Aiziet! Izcelies pūlī

Dzīvē lielākā nozīme ir detaļām. Gluži kā jaunajā i10. Pateicoties jaunajam un izteiksmīgajam dizainam, kā arī ļoti plašajam jaunāko tehnoloģiju klāstam, tas ir gudrs sabiedrotais, kas nodrošina nepieciešamo stilu un elastību, lai jūs kļūtu pamanāms.

Dinamisks un stilīgs

Jaunā i10 atraktīvais dizains ietver zemāku jumtu un platāku virsbūvi nekā iepriekšējam modelim, un tas nelīdzinās nevienam citam savas klases automobilim. Tā elegantais un dinamiskais dizains nodrošina kontrastu starp mīkstajām virsmām un asajām līnijām.

Jūs varat izvēlēties kādu no 10 dažādām eksterjera krāsām, un arī jumts ir pieejams divos toņos (melnā vai sarkanā krāsā).

Esiet sasniedzams

Stilīgajā jaunajā salonā atraktīvie raksti, tekstūras un jaunākās multivides tehnoloģijas nodrošina vienkāršu un mūsdienīgu dizainu. Bluetooth savienojums ir ietverts i10 standartaprīkojumā, un Comfort modelim ir pieejams krāsains 8” skārienekrāns.

Precīza ietilpība

Izvēlieties kādu no četrām dažādām krāsu kombinācijām, lai personalizētu savu ideālo salonu. Pieejami trīs dažādi varianti. Lai sniegtu jums lielāku komfortu, i10 standartaprīkojumā ir ietverta apsildāma stūre ar ādas apdari un apsildāmi priekšējie sēdekļi, elektriski darbināmi priekšējie logi un bezatslēgas piekļuves sistēma.

Atpakaļskata kamera

Braukt atpakaļgaitā ir vienkārši. Atpakaļskata kameras sistēma nodrošina skaidru skatu aiz jūsu i10, braucot atpakaļgaitā.

Pieejams Comfort modelī.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Bezvadu viedtālruņa uzlādes paliktnis, kas atrodas centrālajā konsolē, ļauj bezvadu režīmā vienkārši uzlādēt ar Qi standartu saderīgu viedtālruni.

Pieejams Comfort modelī.

Efektīvi spēka pārvadi braukšanai pilsētā un laukos

i10 ir aprīkots ar 67 ZS (49,3 kW) benzīna dzinēju, kura maksimālais griezes moments ir 96,2 Nm. Jūs varat izvēlēties 5 pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. Ar i10 jūs varat uz jumta pārvadāt lielus priekšmetus – jumta kravnesība ir 60 kg.

Lielāka drošība un sirdsmiers

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – pilnīgi jaunais i10 piedāvā vienu no visaptverošākajām aktīvās drošības tehnoloģiju pakotnēm savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Standartaprīkojumā ir ietverta jauna daudzfunkcionāla kamera, kas nodrošina daudzas funkcijas: frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēmas (FCA), tālo gaismu palīgsistēmas (HBA) un joslas saglabāšanas palīgsistēmas (LKA) darbību.

7 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, jaunais Hyundai i10 ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām ar 7 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.