Jaunais

Fiat 500e

Tava stila ikona

Līzinga maksājums

no 199

Automašīnas cena

no 24 990 €

Jaunā, pilnībā elektriskā modeļa pamatā būs pilnīgi jauna platforma, kas izstrādāta ar redzējumu nākamajai desmitgadei. Tā nodrošinās sērijas konkurētspēju un vēl pārsteidzošāku pilsētas cikla autonomiju, salīdzinot ar jebkuru citu „500” modeli. Standarta komplektācijā ietilps ātrās uzlādes režīms un marķēta sienas uzlādes ierīce ērtai akumulatora uzlādei mājas apstākļos.

Izvēlies savu 500e

Salīdzini visu Fiat 500e variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 5 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 24 990 €.

Fiat 500e FIAT 500 BEV

Dzinējs un pārnesumkārba

Elektro

DSG

Mēneša maksājums

no 199

Pilna cena

no 24 990 €

Fiat 500e FIAT 500 BEV

Dzinējs un pārnesumkārba

Elektro

DSG

Mēneša maksājums

no 238

Pilna cena

no 29 990 €

Fiat 500e FIAT 500 BEV

Dzinējs un pārnesumkārba

Elektro

DSG

Mēneša maksājums

no 262

Pilna cena

no 32 990 €

Fiat 500e FIAT 500 BEV

Dzinējs un pārnesumkārba

Elektro

DSG

Mēneša maksājums

no 286

Pilna cena

no 35 990 €

Fiat 500e FIAT 500 BEV

Dzinējs un pārnesumkārba

Elektro

DSG

Mēneša maksājums

no 310

Pilna cena

no 38 990 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat 500e.

Aprīkojums

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs pirmā pilsētas automašīna, kas sniegs jums 2. līmeņa autonomo vadību. Tas spēs autonomi palielināt ātrumu, bremzēt, braukt joslas robežās, atpazīt ceļa zīmes un ieteikt attiecīgi pielāgot mērķa ātrumu. Tāpat, pateicoties 360° drona skata funkcijai, tas arī uzmanīgi skenēs apkārtni, brīdinot par gājējiem un riteņbraucējiem.

 • Jauns izskats

  Modelim būs platāka un garāka konstrukcija, kā arī tā riteņi būs vairāk izvirzīti. Tam būs plūstošs, nesamākslots dizains, mazāk pogu un pamatlīnijas arī interjera dizainā. Šī būs līdz šim visskaistākā „500” modeļa versija.

 • 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma

  Modeļa pilnīgi jaunā, mūsdienīgā 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma kļūs par dabisku jūsu viedtālruņa papildinājumu, pateicoties īpaši ātrajam „Bluetooth” savienojumam, bezvadu uzlādes dokstacijai un integrētajai bezvadu „Apple CarPlay” programmatūrai.

 • Interjers

  Ikviena detaļa tiks izstrādāta, ņemot vērā lielo salona platību un izmantojot dabiskus izejmateriālus. Priekšējais panelis bez ādas pārklājuma iezīmēs pāreju uz daudz ilgtspējīgāku nākotni attiecībā uz automašīnas salona dizainu.

 • Ērta un ātra uzlāde mājās

  Komplektācijā ietilps ekskluzīva „500” modeļa sienas uzlādes ierīce ar 3. tipa kabeli, kas ļaus jums mājas apstākļos izveidot savu uzlādes staciju.

 • „SHERPA MODE” režīms

  Viedas braukšanas konfigurācija, kas pārņem automašīnas vadību, ļaujot ietaupīt enerģiju un precīzi aprēķinot, kā nokļūt jūsu galamērķī, vienlaikus optimizējot automašīnas parametrus, piemēram, mobilā lādētāja un gaisa kondicionēšanas sistēmas darbību, ātruma ierobežošanu vai ātruma palielināšanu.

 • Vadāms ar vienu pedāli

  Modelis būs viena no pirmajām automašīnām, kas piedāvās jaunu automašīnas vadības stilu, izmantojot vienu pedāli gan ātruma palielināšanai, gan samazināšanai. Katru reizi, kad vadītājs atlaidīs pedāli, automašīna samazinās ātrumu, pēc tam pārvērtīs un atgūs kinētisko enerģiju, lai ģenerētu elektrisko jaudu un uzlādētu akumulatoru.

 • Ceļa zīmju atpazīšana

  Automašīna atpazīs ceļa zīmes un ieteiks atbilstošu ātrumu, kas jāievēro, braucot pa konkrētu ceļu. Pēc tam, kad ar stūres pogu starpniecību būs iestatīts ātrums un attālums, sistēma autonomi ievēros distanci starp jūsu un priekšā braucošo automašīnu.

 • Ērta braukšana pilsētā

  Auto autonomi iekļauties pilsētas satiksmes plūsmā. Automašīna palielinās ātrumu, apstāsies un atsāks kustību, ievērojot distanci līdz priekšā braucošajai automašīnai un atvieglojot pārvietošanos pilsētā.

 • Droša braukšana

  Braucot ar ātrumu, kas nepārsniedz 130 km/h, jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis automātiski aktivizēs bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmes ar priekšā esošu automašīnu, gājēju vai riteņbraucēju vai lai mazinātu sadursmes trieciena spēku.

 • Vadītāja modrība

  Auto neļaus jums automašīnas vadīšanas laikā nejauši aizmigt. Sistēma spēj noteikt sākotnējās noguruma pazīmes, uzraugot sāniskās automašīnas kustības un iesakot vadītājam brīdi atpūsties. Tiks aktivizēts instrumentu paneļa vizuālais un skaņas brīdinājuma signāls.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu