Labi pavadīta laika baudījums – jebkurai ģimenei

Jaunā Santa Fe ir jaudīga, eleganta SUV kategorijas automašīna ar savā klasē labākajām drošības funkcijām un izcilu ietilpību.

  • Ceturtās paaudzes Santa Fe dara iespējamu uzņēmuma iespaidīgais SUV mantojums ar vairāk nekā 1,6 miljoniem Eiropā pārdotu SUV automašīnu.
  • Hyundai D-SUV automašīnai ir iespaidīga priekšpuse, kas pārņēmusi jauno SUV sērijas identitāti – radiatora režģi apvienojumā ar pievilcīgajiem kombinētajiem lukturiem.
  • Novatoriskās drošības funkcijas izceļ Hyundai centienus padarīt modernu tehnoloģiju pieejamāku.
  • Hyundai uzņēmumā izstrādātais aizmugurējo pasažieru brīdinājums ir nozarē pirmais – šī funkcija uzrauga aizmugurējos sēdekļus, atpazīstot pasažierus, kad vadītājs izkāpj no automašīnas.
  • HTRAC mainīgā griezes momenta kontroles sistēma nodrošina dinamisku braukšanu un labāku griezes momenta lietojumu atkarībā no riteņu saķeres un automašīnas braukšanas ātruma.

Iespaidīgs stils

Izteiksmīga un eleganta, jaunā Hyundai Santa Fe apvieno izcilu kvalitāti un plašu komfortu ar iespaidīgu, drosmīgu dizainu.

Izsmalcināts komforts

Ērtajā, izsmalcinātajā un plašajā salonā ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli, radot atbrīvotu un patīkamu braukšanas pieredzi. Santa Fe būs pieejama ar 7 sēdekļiem un no 2019. gada – ar 5 sēdekļiem. Pieejamas 4 salona krāsas: melna, pelēka, tumša smilškrāsa un sarkanvīna krāsa.

Ērtums

Baudiet iespaidīgu komfortu un ērtumu ar Calm Tech – Santa Fe atjautīgo funkciju un sistēmu klāstu, kas nodrošina, lai visi pasažieri justos aprūpēti. Calm Tech ir izstrādāta, radot komforta zonu, kas palīdzēs jums gādāt par savu ģimeni un izbaudīt dzīves īpašos brīžus.

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais 8,5” vējstikla displejs ar savā klasē lielāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, rādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus, tieši uz vējstikla.

Elektriski darbināmas aizmugurējās durvis ar maināmu ātrumu

Kā vien vēlaties. Jaunajām Santa Fe elektriski darbināmajām aizmugurējām durvīm ir iespējami divi dažādi ātruma iestatījumi.

Viegla nokļūšana trešajā rindā ar vienu pieskārienu

Iekāpšana un izkāpšana no automašīnas ir kļuvusi vieglāka. Nospiežot vienu pogu, otro sēdekļu rindu var pavirzīt uz augšu un sāniem, kas atvieglo piekļuvi aizmugurējai sēdekļu rindai.

KRELL augstākās klases skaņas sistēma

KRELL augstākās klases skaņas sistēma sniedz nevainojamu skaņas kvalitāti. 10 pirmšķirīgi skaļruņi un ārējs pastiprinātājs visiem salonā esošajiem nodrošina ļoti īpašu telpiskās skaņas pieredzi.

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nav problēmu. Jaunās Santa Fe apkārtskata monitors palīdz vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās. Pateicoties virknei stratēģiski izvietotu kameru, šī modernā drošības funkcija sniedz 360° skatu ap automobili tā, lai varat precīzi redzēt, ko darāt.

8” navigācijas sistēma

Papildaprīkojumā pieejamā informācijas un izklaides sistēma ar 8” skārienekrānu padara visu ērti pieejamu, tostarp iepriekšēji instalēto Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai nodrošinātu viedtālruņa funkcionalitāti automašīnā. Navigācijas sistēma piedāvā 3D kartes un Hyundai Motors unikālo Lifetime MapcareTM**, kas ietver bezmaksas ikgadējus karšu un programmatūras atjauninājumus. Tajā iekļauti arī LIVE pakalpojumi, kas nodrošina reāllaika informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un fotoradariem, degvielas uzpildes stacijām, stāvvietu pieejamību un galamērķu meklēšanu tiešsaistē.

Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme. ** Lifetime MapCare™ ir komerciālais termins, ar ko apzīmē Hyundai MapCare™ programmas abonementu, kas atbilstošajām Hyundai automašīnām nodrošinās ikgadējus karšu atjauninājumus vismaz desmit gadus pēc modeļa ražošanas pārtraukšanas.

Hyundai nodrošina garāko automašīnas garantiju bez nobraukuma ierobežojuma

Tagad visiem Hyundai modeļiem ir labākā garantija tirgū — 7 gadi bez nobraukuma ierobežojuma.
7 gadu garantija tiks piešķirta visām jaunajām Hyundai (2019. modeļa gada) automašīnām, kas reģistrētas pēc 2018. gada 1. septembra. i30 klāstam 7 gadu garantija stājās spēkā 2018. gada 1. aprīlī.

Spēka pārvada veiktspēja

Santa Fe būs pieejama ar jaudīgu, dinamisku dīzeļa dzinēju. Tas ir uzlabots atbilstoši jaunajiem Euro 6C izmešu standartiem, kā rezultātā ir iegūts efektīvāks degvielas patēriņš, ko nodrošina uzlabota sadegšana un maksimāli samazināti enerģijas zudumi spēka pārvada berzes dēļ.
2,2 litru CRDi dzinējam ir 200 ZS (147 kW), 440 Nm griezes moments. To var apvienot ar 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu.
2019. gada Santa Fe ir pieejama arī ar 2,0 litru CRDi dīzeļdzinēju ar 185 ZS (136 kW) un 400 Nm griezes momentu.

HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma

Izbaudiet izcilu braukšanas dinamiku un vadību, kas sniegs jauna līmeņa pārliecību braucot. HTRAC™ aktīvi pielāgo piedziņas spēka sadalījumu visiem 4 riteņiem, nodrošinot optimālu līdzsvaru jebkādos ceļa apstākļos. Atšķirībā no mehāniskajām pilnpiedziņas sistēmām, ko izmanto neskaitāmi citi ražotāji, HTRAC™ maināmi kontrolē riteņu bremzēšanu un piedziņu. Apvienojumā ar braukšanas režīmiem HTRAC™ uzlabo paātrinājumu, stabilitāti un degvielas patēriņa efektivitāti. Sistēma uzlabo vilci uz sniega, grants un, protams, uz asfaltētām brauktuvēm, vienlaikus uzlabojot līkumu izbraukšanu.

Braukšanas režīma izvēle

Ar braukšanas režīma izvēli varat mainīt Santa Fe braukšanas dinamiku atbilstoši savam noskaņojumam. Režīmā SMART sistēma reāllaikā pielāgojas jūsu braukšanas stilam un brauktuves apstākļiem, automātiski pārslēdzot režīmus ECO, SPORT un COMFORT, tādējādi nodrošinot optimālu veiktspēju. Atbilstoši braukšanas režīmiem tiek mainīts dzinēja griezes moments, pārnesumu pārslēgšana un HTRAC griezes momenta sadalījums un attiecīgi parādīts priekšējā panelī.

Hyundai SmartSense

Hyundai SmartSense, mūsu modernās progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas, jaunajā Santa Fe nodrošina vienu no klasē labākajiem drošības kopumiem un vairākas nozarē labākās drošības funkcijas. Sākot ar automātisko bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmēm ar gājējiem un citiem transportlīdzekļiem, līdz pat joslas saglabāšanas palīdzībai, braucot pa šoseju, un vienlaikus atpazīstot transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā. Jaunā Santa Fe braukšanas laikā var jūs brīdināt par potenciālu bīstamību, sniedzot lielāku drošību un sirdsmieru.

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Parūpējieties par bērnu drošību – šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.

Aizmugurējo pasažieru brīdinājums

Sistēma izmanto ultraskaņas sensorus, lai uzraudzītu aizmugurējos sēdekļus rūpēs par lielāku drošību un sirdsmieru. Kad vadītājs kāpj ārā no automašīnas, priekšējā panelī tiek parādīts ziņojums. Ja sistēma atpazīst kustības pēc tam, kad vadītājs ir izkāpis no automašīnas, atskanēs signāltaure un mirgos lukturi.