Auto tirdzniecības konsultācijas šobrīd tiek sniegtas tikai attālināti

Fiat Professional Ducato

FIAT “Ducato” – populārākais kravas furgons Latvijā

Jaunais modelis ir saglabājis parastās proporcijas un atpazīstamo siluetu, bet ieguvis agresīvāku un dinamiskāku ārējo izskatu. FIAT “Ducato” izceļas ar labu cenu, mazākām uzturēšanas izmaksām un praktiskumu. Auto pieejams arī ar saspiesto dabasgāzi jeb CNG dzinēju.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat Professional Ducato.

Aprīkojums

Jaunais „Ducato” ir gatavs kļūt par visu laiku produktīvāko un ekonomiskāko furgonu.Gaišu interjeru nodrošina griestos integrēts 15 W lukturis. Pēc izvēles bagāžas nodalījumā var integrēt papildu 12 V elektrības ligzdu un noņemamu uzlādējamu griestu lukturi

 • Keyless sistēma

  Tagad varat aizslēgt un atslēgt salona vai kravas durvis, kā arī iedarbināt motoru bez atslēgām.

 • CNG

  Saspiestās dabasgāzes tvertnes (5 tvertņu kopējā ietilpība — 220 L/36 kg) ir pārdomāti izvietotas zem grīdas seguma, tādējādi maksimāli palielinot kravas ietilpību un ļaujot nobraukt 400 km, pirms automātiskās pārslēgšanās uz benzīna sistēmu.

 • Mūsdienīgas tehnoloģijas

  Brīdinājumi par novirzīšanos no ceļa joslas un ceļa zīmju atpazīšana.

 • Revolucionārs displejs

  Uzlabots krāsu displejs, kam pamatā ir Android operētājsistēma. Jaunie informācijas displeji ir viegli savienojami ar tālruni.

 • Ietilpība

  Lielākā kravas nodalījuma daļas un kopējā automašīnas garuma attiecība. Celtspēja pārsniedz 2 t.Iekraušanas augstums – 535 mm.

 • 9 pārnesumu automātiskā transmisija

  „EcoPack” tehnoloģija, nodrošina apkārtējās vides aizsardzību un mazāku degvielas patēriņu. „EcoPack” pakete aptver „Start & Stop” sistēmu, elektroniskā veidā vadāmu degvielas sūkni, kas nodrošina lielāku piegādes efektivitāti u. c.

 • Kravas nodalījums

  Bagāžas nodalījuma garums – no 267 cm līdz 407 cm; augstums – no 166 cm līdz 217 cm; attālums starp riteņu arkām – 142 cm;platformu var aizsargāt, izmantojot izturīgu finiera uzliktni; bagāžas nodalījuma sienas var apsegt ar termiski izturīgas plastmasas plāksnēm.

Fiat Professional Ducato

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat Professional

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu