Auto tirdzniecības konsultācijas šobrīd tiek sniegtas tikai attālināti

Fiat Professional Doblò Combi

Jūsu ērtībām – 5 dažādi FIAT “Doblò Combi” varianti. Varat izvēlēties īsu vai garu riteņu bāzi un noskaņoties ērtiem ceļojumiem, jo automašīnas salonā viegli ietilpst 5 pasažieri, bet 1050 l bagāžas nodalījumā – visa jūsu pārvadātā krava.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat Professional Doblò Combi.

Aprīkojums

FIAT “Doblò Combi” ir izcila izvēle tiem, kuri meklē transportlīdzekļus komfortablai pasažieru un kravu pārvadāšanai. Tas ir uzticams un universāls ceļojuma partneris, kurš kļūs par ērtu ofisu uz riteņiem un manevrētspējīgu un taupīgu darba līdzekli.

 • Atjaunināts izskats

  Ar jauno “Doblò Combi” var ne tikai ērti un ekonomiski braukt, bet tam ir arī atjaunots ārējais izskats. Katra modeļa ārējā detaļa izveidota tā, lai tas ne tikai izskatītos gaumīgi, bet arī uzlabotu braukšanas kvalitāti, drošību un degvielas patēriņu.

 • Viss pārdomāts

  Jaunā “Doblò Combi” salonā – nodeva tiem, kas vērtē inovācijas un praktiskumu. Modelī ir moderns piederumu nodalījums ar uzlabotu klimata kontroli, ergonomiska dizaina izskata stūre un ilgi nenovalkājama materiāla pārvalki. Piederumu nodalījumā un durvīs integrētās piederumu kastes ļauj akurāti salikt jebkāda tipa priekšmetus.

 • Drošība

  Elektriskās stabilitātes kontrole (ESC) palīdzēs samazināt virsbūves svārstības, uzlabos vadīšanas kvalitāti un pasargās transportējamo kravu no negaidītām kustībām. Uzstādīti arī kravas sensori, izslīdēšanas sistēmas un elektroniskais bremzēšanas asistents. Papildus var pasūtīt izbraukšanas no satiksmes joslas brīdināšanas un ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas. Riepu spiediena fiksēšanas sistēma pastāvīgi pārbauda spiedienu riepās, tāpēc jebkāds spiediena zudums tiek parādīts vadītāja datora ekrānā.

 • Funkcionalitāte

  FIAT “Doblò Combi” izstrādāts tā, lai būtu vadošais no ekspluatācijas īpašību un ergonomisko risinājumu viedokļa, kā arī iespējas pielāgoties pie vajadzīgā kravas lieluma vai darba situācijas. 180° leņķī atveramās aizmugures durvis palīdzēs ērti un droši iekraut automašīnā un pārvadāt kravas. Speciāli modelētais zemais slieksnis atvieglos un paātrinās darbu, bet funkcionālie durvju rokturi sniegs iespēju atvērt durvis pat ar vienu pirkstu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat Professional

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu