IZSTRĀDĀTS TIEŠI JUMS

Jaunais i30 Fastback ir unikāls stila atspoguļojums. Būdams elegants un ideāli proporcionāls, tas ir tik skaists, cik arī spējīgs. Radīts tieši jums, nevis lai tikai pārvietotos no viena punkta līdz otram.

Pašapzinīgs un spilgts

Jaunākais Hyundai i30 ģimenes papildinājums liek visiem ievērot tā izsmalcināto siluetu un dinamiskās sporta kupejas proporcijas.

„COMFORT” MODELĪ

 • Joslas ieturēšanas palīgsistēma
 • Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija
 • Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma
 • Braukšanas režīma izvēle un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņa (tikai DCT modeļiem)
 • Dienas gaitas lukturi
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts
 • Audiosistēma ar 5” skārienekrānu
 • Duāla automātiska klimata kontroles sistēma
 • Elkoņa balsts aizmugurē ar slēpju lūku
 • Inteliģentās atslēgas sistēma
 • Bluetooth
 • Aizmugurējā palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā
 • Atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju
 • 17″ vieglmetāla diski

„STYLE” MODELĪ

 • Pilnizmēra LED priekšējie lukturi
 • Navigācijas sistēma ar 8″ skārienekrānu
 • Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole (tikai DCT modeļiem)
 • Autonomā avārijas bremzēšana ar kājāmgājēju brīdinājuma funkciju (tikai DCT modeļiem)
 • LED aizmugurējie lukturi
 • Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
 • Auduma un ādas sēdekļu apdare
 • Lietus sensors
 • Bezvadu tālruņa lādētājs
 • 18″ vieglmetāla diski (1,4 T-GDi)

MAN RŪP LĪNIJAS

i30 Fastback pievilcīgi liektās līnijas un ieslīpā jumta līnija, kas izstrādātas, lai pievērstu uzmanību, to eleganti atšķir no apkārtējā pūļa.

 

Pievilcīga izsmalcinātība

Dizains ir kas vairāk nekā tikai izskats — tās ir sajūtas, ko tas izraisa.

Izteiksmīgs un unikāli elegants

Dinamisks apveids un inovatīvs dizains saplūst vienkopus, lai radītu elegances paraugu.

Radiatora režģis

Izteiksmīgais radiatora režģis i30 Fastback rada platuma iespaidu un piešķir nepārprotamu izskatu. Zemā horizontālā gaisa ieplūdes sistēma zem radiatora režģa akcentē pievilcīgo priekšpusi.

Efektīvie LED aizmugurējie lukturi perfekti saskaņojas ar skulpturālo sānu līniju, izceļot izteiksmīgo aizmuguri.

MAN RŪP DETAĻAS

Iekāpiet i30 Fastback, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Mērinstrumentu paneļa un salona virsmu un stiprinājumu vienkāršā elegance rada kvalitātes un plašuma sajūtu.

Pieejamās sēdekļu krāsas un materiāli

„Comfort” modelī pieejami melni vai divu toņu melni un pelēki auduma sēdekļi. „Style” modelī pieejami melni, divu toņu melni un pelēki un „Merlot” auduma un ādas kombinācijas vai ādas sēdekļi.

Salona krāsas
i30 Fastback modelim izstrādātas trīs salona krāsu kombinācijas.

BRAUCIENI AR KOMFORTU

Salona un priekšējā paneļa izsmalcinātais dizains rada kvalitātes, elegances un ietilpības sajūtu.

 

Savienojamība

Navigācijas sistēma ir aprīkota ar jaunāko tehnoloģiju savienojamības funkcijām, piemēram, Apple CarPlay™* un Android Auto™* preinstalācijām, kas ļaus pieslēgt tālruni un izbaudīt mūziku, tālruņa un lietotņu funkcijas virtuālā 8″ skārienekrānā. „Comfort” modelī kā papildaprīkojums. „Style” modelī kā standarta aprīkojums.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

I30 Fastback 7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba apvieno manuālās pārnesumkārbas degvielas taupību un braukšanas prieku ar automātiskās pārnesumkārbas parocīgumu. Pārnesumu pārslēgšana ir īpaši ātra, vienmērīga un patīkama. Iespējams izvēlēties kādu no 3 braukšanas režīmiem — normālo („Normal”), ekonomisko („Eco”) vai sporta („Sport”) režīmu. Vai, ja vēlaties, ir iespējams izvēlēties arī 6 pakāpju manuālas pārnesumkārbas režīmu.

STŪRĒ IESTRĀDĀTAS VADĪBAS POGAS

Esiet vadībā un savienoti. Sportiskā stūre ir aprīkota ar ergonomiski izvietotām vadības pogām, kas ļaus palikt savienotiem un izmantot automobiļa sistēmas, turpinot droši braukt.

DUĀLA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Vairāk komforta. Mazāk raižu. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma sniedz iespēju izvēlēties automobiļa vadītāja un pasažiera vietām atšķirīgus temperatūras iestatījumus.

BĪDĀMS PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Iekārtojieties ērti. Elkoņa balstu iespējams pabīdīt uz priekšu vai aizmuguri, lai varat izvēlēties sev piemērotāko pozīciju. Elkoņa balsts kalpo arī kā praktiska glabāšanas nodalījuma vāks. Pieejams modelī „Style”.

MAN RŪP EFEKTIVITĀTE

Izvēlieties kādu no diviem samazinātajiem benzīna dzinējiem, kas uzlabo gan veiktspēju, gan efektivitāti.

1,0 T-GDi benzīna dzinējs

1,0 T-GDi ir benzīna dzinējs ar turbokompresoru, un tas spēj attīstīt 120 ZS lielu jaudu un nodrošināt 171,1 Nm lielu griezes momentu pie 1500 ~ 4000 apgr./min. Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Maksimālā jauda 120 ZS.
Maks. griezes moments 171,1 Nm

1,4 T-GDi benzīna dzinējs

Jaunizstrādātais 1,4 litru T-GDi dzinējs, kas nodrošina 140 ZS jaudu un 242 Nm griezes momentu pie 1500 apgr./min., padara braukšanu dinamisku un atsaucīgu. Dzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu.

Maksimālā jauda 140 ZS.
Maks. griezes moments 242 Nm.

MAN RŪP DROŠĪBA

Pateicoties Hyundai SmartSense — mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām —, i30 Fastback ir ieņēmis segmenta līdera pozīciju ar jaunākajām aktīvās drošības tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma, izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti palīdz frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma, kas aktivizē ārkārtas bremzēšanu. Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu ir iespējams papildināt ar priekšējo radaru, kas papildus nodrošina arī gājēju noteikšanas funkciju.*

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija, pārraugot un analizējot stūres pagriešanas leņķi, stūrēšanas griezes momentu, automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā un braukšanas ilgumu, nosaka vadītāja koncentrēšanās spēju zudumu un aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Sistēmas jutības iestatījumi ir maināmi.

Tālo gaismu palīgsistēma

Vairāk drošības, mazāk stresa. Tālo gaismu palīgsistēma naktī konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus, kā arī transportlīdzekļus tajā pašā braukšanas joslā, un nepieciešamības gadījumā automātiski pārslēdzas no tālajām gaismām uz tuvajām gaismām.

ĒRTĪBU ŠARMS

i30 Fastback, kas ir aprīkots ar iespaidīgu klāstu viedu ērtību, nodrošina arī jaunāko tehnoloģiju savienojamību un vadītāja palīgsistēmas, kuras katru braucienu atbrīvo no liekām raizēm.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums*

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē palīdz noteikt, vai no sāniem tuvojas cits automobilis, un brīdina vadītāju par to.

* Pieejams tikai ar „Safety” paketi.

Panorāmas jumta lūka*

Ļaujiet ieplūst saules gaismai un sajūtiet vēju matos — jumta lūka salonu padara gaišāku un vēl plašāku.

* Pieejams modelī „Style” ar „Luxury” paketi.

 

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), kas atrodas centrālajā konsolē, iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus, nelietojot traucējošos kabeļus.

ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, ātruma ierobežojumu informācijas funkcija identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā. Šī informācija tiek attēlota navigācijas sistēmas displejā un kombinētajā mēraparātu panelī.

* Pieejams tikai ar „Safety” paketi.

AUGSTĀKAIS DROŠĪBAS REITINGS

Ar iegūto augstāko drošības reitingu — 5 Euro NCAP zvaigznes — i30 Fastback plašais moderno aktīvo un pasīvo drošības funkciju klāsts pasargās gan jūs, gan pasažierus, ja notiek negadījums.

7 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

i30 Fastback ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Šo kvalitāti mēs atbalstām, nodrošinot 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Izbaudiet papildu mieru, kuru kā standartu sniedz viena no nozarē labākajām garantijām.