Jaunais

Jeep Compass 4xe

Uzlādējams hibrīds

Limited nav ierobežojumu. Jaunais Jeep® Compass 4xe Limited nepaliek nepamanīts – spilgts eksterjers ar hroma akcentiem, ksenona tuvo un tālo gaismu lukturiem, tonētiem logiem un melnas jumta bagāžnieka sliedes ar hroma elementiem. Uconnect™ sistēma ar 8,4 collu navigācijas ekrānu ļauj jums bez satraukumiem vadīt automašīnu un vienlaikus baudīt izklaidi.

Jaunais Jeep Comapss 4xe!

Jeep Compass ir kļuvis par uzlādējamu hibrīdu. Automašīna ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un vienlaikus ir dabai draudzīga, jo braucot elektrorežīmā CO2 izmešu daudzums tiek samazināts līdz nullei! Noskaties video un uzzini, kā auto vērtē Normunds Avotiņš!

Izvēlies savu Compass 4xe

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Jeep Compass 4xe.

Aprīkojums

 • Uzlādes kabeļi

  Ļauj jums uzlādēt sava automobiļa akumulatoru, vienkārši savienojot to ar mājsaimniecības elektrobarošanas tīkla kontaktligzdu. Iegūstiet pilnībā uzlādētu akumulatoru daudz ātrāk, izmantojot jauno easyWallbox — viedo uzlādes staciju, kuru iespējams ērti uzstādīt savās mājās.

 • Elektriska jauda

  Ieviešot elektrifikācijas tirgū jauno 4xe tehnoloģiju, Jeep® maina standartus. Jeep® nepārspējamā pilnpiedziņa tagad ir apvienota ar elektrisko jaudu.

 • Tehniskā evolūcija

  Jeep® ir pārveidojis pilnpiedziņu, apvienojot standarta 4×4 sistēmu ar elektrodzinēju. Tādējādi brauciena laikā tiek nodrošināts labāks tehniskais sniegums un pilnīgs komforts. Vienlaikus tiek samazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums.

 • Nepārspējams stils

  Augstāko stila pilotāžu atpazīt ir pavisam viegli. Jeep® Compass apvieno augstāko komforta līmeni un funkcionalitāti ar kvalitatīviem materiāliem un apdari, tādējādi SUV ar septiņu elementu priekšējo resti vienmēr ļaus izcelties satiksmes džungļos.

 • CO2

  Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ir pārveidots, lai spētu pārvarēt jaunos mobilitātes izaicinājumus. Abu dzinēju sadarbības rezultātā tiek ievērojami samazināta ietekme uz vidi, turklāt elektriskajā režīmā CO2 izmeši netiek ģenerēti nemaz.

 • Videi draudzīgs

  Elektriskais braukšanas režīms piedāvā pilnībā jaunu braukšanas pieredzi: pilnīgi nekādu CO2 izmešu un tādējādi nekādas ietekmes uz vidi, līdz pat 50 km nobrauktais attālums un pilnīgi jauns mobilitātes veids.

 • Efektivitāte

  Aktivizējot elektrisko režīmu, automobiļa darbību nodrošina 11,4 kWh akumulators, un, izmantojot tikai akumulatora jaudu, jūs varat nobraukt līdz pat 50 km attālumu. Tādējādi lielāko daļu ikdienas braucienu varat veikt, neradot CO2 izmešus un ievērojami samazinot degvielas patēriņu.

 • Braukšanas režīmi

  Jeep® Compass 4xe uzlādējamais hibrīdautomobilis ļauj izvēlēties starp trīs dažādiem braukšanas režīmiem: hibrīda režīmu, kas izmanto abus dzinējus, elektrisko režīmu, kas izmanto vienīgi elektrodzinēju, samazinot CO2 izmešu daudzumu līdz nulles līmenim, un E-Save režīmu, kas ar autonomās uzlādes sistēmas starpniecību palīdz uzturēt akumulatora uzlādes līmeni.

 • Displejs

  7 collu TFT displejs ar jaunu grafiku konstanti sniedz jaunāko informāciju par automobili un jūsu vadības stilu. Jaunais izkārtojums un USB pieslēgvietas padara tā darbību daudz ātrāku un intuitīvāku. Tagad nekas vairs nespēs jūs apturēt.

 • Apple CarPlay®

  Savienojiet savu iPhone ar Uconnect™ 8,4 collu displeja sistēmu. Apple CarPlay® ļauj jums ar balss palīga Siri starpniecību piekļūt pakalpojumiem Apple Maps, iMessage, Apple Music un tālrunim.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu