Jaunais

Fiat Tipo HB

Praktisks un žiperīgs

Līzinga maksājums

no 135

Automašīnas cena

no 16 990 €

Auto, kas pieskaņojams visu vajadzībām - jaunais "Fiat Tipo". Svaigākais no Fiat modeļiem ir lielisks pierādījums tam, ka praktiskums un estētiskais baudījums mūsdienās ir savienojami! Drosmīgas līnijas un dinamisks siluets, komfortabla braukšana un jaunākie tehnoloģiju risinājumi - tas viss ir sastopams šajos Tipo modeļos.

Izvēlies savu Tipo HB

Salīdzini visu Fiat Tipo HB variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 3 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 16 990 €.

Fiat Tipo HB Tipo HB

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0 Benzīns T3

MAN-6

Mēneša maksājums

no 135

Pilna cena

no 16 990 €

Fiat Tipo HB Tipo HB

Dzinējs un pārnesumkārba

1.3 M-Jet

MAN-6

Mēneša maksājums

no 151

Pilna cena

no 18 990 €

Fiat Tipo HB Tipo Life

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0 Benzīns T3

MAN-6

Mēneša maksājums

no 163

Pilna cena

no 20 490 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Fiat Tipo HB.

Aprīkojums

Stabilitātes, drošības un komforta garants. "Fiat Tipo" gadu gaitā parādījis sevi kā uzticamu un gudru izvēli. Paliec uzticīgs praktiskam auto pielietojumam - brauc pilsētas ielās un provinces neceļos kopā ar "Fiat Tipo".

 • Fokusējies uz ceļu

  Jaunāko tehnoloģiju apvīts, Fiat Tipo ļaus jums pilnībā koncentrēties uz braucamo ceļu. Ar "Android Auto" un "Apple CarPlay" bezvadu savienojumu, telefona lietošana pie stūres jums vairs vienkārši nebūs vajadzīga.

 • Attīstība visos dzinēja līmeņos

  Jau zināmie 1 litra 100 ZS benzīna un 1,3 litru 95 ZS dīzeļdzinēji ir sasnieguši jaunus augstumus. Inženieriem gadu gaitā lauzot galvas, šodien tie ir attīstīti par krietni efektīvākiem un dabai draudzīgākiem.

 • Pieejams visām gaumēm

  Pirmo reizi, domājot par automašīnas vajadzību nodrošināšanu, klajā laisti pat 3 virsbūves varianti. Ģimenisks universālis, izskatīgs sedans un žiperīgs hečbeks. Izvēlies to, kas piemērotāks Tev!

 • Itāļu interjers

  Mūžam līmenī - to noteikti var teikt, par visu Fiat ražoto automobiļu interjeru. Gadu gadiem tas ir bijis elegants un turpina tāds būt. Neko pielikt, ne ko atņemt.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Fiat

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu