Jaunais Hyundai Tucson

Apvienojot atjauninātu, drosmīgāku dizainu ar bagātīgu gudro tehnoloģiju un jaunāko vadītāja palīgsistēmu klāstu, šis Hyundai apvidus auto ir kļuvis vēl labāks nekā līdz šim. Jaunais Tucson piedāvā mūsdienīgu spēka pārvadu klāstu, kas ir īpaši optimizēti, lai samazinātu CO2 izmešu līmeni. Jaunais Tucson ir pirmais modelis Hyundai vēsturē, kas aprīkots ar 48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēmu un astoņu pakāpju automātisko transmisiju.

Izklausās tikpat lieliski kā jūsu plāni

Jaunā Tucson kvalitatīvā Krell audiosistēma vienmēr nodrošina izcilu skaņas baudījumu. Kvalitatīvie skaļruņi un ārējais pastiprinātājs nodrošina dzīvu un dzidru telpisko skanējumu ar bagātīgām detaļām. Savukārt jaunais 8 collu skārienekrāns, kas ir integrēts stilīgajā priekšējā panelī, ļaus jums vienmēr piekļūt savai mīļākajai mūzikai.

Iespaidīgs komforts

Jaunais Tucson piedāvā bagātīgu gudru funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem. Aprīkojumā ietilpst panorāmas stikla jumta lūka, inteliģenta aizmugurējo durvju sistēma un apkārtskata monitors.

Aprīkojuma līmeņi:
• Fresh
• Comfort
• Style
• Premium

 

Veiktspēja un efektivitāte

Jaunais Tucson piedāvā iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju.

  • 1,6 litru GDI 132 ZS benzīna dzinējs ir apvienots ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu.
  • 1,6 T-GDi 177 ZS benzīna dzinējs ir izcils jaudas un veiktspējas ziņā. To var apvienot ar septiņu pakāpju dubultā sajūga transmisiju priekšpiedziņas vai pilnpiedziņas versijā.
  • Jaunais 1,6 litru dīzeļa dzinējs attīsta 115 ZS jaudu. Tas ir pieejams ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.
  • Jaunais 1,6 litru dīzeļa dzinējs attīsta 136 ZS jaudu un ir pieejams ar priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu. Dzinēju ir iespējams apvienot ar Hyundai moderno septiņu pakāpju dubultā sajūga transmisiju.
  • Jaunais Tucson ir pirmais modelis Hyundai vēsturē, kas aprīkots ar 48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēmu. Versijā ar 2,0 litru dīzeļa dzinēju tas attīsta 185 ZS jaudu. Tas ir pieejams ar pilnpiedziņu un astoņu pakāpju automātisko transmisiju.

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense — mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīgsistēmām — jaunais Tucson piedāvā visjaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas, kas veidotas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.