatu un jaunākās tehnoloģijas.

Hyundai ir pirmais, kas piedāvā jaunas izšķirtspējas projekcijas displeja tehnoloģiju, kas nodrošina drošu braukšanu, rādot informāciju vadītājam tieši viņa acu augstumā.

Kona ir svarīgs stūrakmens Hyundai Motor uzstādītajos mērķos: kļūt par vadošo Āzijas automobiļu zīmolu Eiropā līdz 2021. gadam.

Pirms oficiālās atklāšanas jaunākajam Hyundai SUV modelim Kona, Hyundai Motor ir nācis klajā ar video, kas atklāj jaunā modeļa dizaina detaļas. Kona turpina jauno Hyundai identitāti, piedāvājot progresivitāti dizainā un tehnoloģijās, tādejādi radot unikālu piedāvājumu mazo SUV segmentā.

Pilnīgi jaunās Kona siluets akcentē apjomīgo un agresīvo virsbūves stilu, kā arī izceļ savstarpējo spēli starp gludi asajām formām. Tās spēcīgo izskatu papildina pārliecinātā izpildinājumā veidotie priekšējo lukturu formas. Kona neizpaliek arī bez kaskādes tipa režģa, kas akcentē jauno Hyundai personību.

Papildus progresīvajam dizainam, pilnīgi jaunā Kona piedāvā arī inovatīvās tehnoloģijas, padarot premium funkcijas pieejamākas ērtākai un drošākai braukšanas pieredzei. Nākotnes iezīme, ko pirmais piedāvā Hyundai – displejs autovadītāja acu augstumā, kas atspoguļo autovadītājam būtiskāko braukšanas informāciju.