PAGRIEZIENU KARALIS

Noslīpēts Nirburgringā un nodrošinot līdz pat 275 zs ar augstas veiktspējas pagriezienu spējām, pilnīgi jaunais i30 N ir tikpat noilgojies pēc pagriezieniem kā jūs. Piedzīvojiet sajūtas, kādas rada sacīkšu automobiļa vadīšana – katru dienu.

Izvēlieties savu iecienītāko

i30 N spožais sniegums, kuru nodrošina ļoti atsaucīgs 2,0 litru tiešās iesmidzināšanas dzinējs, kas pieejams ar 250 zs standarta aprīkojumā vai ar 275 zs aprīkojuma pakotnē “Performance”.

STANDARTA APDARE

 • 18” Michelin pilot super sport riepas
 • Palīgsistēma automašīnas novietošanai atpakaļgaitā
 • Elektroniskais skaņas ģenerators
 • Elektriskais stūres pastiprinātājs (R-MDPS)
 • Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma
 • “N Grin Control System”: pieci dažādi braukšanas režīmi: “Eco”, “Normal”, “Sport”, “N” un “N Custom”.
 • Augstas veiktspējas braukšanas dati
 • Apgriezienu pielāgošana, pārslēdzot uz zemākiem pārnesumiem
 • Starta kontrole
 • Manuāli regulējams vadītāja sēdekļa pagarinājums
 • Audio 5” krāsu skārienekrāns

APRĪKOJUMA PAKOTNE „PERFORMANCE”

 • 19” Pirelli p-zero riepas
 • Sēdekļa pozīcijas atmiņas funkcija (vadītāja sēdeklim) + elektriski regulējams sēdeklis (pasažiera sēdeklim)
 • Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi
 • Mainīgā izplūdes sistēma
 • Privātuma stikls
 • Ādas un zamšādas apdare sēdekļiem
 • Elektriski regulējamais pasažiera sēdekļa jostas vietas balsts un manuāli regulējama spilvena pagarināšanas funkcija
 • Elektroniskais ierobežotas slīdes diferenciālis
 • Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori
 • Priekšā: 18” / Aizmugurē: 17” diski

 

IZSTRĀDĀTS VEIKTSPĒJAI

Galvas noteikti tiks pagrieztas uz jūsu pusi – un ne tikai saldās jaudas skaņas dēļ. Jaunā i30 N agresīvā dizaina elementi un pazeminātais korpuss atspoguļo tā veiktspējas potenciālu.

 

Liels un pašapzinīgs

Agresīvie priekšējie buferi ar lielajām gaisa ieplūdes atverēm un kaskādes veida režģis sniedz skaidru vēstījumu par tā sniegumu ar ekskluzīvajiem 19” riteņiem ar reljefā iestrādāto N logotipu un augstas veiktspējas bremzēm ar sarkanajām N skavām.

Eleganti sportisks

Aerodinamiskais aizmugurējais spoileris ar trīsstūrveida bremžu gaismām apvienojumā ar agresīvo aizmugurējo buferi un divkāršo sporta izplūdes trokšņa slāpētāju sniedz spēcīgu vēstījumu par tā veiktspēju.

Jūs to izkrāsojat

i30 N sporta unikālie augstas veiktspējas dizaina elementi apvienojumā ar eleganto, mūžīgo i30 klāsta konstrukciju. Horizontālās LED dienasgaitas gaismas ir novietotas virs svaiga gaisa ieplūdes atverēm automobiļa priekšējā bufera abās pusēs, kas uzlabo bremžu dzesēšanu un aerodinamiku.

i30 N ir aprīkots ar lielākām riteņu arkām ar 18 collu riteņu vai 19 collu riteņu izvēli (aprīkojuma pakotne “Performance”, kas lepojas ar N logotipu. Panorāmas klases jumta lūka* plešas pāri priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, nodrošinot svaigu gaisu un lielisku apgaismojumu.

* Pieejams ar aprīkojuma pakotni “Sunroof”.

Spīdīgi melnais aizmugurējais spoileris ar tajā iestrādāto trīsstūrveida bremžu lukturi vēl vairāk pastiprina automobiļa samazināto pacēlumu. LED aizmugurējie kombinētie lukturi ir nevainojamā harmonijā ar skulpturāli veidoto sānu raksturlīniju, izceļot atšķirīgo izskatu aizmugurējā daļā. Augstu novietotie aizmugures atstarotāji un miglas lukturi veicina automobiļa plašuma un stabilitātes iespaidu.

ĪSTENA SNIEGUMA VADĪBAS KABĪNE

i30 N vadības kabīnē vienlīdz liela nozīme piešķirta gan kontrolei, gan komfortam. Ergonomika ir pilnībā vērsta uz vadītāju, sasaistot vadītāju ar automobili katrā pieskārienā. Sporta sēdekļi piedāvā lielisku atbalstu jebkurā situācijā. Augstas kvalitātes salona materiāli un tumšā metāla starplikas akcentē i30 N eleganti sportisko raksturu un tā autosporta saknes.

Stils un atbalsts

Laipni lūgti pilnīgi jauna līmeņa komforta sēdekļos. Aprīkoti ar N logotipu un zilu, kontrastējošu nošuvi, unikāli izstrādātie, augstas veiktspējas N sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. Izvēlieties zamšādas un ādas kombināciju* vai audumu.

* Pieejams aprīkojuma pakotnē “Performance”

Stūre

N stūre ar ekskluzīvi zilo nošuvi un N logotipu gādā, lai visas braukšanas veiktspējas funkcijas atrastos jums pa rokai. Izvēlieties savu braukšanas režīmu vai aktivizējiet atbilstības apgriezieniem funkciju lielākai jautrībai, vienkārši nospiežot pogu.

Jaudas pārnesumu pārslēdzējs

Lodveida pārnesumu pārslēgam arī ir zila svītra un N emblēma. Apvienojumā ar sešpakāpju manuālo transmisiju tas ir ideāli piemērots vadītājiem entuziastiem, kam patīk vadīt stingru pārslēdzēju un sajūgu.

VIRTUĀLS 8″ SKĀRIENEKRĀNS

Skārienekrāna ideālais novietojums nodrošina ērtu tā izmantošanu: ekrāns šķietami lido virs priekšējā paneļa. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai, izklaidei un navigācijai, iepriekš instalētajiem Apple CarPlay™*, Android Auto™* un tiešsaistes pakalpojumiem.

*Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

N MĒRAPARĀTU PANELIS

N mēraparātu panelis ir pielāgots aizrautīgiem autovadītājiem. Aprīkota ar maiņas sadales funkciju, lai nodrošinātu trases braukšanas režīmu, mainīgā LED apgriezienu skaitītāja sarkanā zona mainās atbilstoši braukšanas veiktspējai un atkarībā no motoreļļas temperatūras. Jūs varat uzraudzīt motoreļļas temperatūru, griezes momentu un turbo pastiprinājumu mēraparātu panelī.

AUTOMĀTISKA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Divzonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj gan vadītājam, gan priekšējam pasažierim iestatīt sev tīkamāko temperatūru atsevišķi.

MODERNAS SAVIENOJAMĪBAS FUNKCIJAS

i30 N jums nodrošina tādu netraucētu savienojamību, kādu jūs sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Automobilis ir aprīkots ar centrā novietotu bezvadu uzlādes paliktni ērtai viedtālruņa uzlādēšanai bez vada.

PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Iekārtojieties ērti. Priekšējā elkoņbalstā atrodas arī praktisks glabāšanas nodalījums.

N SLIEKSNIS

Dzimis Namjangā, pilnveidots Nirnburgringā – N logotips apzīmē tīru veiktspēju.

MAN IR SVARĪGA JAUDA

Dzimis trasē – jaunā i30 N spožo sniegumu nodrošina no jauna izstrādāts 2,0 litru turbodzinējs.

Šis no jauna izstrādātais četru cilindru 2,0 litru tiešās iesmidzināšanas turbodzinējs nodrošina augstu reaģētspēju un spēcīgu griezes momenta līkni, ko atbalsta papildu pastiprinājuma funkcija, kas īslaicīgi par 8 % palielina griezes momentu. i30 N ir aprīkots ar priekšpiedziņu un sešpakāpju manuālo transmisiju ar spēcīgākiem pārnesumiem, oglekļa sinhronizatora gredzenu un stingru sajūgu. Šīs uzlabotās iekšējās daļas ir izveidotas, lai tiktu galā ar augstas veiktspējas N modeļa spēcīgāko dzinēja jaudu. Īsie pārslēgšanas gājieni palīdz veikt ātru pārslēgšanu, lai jūs vienmēr saglabātu sajūtu.

2,0 T-GDi (250 ZS) benzīna dzinējs

 •  Maksimālā jauda 254 ZS
 • Maksimālais griezes moments 353 Nm

2,0 T-GDi (275 ZS) benzīna dzinējs

 • Maksimālā jauda 279 ZS
 • Maksimālais griezes moments 353 Nm

N vilces un stabilitātes kontrole

N vilces un stabilitātes kontrole ir izstrādāta uzņēmumā un ir kā labs pārinieks, kas palīdz, kad nepieciešams, bet citādi ir kluss, nekad netraucē jūsu braukšanas priekam un ļaujot jums braukt pat vēl ātrāk. Ja ir vēlēšanās, to var pilnībā atslēgt, lai panāktu maksimālu sacīkšu trases sajūtu.

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Augsta veiktspēja pagriezienos, lai gūtu maksimālu prieku – i30 N ir īstens pagriezienu viltnieks ar tādām funkcijām kā N pagriezienu izgriešanas diferenciālis (elektroniski vadāms ierobežotas slīdes diferenciālis*). Šis diferenciālis, ko Hyundai īpaši izstrādājis un konstruējis, lai nodrošinātu unikālu izgriešanas sajūtu pat vissmagākajos pagriezienos, saglabā maksimālu prieku un stabilitāti bremzējot un iebraucot un izbraucot no pagriezieniem. Tas ļauj piedziņas riteņiem griezties dažādā ātrumā, piemērojot tiem dažāda lieluma griezes momentus, samazinot riteņu izslīdēšanu un centrbēdzes sānslīdi pagriezienos.

* Pieejams tikai ar aprīkojuma pakotni “Performance”

Aktīvā mainīgā izplūdes sistēma

Uzpumpējiet skaņu. Mainīgās izplūdes vārsts jums ļauj atlasīt dažādus izplūdes skaņas līmeņus – samērā pārveidota normālā režīmā, vairāk iedarbināta sporta režīmā līdz sprakšķošai “pēcsadegšanas” dārdoņai N režīmā ar pievienotiem degvielas sprādzieniem kā rallija automobiļiem, strauji pārslēdzot augstākus pārnesumus.

N smaidu kontroles sistēma

Izbaudiet vairāk smaidu uz vienu kilometru. Nospiežot pogu, N smaidu kontroles sistēma jums piedāvā piecu atšķirīgu braukšanas režīmu izvēli atbilstoši jūsu garastāvoklim: “Eco”, “Normal”, “Sport”, “N” un “N Custom”. Dažādie režīmi maina automobiļa raksturu, pielāgojot dzinēja, amortizatoru, elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmas, N izgriešanas sistēmas, dzinēja skaņas, stūres vadības un atbilstības apgriezienu skaitam parametrus.

 

Starta kontrole

Starta kontroles sistēma jums nodrošina maksimālu vilci iespējami ātrākai palaidei. Tā kontrolē automobili, lai samazinātu riteņa griešanos vai slīdi pie spēcīgas akcelerācijas, sākot kustību no stāvoša stāvokļa, ļaujot palaist automobili kā profesionālam sacīkšu braucējam.

Atbilstība apgriezienu skaitam

Piespiediet stūres pogu, lai izbaudītu ātrāko, vienmērīgāko pārnesumu pārslēgšanu neatkarīgi no tā, vai braucat satiksmē vai pa sarežģītu kalnu ceļu. Atbilstības funkcija apgriezienu skaitam palielina dzinēja apgriezienu skaitu, pārslēdzot zemāku pārnesumu no augstāka pārnesuma, un nodrošina vienmērīgāku un sportiskāku pārnesumu maiņu. Tas palīdz samazināt nodilumu un uzlabo izturību. Šī funkcija savā segmentā ir unikāla.

Hyundai SmartSense

Izcilākās modernās braukšanas sistēmas lielākai drošībai un mierīgākam prātam.

Turpgaitas sadursmes draudu mazināšanas sistēmas

Šai sistēmai ir trīs darbības etapi, tā izmanto kameras sensorus un brīdina vadītāju vizuāli un ar skaņu. Otrajā etapā tā kontrolē bremzes atbilstoši sadursmes draudu etapam, un trešajā etapā, ja nepieciešams, tā piemēro maksimālo bremzēšanas spēku, lai novērstu sadursmi vai samazinātu kaitējumu, ja sadursme ir neizbēgama.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Pie ātruma, kas pārsniedz 60 km/h, sistēma brīdina vadītāju par nedrošām kustībām. Joslas nejaušas šķērsošanas gadījumā tā brīdinās vadītāju un piemēros pretgriezes momentu, lai novadītu automobili atpakaļ drošā pozīcijā.

ĒRTUMS

i30 N ir ikdienas sporta automobilis, kas piedāvā plašu ērtu funkciju klāstu, kas padara katru braucienu jautrāku – un pat tad, ja braucat tikai uz darbu.

Navigācijas sistēma

Skārienekrāna ideālais novietojums nodrošina ērtu tā izmantošanu: ekrāns šķietami lido virs priekšējā paneļa. Šādi tiek nodrošināts, ka informācija redzama augstāk un tuvāk jūsu acu līnijai. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai, izklaidei un navigācijai, tiešsaistes pakalpojumiem, iepriekš instalētajiem Apple CarPlay™* un Android Auto™*.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori

Sensori automobiļa priekšējā un aizmugurējā buferī spēj reģistrēt jebkuru šķērsli, ko nevarat redzēt, un brīdināt, kad apstāties, lai nepieļautu sadursmi.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai i30 N ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām ar 5 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu dvēseles mieru, kādu jums sniedz viena no nozarē labākajām garantijām – kā standartu.

PERSONALIZĒJIET

Jaunajam Hyundai i30 N ir bagātīgs un visaptverošs standarta aprīkojums. Tomēr, ja vēlaties unikālu izskatu vai jums piemērotu praktiskumu, Hyundai piedāvā papildpiederumu klāstu. Jūs varat izcelt jūsu automobiļa izskatu, komfortu un drošību. Hyundai oriģinālie papildpiederumi ietver to piemērotību automobiļa materiāliem un krāsai.

Metāliskā vai pērļu mirdzuma krāsa 295 €

Aprīkojuma pakotne “Comfort”* standarta apdarei 695 €

 • Elektriski pielokāmi sānu spoguļi
 • Lietus sensors
 • Inteliģentās atslēgas sistēma un iedarbināšanas poga
 • Priekšējais un aizmugurējais sensors auto novietošanai
 • Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos

* Pieejams aprīkojuma pakotnē “Performance”

Aizmugurējo glāžu savilcējs** 245 €

** Pieejams tikai ar aprīkojuma pakotni “Performance”

Aprīkojuma pakotne “Sunroof” 995 €

 • Panorāmas jumta lūka
 • Personīgais lukturis (LED)

Aprīkojuma pakotne “N navigācija” 495 €

 • Navigācijas sistēma
 • Radio datu sistēma
 • SD kartes pieejamība
 • Bluetooth ar balss atpazīšanu
 • Iepriekš instalēts Android Auto un Apple CarPlay
 • Atpakaļskata kamera ar dinamiskām kontroles līnijām
Mūsu izplatītāji palīdz piešķirt personību. Atrodiet sev tuvāko Hyundai pārdevēju un nāciet uz izmēģinājuma braucienu.