Jaunais

Fiat 500 BEV

Tava stila ikona

Jaunā „500 la Prima” modeļa pamatā būs pilnīgi jauna platforma, kas izstrādāta nākamajai desmitgadei. Tā nodrošinās sērijas konkurētspēju un vēl pārsteidzošāku pilsētas cikla autonomiju, salīdzinot ar jebkuru citu „500” modeli. Standarta komplektācijā ietilps ātrās uzlādes režīms un marķēta sienas uzlādes ierīce ērtai akumulatora uzlādei mājas apstākļos.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat 500 BEV.

Aprīkojums

Jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis būs pirmā pilsētas automašīna, kas sniegs jums 2. līmeņa autonomo vadību. Tas spēs autonomi palielināt ātrumu, bremzēt, braukt joslas robežās, atpazīt ceļa zīmes un ieteikt attiecīgi pielāgot mērķa ātrumu. Tāpat, pateicoties 360° drona skata funkcijai, tas arī uzmanīgi skenēs apkārtni, brīdinot par gājējiem un riteņbraucējiem.

 • Jauns izskats

  Modelim būs platāka un garāka konstrukcija, kā arī tā riteņi būs vairāk izvirzīti. Tam būs plūstošs, nesamākslots dizains, mazāk pogu un pamatlīnijas arī interjera dizainā. Šī būs līdz šim visskaistākā „500” modeļa versija.

 • 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma

  Modeļa pilnīgi jaunā, mūsdienīgā 10 collu informatīvi izklaidējošā sistēma kļūs par dabisku jūsu viedtālruņa papildinājumu, pateicoties īpaši ātrajam „Bluetooth” savienojumam, bezvadu uzlādes dokstacijai un integrētajai bezvadu „Apple CarPlay” programmatūrai.

 • Interjers

  Ikviena detaļa tiks izstrādāta, ņemot vērā lielo salona platību un izmantojot dabiskus izejmateriālus. Priekšējais panelis bez ādas pārklājuma iezīmēs pāreju uz daudz ilgtspējīgāku nākotni attiecībā uz automašīnas salona dizainu.

 • Ātri uzlādējams

  „500 la Prima” modelis būs ātri uzlādējams, izmantojot 85 kW jaudu, kur 5 minūšu uzlāde nodrošinās braukšanu visas dienas garumā (50 km). 80% uzlāde tiks sasniegta 35 minūšu laikā.

 • Ērta uzlāde mājās

  Komplektācijā ietilps ekskluzīva „500” modeļa sienas uzlādes ierīce ar 3. tipa kabeli, kas ļaus jums mājas apstākļos izveidot savu uzlādes staciju.

 • „SHERPA MODE” režīms

  Viedas braukšanas konfigurācija, kas pārņem automašīnas vadību, ļaujot ietaupīt enerģiju un precīzi aprēķinot, kā nokļūt jūsu galamērķī, vienlaikus optimizējot automašīnas parametrus, piemēram, mobilā lādētāja un gaisa kondicionēšanas sistēmas darbību, ātruma ierobežošanu vai ātruma palielināšanu.

 • Vadāms ar vienu pedāli

  Modelis būs viena no pirmajām automašīnām, kas piedāvās jaunu automašīnas vadības stilu, izmantojot vienu pedāli gan ātruma palielināšanai, gan samazināšanai. Katru reizi, kad vadītājs atlaidīs pedāli, automašīna samazinās ātrumu, pēc tam pārvērtīs un atgūs kinētisko enerģiju, lai ģenerētu elektrisko jaudu un uzlādētu akumulatoru.

 • Ceļa zīmju atpazīšana

  Automašīna atpazīs ceļa zīmes un ieteiks atbilstošu ātrumu, kas jāievēro, braucot pa konkrētu ceļu. Pēc tam, kad ar stūres pogu starpniecību būs iestatīts ātrums un attālums, sistēma autonomi ievēros distanci starp jūsu un priekšā braucošo automašīnu.

 • Ērta braukšana pilsētā

  Auto autonomi iekļauties pilsētas satiksmes plūsmā. Automašīna palielinās ātrumu, apstāsies un atsāks kustību, ievērojot distanci līdz priekšā braucošajai automašīnai un atvieglojot pārvietošanos pilsētā.

 • Droša braukšana

  Braucot ar ātrumu, kas nepārsniedz 130 km/h, jaunais, gaidāmais „500 la Prima” modelis automātiski aktivizēs bremzēšanu, lai izvairītos no sadursmes ar priekšā esošu automašīnu, gājēju vai riteņbraucēju vai lai mazinātu sadursmes trieciena spēku.

 • Vadītāja modrība

  Auto neļaus jums automašīnas vadīšanas laikā nejauši aizmigt. Sistēma spēj noteikt sākotnējās noguruma pazīmes, uzraugot sāniskās automašīnas kustības un iesakot vadītājam brīdi atpūsties. Tiks aktivizēts instrumentu paneļa vizuālais un skaņas brīdinājuma signāls.

 • Drošība visās situācijās

  Auto novērsīs nejaušu ceļa joslu robežu šķērsošanu, neļaujot jums nobraukt no ceļa ar aktīvas stūres darbības starpniecību, tādējādi novēršot jūsu un citu personu apdraudējumu. Kad funkcija atklāj, ka automašīna grasās nejauši izbraukt no joslas, tā brīdina vadītāju ar vizuāla, skaņas un taktila (stūres vibrācija) brīdinājuma signāla starpniecību, lai vadītājs pagrieztu stūri pretējā virzienā.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu