Auto tirdzniecības konsultācijas šobrīd tiek sniegtas tikai attālināti

Fiat Professional Doblò Cargo

FIAT “Doblò Cargo” piemīt izcilas ergonomiskas īpašības, funkcionalitāte un lēta ekspluatācija, tāpēc tas ideāli piemērots biznesam, kurā nelielu kravu pārvadāšana ir ikdiena. “Doblò Cargo” sniedz visplašākās izvēles iespējas, apskaužamu komfortablumu un ekonomiskumu.

Ar jauno “Doblò Cargo” var ne tikai ērti un ekonomiski braukt, bet tam ir arī atjaunots ārējais izskats.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat Professional Doblò Cargo.

Aprīkojums

Ar jauno “Doblò Cargo” var ne tikai ērti un ekonomiski braukt, bet tam ir arī atjaunots ārējais izskats. Katra modeļa ārējā detaļa izveidota tā, lai tas ne tikai izskatītos gaumīgi, bet arī uzlabotu braukšanas kvalitāti, drošību un degvielas patēriņu.

 • Viss pārdomāts

  Modelī ir moderns piederumu nodalījums ar uzlabotu klimata kontroli, ergonomiska dizaina izskata stūre un ilgi nenovalkājama materiāla pārvalki. Piederumu nodalījumā un durvīs integrētās piederumu kastes ļauj akurāti salikt jebkāda tipa priekšmetus.

 • Dzinējs

  “Doblò Cargo” dzinējiem piemīt ne tikai vislabākās īpašības, bet arī vispusība. Katrs no tiem izstrādāts tā, lai vislabāk atbilstu visām vadītāju vajadzībām un visaugstākajiem automašīnu standartiem.

 • Drošība

  Elektriskās stabilitātes kontrole (ESC) palīdzēs samazināt virsbūves svārstības, uzlabos vadīšanas kvalitāti un pasargās transportējamo kravu no negaidītām kustībām. Uzstādīti arī kravas sensori, izslīdēšanas sistēmas un elektroniskais bremzēšanas asistents. Papildus var pasūtīt „Traction+“ ar kalnā braukšanas palīgsistēmu, izbraukšanas no satiksmes joslas brīdināšanas un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas. Riepu spiediena fiksēšanas sistēma pastāvīgi pārbaudīt spiedienu riepās, tāpēc jebkāds spiediena zudums tiek parādīts vadītāja datora ekrānā.

 • Funkcionāls

  FIAT “Doblò Cargo” izstrādāts tā, lai būtu vadošais no ekspluatācijas īpašību un ergonomisko risinājumu viedokļa, kā arī iespējas pielāgoties pie vajadzīgā kravas lieluma vai darba situācijas. 180° leņķī atveramās aizmugures durvis palīdzēs ērti un droši iekraut automašīnā un pārvadāt kravas. Speciāli modelētais zemais slieksnis atvieglos un paātrinās darbu, bet funkcionālie durvju rokturi sniegs iespēju atvērt durvis pat ar vienu pirkstu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat Professional

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu