Fiat 500c

Kompakts pilsētas auto

Dvēsele, kas izceļas ar unikālu dabas iedvesmotu stilu. Jaunais Fiat „500” ir krāsots ar speciāli tam radītu „Green Dew” krāsu, kas atbalso maigās dabas nokrāsās. Šī automašīna ir radīta jauneklīgam vadītājam. Šis modelis pulsē no stila un dabu saudzējoša modeļa aspekta. Automašīna pieejama arī ar hibrīda dzinēju.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat 500c.

Aprīkojums

FIAT 500C ir mūsdienīgs, elpu aizraujošs un dinamisks pilsētas auto, kas ar mūsdienu tehnoliģijām un eleganto dizainu pievērš ikviena uzmanību.

 • Tehnoloģijas

  Uconnect 7`` navigācijas sistēma neļaus novirzīties no maršruta. Jostu piesprādzēšanas sistēma, kas ar skaņas signālu informē vadītāju par nepiesprādzētu jostu, ļauj brauciena mērķi sasniegt daudz drošāk.

 • Moderni un droši

  Automašīnā ievietotā aizmugurējā video kamera ļauj autovadītājam ērti redzēt aizmugurējo skatu un tā atvieglo noparkošanos. Aizmugurējie parkošanās sensori autovadītāju brīdinās par pārāk tuvu esošiem šķēršļiem un vēl vairāk nodrošinās drošību.

 • Moderns, taču viegli saprotams

  Modernajā 7″ TFT digitālajā ekrānā ir redzama informācija, kura var būt nepieciešama braukšanas laikā. Piemēram, ātrās izvēlnes dati, temperatūras un pārnesumu pārslēgšanas indikatori, kas rāda, kad pārslēgt pārnesumu, kā arī brauciena dators, kas informē par degvielas patēriņu, brauciena attālumu u.c.

 • Drošība

  Bremzēšanas ar dzinēju kontroles sistēma (MSR) pielāgo bremzēšanas darbību individuālai braukšanas situācijai. Elektroniskās automobiļa stabilitātes kontroles (ESP) ar avārijas bremzēšanas sistēmu (BAS) un piedziņas riteņu vilces kontroles (TCS) sistēmu kombinācija nodrošinās automobiļa stabilitāti, pat braucot lielā ātrumā vai veicot strauju pagriezienu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu