SAGLABĀ PRIEKU

Jaunais i30 ģimenes papildinājums – i30 Fastback N – nodrošina iespaidīgu veiktspēju. Šī stilīgā piecu durvju sporta kupeja ir rūpīgi izstrādāta, lai braukšana uz ceļa būtu īpaši aizraujoša, un sniedz adrenalīna lādiņu ar eleganci.

Hyundai N – maksimāls braukšanas baudījums sacīkšu trasē un ielās

Spēcīgā skaņa, motora jauda līdz 275 ZS un spēja traukties sacīkšu trasē ļauj Hyundai i30 Fastback N sniegt aizraujošas emocijas uz ceļa. Visu N modeļu dzimšanas vieta ir Hyundai attīstības centrs Korejā, Namjangā. Sacīkšu trasē mēs to pārbaudām tūkstošos kilometru – vienmēr ievērojot priekšnoteikumu apvienot vismodernākās tehnoloģijas un nepārspējamu dzedzību.

STANDARTA APDARE

• 18” Michelin pilot super sport riepas • 18” vieglmetāla diski
• Atpakaļskata kamera ar dinamiskām kontroles līnijām • „N Grin Control System”: pieci dažādi braukšanas režīmi: „Eco“, „Normal“, „Sport“, „N“ un „N Custom“.
• Bluetooth ar balss atpazīšanu • Sporta sēdekļi ar auduma apdari
• Iepriekš instalēts Android Auto un Apple CarPlay • Palīgsistēma automašīnas novietošanai atpakaļgaitā
• Audio 8” krāsu skārienekrāns • Divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma
• Elektriskais stūres pastiprinātājs (R-MDPS) • Dubulti LED lukturi un statiski pagrieziena apgaismošanas lukturi

APRĪKOJUMA PAKOTNE “PERFORMANCE”

• 19” Pirelli p-zero riepas • Ādas un zamšādas apdare sēdekļiem
• Elektroniskais ierobežotas slīdes diferenciālis • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
• Mainīgā izplūdes sistēma • Privātuma stikls
• Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi • Lietus sensors
• Inteliģentās atslēgas sistēma • Priekšā: 18” / Aizmugurē: 17” diski

Atklājiet citus mūsu Hyundai N ģimenes locekļus

Hyundai i30 N: ikdienas sporta automobilis

Laižot tirgū i30 N, Hyundai iepazīstina ar savu pirmo augstas veiktspējas produkcijas transportlīdzekli, kas uz ceļa atstāj tikpat pārsteidzošu iespaidu kā sacīkšu trasē.

Hyundai N Line: sportisks auto ikdienai

Tagad varat celt savu i30 nākamajā līmenī ar skatus piesaistošiem dizaina elementiem, kas aizgūti tieši no i30 N. Papildus plašam sportiska dizaina iezīmju diapazonam N Line nodrošina uzlabota snieguma iespējas.

IZSMALCINĀTS STILS AR UZLABOTU AERODINAMIKU

i30 Fastback N apvieno unikālus augstas veiktspējas dizaina elementus, piemēram, pārliecinoša izskata priekšējo bamperi un jaunu aizmugurējo spoileri. Ievērojot principu „forma pielāgojas funkcijai”, dizaineri cieši sadarbojās ar aerodinamikas speciālistiem, lai noteiktu pareizo attiecību starp automobiļa piespiedējspēku, pretestības spēku un aerodinamiku nolūkā nodrošināt labāko iespējamo braukšanas pieredzi.

Uzlabota redzamība

Izsmalcināto un sportisko priekšgalu akcentē ar melnu apmali izcelti FULL LED priekšējie lukturi, kas gādā par izcilu redzamību un lielisku izskatu. Horizontālie LED dienas gaitas lukturi izvietoti virs svaigā gaisa ieplūdes atverēm abpus automobiļa priekšējam bamperim, uzlabojot bremžu dzesēšanu un aerodinamiku.

i30 Fastback N aizmugure izceļas, pateicoties pārliecinošā izskata aizmugurējam bamperim, jaunam aizmugurējam spoilerim, dubultai trokšņu slāpējošai izplūdes sistēmai un unikālajam trīsstūrveida aizmugurējam LED miglas lukturim. Pēc izvēles ir pieejama jumta lūka.

Pieejamās virsbūves krāsas

SALONA DIZAINS

Iekāpiet jaunajā i30 Fastback N, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Red Point apdarei ir piešķirti sarkanas krāsas akcenti, kas rada sportisku un smalku izskatu automobiļa iekšpusē. Unikāli izstrādātie, augstas veiktspējas N sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. Pieejami auduma sēdekļi (250 ZS modeļos) un zamšādas kombinācija (275 ZS modeļos).

Ekskluzīvas veiktspējas kokpits

Cilvēkiem, kuri patiesi mīl automobiļus, veidojuši cilvēki, kuri tāpat patiesi mīl automobiļus. Lepojoties ar ekskluzīvu N sporta stūri un sporta sēdekļiem, kokpits nenozīmē tikai vadību vien, bet arī stilu. Ergonomika ir pilnībā orientēta uz automobiļa vadītāju – viss ir jūsu skata laukā un jūsu pirkstu stiepiena attālumā. N mērinstrumentu panelis ir pielāgots aizrautīgiem autovadītājiem. Aprīkota ar maiņas sadales funkciju, lai nodrošinātu trases braukšanas režīmu, mainīgā LED apgriezienu skaitītāja sarkanā zona mainās atbilstoši automobiļa vadīšanas sniegumam un atkarībā no motoreļļas temperatūras. Mērinstrumentu panelī var uzraudzīt motoreļļas temperatūru, griezes momentu un turbo pastiprinājumu.

Jaudas pārnesumu pārslēdzējs

Lodveida pārnesumu pārslēgam arī ir zila svītra un N emblēma. Apvienojumā ar sešpakāpju manuālo transmisiju tas ir ideāli piemērots vadītājiem entuziastiem, kam patīk vadīt stingru pārslēdzēju un sajūgu.

 

N SLIEKSNIS

Dzimis Namjangā, pilnveidots Nirnburgringā – N logotips apzīmē tīru veiktspēju.

PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Iekārtojieties ērti. Priekšējā elkoņbalstā atrodas arī praktisks glabāšanas nodalījums.

AUTOMĀTISKA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Divzonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj gan vadītājam, gan priekšējam pasažierim iestatīt sev tīkamāko temperatūru atsevišķi.

PATIESS PRIEKS PAR AUTOMOBIĻA VEIKTSPĒJU

Jaunā i30 Fastback N iespaidīgo veiktspēju nodrošina īpašs 2,0 litru turbodzinējs (250 ZS pieejami standarta aprīkojuma pakotnē, 275 ZS – aprīkojuma pakotnē “Performance”).

Šis no jauna izstrādātais četru cilindru 2,0 litru tiešās iesmidzināšanas turbodzinējs nodrošina augstu reaģētspēju un spēcīgu griezes momenta līkni, ko atbalsta papildu pastiprinājuma funkcija, kas īslaicīgi par 8% palielina griezes momentu. Jaunais i30 Fastback N ir aprīkots ar priekšpiedziņu un sešpakāpju manuālo transmisiju ar spēcīgākiem pārnesumiem, oglekļa sinhronizatora gredzenu un stingru sajūgu. Šīs uzlabotās iekšējās daļas ir izveidotas, lai tiktu galā ar augstas veiktspējas N modeļu klāsta spēcīgāko dzinēja jaudu. Īsie pārslēgšanas manevri palīdz veikt ātru pārslēgšanu, lai jūs vienmēr saglabātu braukšanas prieku.

2,0 T-GDi (250 ZS) benzīna dzinējs

Maksimālā jauda 254 ZS

 

Maksimālais griezes moments 353 Nm

 

2,0 T-GDi (275 ZS) benzīna dzinējs

Maksimālā jauda 279 ZS

 

Maksimālais griezes moments 353 Nm

 

N vilces un stabilitātes kontrole

N vilces un stabilitātes kontrole ir kā labs pārinieks, kas palīdz kad nepieciešams, bet citādi ir kluss, nekad netraucē jūsu braukšanas priekam un ļauj jums braukt pat vēl ātrāk. Ja vēlaties, to var pilnībā atslēgt, lai panāktu maksimālu sacīkšu trases sajūtu.

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Augsta veiktspēja pagriezienos, lai gūtu maksimālu prieku – i30 Fastback N ir īstens pagriezienu viltnieks ar tādām funkcijām kā N pagriezienu izgriešanas diferenciālis (elektroniski vadāms ierobežotas slīdes diferenciālis). Šis diferenciālis, ko Hyundai īpaši izstrādājis un konstruējis, lai nodrošinātu unikālu izgriešanas sajūtu pat vissmagākajos pagriezienos, saglabā maksimālu prieku un stabilitāti bremzējot un iebraucot un izbraucot no pagriezieniem. Tas ļauj piedziņas riteņiem griezties dažādā ātrumā, piemērojot tiem dažāda lieluma griezes momentus, samazinot riteņu izslīdēšanu un centrbēdzes sānslīdi pagriezienos.

* Pieejams tikai ar aprīkojuma pakotni „Performance“

Aktīvā mainīgā izplūdes sistēma

Mainīgās izplūdes vārsts jums ļauj atlasīt dažādus izplūdes skaņas līmeņus – samērā pārveidota normālā režīmā, vairāk iedarbināta sporta režīmā līdz sprakšķošai “pēcsadegšanas” dārdoņai N režīmā ar pievienotiem degvielas sprādzieniem kā rallija automobiļiem, strauji pārslēdzot augstākus pārnesumus.

N smaidu kontroles sistēma

Izbaudiet vairāk smaidu uz vienu kilometru. Nospiežot pogu, N smaidu kontroles sistēma jums piedāvā piecu atšķirīgu braukšanas režīmu izvēli atbilstoši jūsu garastāvoklim: “Eco”, “Normal”, “Sport”, “N” un “N Custom”. Dažādie režīmi maina automobiļa raksturu, pielāgojot dzinēja, amortizatoru, elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmas, N izgriešanas sistēmas, dzinēja skaņas, stūres vadības un atbilstības apgriezienu skaitam parametrus.

Starta kontrole

Starta kontroles sistēma jums nodrošina maksimālu vilci iespējami ātrākai palaidei. Tā kontrolē automobili, lai samazinātu riteņa griešanos vai slīdi pie spēcīgas akcelerācijas, sākot kustību no stāvoša stāvokļa, ļaujot palaist automobili kā profesionālam sacīkšu braucējam.

Atbilstība apgriezienu skaitam

Piespiediet pogu uz stūres, lai izbaudītu ātrāko, vienmērīgāko zemāku pārnesumu pārslēgšanu neatkarīgi no tā, vai braucat satiksmē vai pa sarežģītu kalnu ceļu. Pārslēgšanas procesa laikā apgriezienu skaita atbilstības sistēma sinhronizē dzinēja ātrumu ar ievades vārpstas ātrumu nākamajam pārnesumam, samazinot nolietojumu un pastiprinot izturību.

Hyundai SmartSense

Izcilākās modernās braukšanas sistēmas lielākai drošībai un mierīgākam prātam.

Sadursmes draudu mazināšanas sistēmas

Šai sistēmai ir trīs darbības etapi, tā izmanto kameras sensorus un brīdina vadītāju vizuāli un ar skaņu. Otrajā etapā tā kontrolē bremzes atbilstoši sadursmes draudu etapam, un trešajā etapā, ja nepieciešams, tā piemēro maksimālo bremzēšanas spēku, lai novērstu sadursmi vai samazinātu kaitējumu, ja sadursme ir neizbēgama.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA)

Sistēma aktivizējas, kad ātrums pārsniedz 60 km/h. To var pielāgot 3 dažādiem režīmiem.

1. Brīdinājuma par izbraukšanu no joslas (LDW) režīms: sistēma brīdina automobiļa vadītāju par nedrošu pārvietošanos, kad automobilis gatavojas šķērsot joslu marķējumu.

2. Joslas ieturēšanas palīgsistēmas (LKA) režīms: joslas nejaušas šķērsošanas gadījumā tā brīdinās vadītāju un piemēros pretgriezes momentu, lai novadītu automobili atpakaļ drošā pozīcijā.

3. Aktīvas joslas ieturēšanas palīgsistēmas (Active LKA) režīms: sistēma uzrauga joslu marķējumu uz ceļa un aktīvi tiecas turēt automobili joslu marķējuma vidū; joslas nejaušas šķērsošanas gadījumā tā arī brīdinās vadītāju.

ĒRTUMS

i30 Fastback N ir ikdienas sporta automobilis, kas piedāvā plašu ērtu funkciju klāstu, kas padara katru braucienu patīkamāku – un pat tad, ja braucat tikai uz darbu.

 

8 collu virtuāls skārienekrāns

Vēlaties konfigurēt spēka pārvada vai šasijas iestatījumus, navigācijas vai tālruņa informācijas un izklaides pakalpojumus? Lielais 8 collu skārienekrāns ir ideāli izvietots ērtai lietošanai. Ekrāna dizains un atrašanās vieta nodrošina, ka informācija tiek attēlota augstāk un tuvāk jūsu redzes līnijai.

 

Atpakaļskata kamera un palīgsistēma automobiļa novietošanai stāvvietā

Automobiļa novietošana stāvvietā padarīta vienkārša. Atpakaļskata kamera vadītājam ne tikai nodrošina skaidru skatu uz laukumu automobiļa aizmugurē, bet arī sniedz dinamiskus automobiļa novietošanas norādījumus, grozoties līdzi stūres griešanai. Papildu sensori priekšpusē un aizmugurējos bamperos nosaka šķēršļus ceļā un sniedz akustisku atgriezenisko saiti, lai palīdzētu novērtēt atstatumu līdz šiem šķēršļiem un lai saskaršanās nenotiktu.

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Mazāk stresa un maksimāla redzamība. HBA konstatē pretim braucošus transportlīdzekļus un priekšā esošus transportlīdzekļus jūsu braukšanas joslā un nepieciešamības gadījumā pārslēdzas uz tuvajām gaismām, mazinot citu autovadītāju apžilbināšanu. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma automātiski ieslēdz tālo gaismu, maksimizējot vadītāja redzamības tālumu.

 

7 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

i30 Fastback N ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Šo kvalitāti mēs atbalstām, nodrošinot 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē – kā standartu.

PERSONALIZĒJIET

Jaunajam Hyundai i30 Fastback N ir bagātīgs un visaptverošs standarta aprīkojums. Tomēr, ja vēlaties unikālu izskatu vai jums piemērotu praktiskumu, Hyundai piedāvā papildpiederumu klāstu. Jūs varat izcelt jūsu automobiļa izskatu, komfortu un drošību. Hyundai oriģinālie papildpiederumi ietver to piemērotību automobiļa materiāliem un krāsai.

 

 

Krāsas: Performance Blue, Micron Grey, Shadow Grey, Phantom Black 295 €

Aprīkojuma pakotne “Comfort”* standarta apdarei 695 €

• Elektriski pielokāmi sānu spoguļi
• Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
• Inteliģentās atslēgas sistēma un iedarbināšanas poga
• Priekšējais un aizmugurējais sensors auto novietošanai
• Lietus sensors

* Pieejams aprīkojuma pakotnē “Performance”

Aizmugurējo glāžu savilcējs** 245 €

** Pieejams tikai ar aprīkojuma pakotni “Performance”

Aprīkojuma pakotne „Sunroof“ 995 €

• Jumta lūka
• Personīgais lukturis (LED)

Aprīkojuma pakotne „N navigācija“ 495 €

• Navigācijas sistēma
• Bezvadu tālruņa lādētājs