Inovācijas un progress jaunā dizainā!

Jaunais i30 sniedz jaunu, drosmīgu dizainu, savā klasē labākās drošības funkcijas, nevainojamu savienojamību un 48 V daļēja hibrīda versijas augstākai efektivitātei. Sagatavojieties.

Savienojiet savu tālruni, savu automobili un sevi

Ar jauno 10,25 collu skārienekrānu* un jūsu tālruni i30 palīdz jums būt savienotam.

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīgsistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem. Jaunais i30 ir pirmais modelis ar joslas ievērošanas palīgsistēmu**. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

** Standartaprīkojums Style un N Line modeļiem.

Jaunākā tehnoloģija vēl augstākam drošības līmenim

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīgsistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem. Jaunais i30 ir pirmais modelis ar joslas ievērošanas palīgsistēmu**. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

** Standartaprīkojums Style un N Line modeļiem.

Efektivitāte un progress: spēka pārvada sērija

Elektriskie 48 V daļējā hibrīda modeļi samazina CO2 izmešus, uzlabojot degvielas efektivitāti. 48 V daļējā hibrīda modeļi ir pieejami ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu, 1,0 T-GDI vai 1,5 T-GDI benzīna dzinēju un 1,6 CRDi dīzeļdzinēju.***

*** i30 Fastback un visi i30 N Line modeļi ir pieejami tikai ar 1,5 T-GDI benzīna dzinēju.

Benzīna dzinēji

Jaunais 1,5 litru T-GDi dzinējs ar 159 ZS ir augstākā līmeņa produkts, kurš iekļauts standartaprīkojumā ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Ir pieejama arī 1,5 litru DPi dzinēja 110 ZS versija ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un 1,0 litra T-GDi dzinējs ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Dīzeļdzinējs

No dīzeļdzinējiem pieejams ir 1,6 litru CRDi dzinējs. 115 ZS versija ir aprīkota ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu. 136 ZS dzinējs ir aprīkots ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu un 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Trīs virsbūvju tipi

Jaunais i30 ir pieejams ar trīs virsbūvju tipiem: hečbeks, furgons un 5 durvju kupeja.

 

N Line dizains. Tagad pieejams arī i30 furgonam

Uzlabojiet savu i30 pieredzi, paceļot to jaunā līmenī, ar sportisko N Line apdares līmeni, ko iedvesmojis augstās veiktspējas i30 N. Tā jaudas un intensitātes saknes tagad ir vēl pamanāmākas – sportiskāks režģis, jaunie buferi un priekšējie lukturi, jaunie riteņu dizaini un atjauninātā salona apdare. Vēl dinamiskākai braukšanai hečbeks un Fastback ir aprīkoti arī ar pielāgotu piekari un stūres sistēmu ar 1,5 Turbo benzīna dzinēju.

Augstās veiktspējas N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. N Line ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem.

Iedvesmojoties no aeronautiskajām reaktīvajām lidmašīnām, apakšējā centrālā režģa izmērs ir palielināts. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju. Jaunais i30 N Line ir aprīkots ar jauniem, ekskluzīviem 18 collu riteņiem un Michelin Sport riepām.