Aktuālie automašīnu piedāvājumi

Apskatīt

Jaunais

Fiat Professional Scudo

Jauns Scudo, jaunas iespējas!

Līzinga maksājums

no 255

Aprēķini savu maksājumu

Automašīnas cena

no 29 990 €

Jaunais Fiat Scudo ir piemērots visu veidu uzņēmumiem un to vajadzībām. Trīs dažādi garumi, viens augstums — piemērots visām uzņēmējdarbības vajadzībām.

Izvēlies savu Scudo

Salīdzini visu Fiat Professional Scudo variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 1 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 29 990 €.

Fiat Professional Scudo FURGONE

Dzinējs un pārnesumkārba

Van L1 1.5l MultiJet

MT6

Mēneša maksājums

no 255

Pilna cena

no 29 990 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat Professional Scudo.

Aprīkojums

 • Motors

  Četri dīzeļa dzinēji — divi 1,5 Mjet dzinēji un 6 ātrumumu manuālo pārnesumkārbu (100 un 120 zs jauda); divi 2,0 Mjet dzinēji un 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu un 8 ātrumu automātisko pārnesumkārbu (145 un 180 zs jauda). Savā klasē labākais degvielas patēriņš un CO2 emisija.

 • Funkcionalitāte

  Trīs virsbūves garumi, viens augstums, lai varat izvēlēties piemērotāko. 1,9 m augstums ļauj pārvietoties zemākās autostāvvietās.

 • Projekcijas ekrāns

  Jaunaais Scudo ir aprīkots ar projekcijas ekrānu — tas ir caurspīdīgs ekrāns uz priekšējā stikla, kas sniedz noderīgu informāciju, piemēram: ātrums, atlikušais nobraucamais attālums vai attiecīgajā ceļa posmā spēkā esošās ceļa zīmes.

 • 7 collu multimediju ekrāns

  7 collu multimediju skārienjūtīgs ekrāns un navigācijas sistēma; radio ar DAB, brīvroku sistēma ar Bluetooth® un balss atpazīšanu, USB pieslēgvieta. Apple CarPlay un Android Auto saskarne.

 • ADAS drošības sistēmas un asistenti

  Aklās zonas novērošanas sistēma, satiksmes joslu ievērošanas brīdinājuma sistēma (LDW), ceļa zīmju atpazīšanas sistēma (TSR); viedā ātruma kontroles sistēma (ISC), avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS), frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma (FCW), sadursmes brīdinājuma sistēma (RCA) nodrošina drošu un patīkamu automobiļa vadīšanu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat Professional

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu