Aktuālie automašīnu piedāvājumi

Apskatīt

Fiat 500

Auto, kas izceļas pūlī!

Līzinga maksājums

no 127

Aprēķini savu maksājumu

Automašīnas cena

no 14 990 €

Automašīna, kas izceļas ar unikālu dabas iedvesmotu stilu. Jaunais Fiat „500” ir krāsots ar speciāli tam radītu „Green Dew” krāsu, kas atbalso maigās dabas nokrāsās. Šī automašīna ir radīta jauneklīgam vadītājam. Šis modelis pulsē no stila un dabu saudzējoša modeļa aspekta. Varbūt ir pienācis laiks iepazīties tuvāk?

Izvēlies savu 500

Salīdzini visu Fiat 500 variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 7 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 14 990 €.

Fiat 500 CULT

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0 TSI

Mēneša maksājums

no 127

Pilna cena

no 14 990 €

Fiat 500 DOLCEVITA

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0 TSI

DSG

Mēneša maksājums

no 144

Pilna cena

no 16 990 €

Fiat 500 SPORT

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0 TSI

DSG

Mēneša maksājums

no 161

Pilna cena

no 18 990 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat 500.

Aprīkojums

Jauneklību izstarojošais stils izcels jebkura autovadītāja labo stila izjūtu. Pievilcīgā hroma josla izceļ oriģinālo bampera dizainu un ierāmē miglas un atpakaļgaitas lukturus. Savukārt aizmugurējie lukturi, kuros ir integrētas bremžu gaismas, izceļ virsbūves plūdlīnijas.

 • Inovatīvi sēdekļi

  Fiat gādā par tīrāku mūsu planētas nākotni un meklē inovatīvus veidus šī mērķa sasniegšanai. Tādēļ jaunā Fiat „500” hibrīda sēdekļi ir pārklāti ar „Seaqual” pārvalkiem, kuri ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kuri ir iegūti pārstrādājot Vidusjūrā atrasto plastmasu.

 • Valdzinošs mirdzums

  Jaunie, īpaša dizaina LED tehnoloģiju aizmugurējie un priekšējie dienas gaismas lukturi ir „Fiat 500“ unikālā stila simbols. Autovadītājs var papildus izvēlēties Bi-Xenon priekšējos lukturus, kuri paplašina redzamības lauku un uzlabo nakts redzamību.

 • Moderns un viegli saprotams

  Atjaunotais instrumentu panelis, hromētie elementi un noapaļota dizaina vadības sviras ļaus vadīt automobili ne tikai ērtāk, bet arī mūsdienīgi. Modernajā 7″ TFT digitālajā ekrānā ir redzama informācija, kura var būt nepieciešama braukšanas laikā.

 • Stila un ērtuma harmonija

  Automobiļa salonam ir izvēlēti jaunākajām tendencēm atbilstoši audumi un materiāli, kuri pelnīti iekaro arī modes pasaules podijus. Gaumīgi, ērti un ergonomiski. Plašais salons nodrošinās, ka pat aizmugurē sēdošie pasažieri jutīsies ērti.

 • Inovācijas fans

  „Fiat 500“ ir ierīkota “Uconnect ™ 7” sistēma, kas ir neaizvietojams palīgs jebkura brauciena laikā. Tā nodrošina iespēju izmantot digitālo radio, vadīt ierīces ar balss komandu, bet, pievienojot viedtālruņus, kuros ir iOS un Android OS, arī klausīties iemīļoto mūziku.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu