Jeep Compass

JEEP Compass pieejams ar īpašo līzinga procentu likmi 0.99%

Compass jau tūlīt, izmantojiet mūsu īpašo procentu likmes piedāvājumu un ietaupiet pat līdz tūkstoš litriem degvielas. Izmanto īpašas procentu likmes priekšrocības un ietaupi degvielai līdz 1000l ! Stilīgs un kompakts pilsētas apvidus auto braukšanas spēju ziņā nepiekāpjas lielākiem modeļiem, savukārt tā izsmalcinātās formas neatstāj vienaldzīgu.

Aprīkojums

Jaunais “Jeep® Compass” ignorē iestāvējušās normas un standartus. Tas ir gatavs dāvāt Jums jaunas sajūtas un aicina uz neaizmirstamu ceļojumu, kurā sagaida mūsdienīga dizaina, progresa un jaunu iespaidu sintēze

 • Esiet drosmīgi stāties pretī nākotnei

  Ar “Uconnect™ LIVE”, kas nodrošina piekļuvi radio uztvērējiem “TuneIn” un “Deezer”, varēsiet klausīties savu iecienīto mūziku. Turklāt šis pakalpojums dod iespējas zvanīt vai nodiktēt ziņas tekstu ar balsi.

 • Tom Tom Live

  Integrētā sistēma “Tom Tom Live” sniedz reāllaika informāciju par Jūsu braucienu. Tagad vadīšana iegūst jaunus toņus, un Jūs varat baudīt inovāciju piedāvātās iespējas.

 • Pilsētas auto

  “Compass”, pateicoties kompaktumam un drošībai, ir lieliski piemērots pilsētai. Vadītāja asistēšanas sistēmas, piemēram, kruīza kontroles sistēma un satiksmes joslu kontroles sistēma “LaneSense”, kā arī frontālās sadursmes novēršanas sistēma “Forward Collision Warning Plus” nodrošinās vispusīgu drošību pilsētas ielās.

 • Visiem ceļu segumiem

  Saķeres spēka vadības sistēma “Selec-Terrain®” dod iespēju izvēlēties no pieciem braukšanas režīmiem, tāpēc varat droši braukt jebkādos laika apstākļos un pa jebkādu segumu, ieskaitot sniegu vai mālu.

 • Izteiksmīgs un unikāls

  Elegantās hroma līnijas logu dizainam nodrošina greznību, eleganci un solīdu izskatu. Savukārt priekšējie augstas intensitātes “Bi-Xenon” lukturi ar gaismas diodēm gādā par ļoti spilgtu apgaismojumu, uzlabo redzamību un neļauj palikt nepamanītam. Tas ir visurgājējs, kas radīts, lai pārsteigtu un apbrīnotu.

 • Raksturīgs dizains

  Katra “Jeep® Compass” dizaina detaļa – pabeigta un pārdomāta. Kopš 1941. gada trapeces formas riteņu arkas kļuvušas par “Jeep®” markas automobiļu atšķirības zīmi. Tāpēc, lai vēl vairāk paspilgtinātu drosmīgo visurgājēja raksturu, varat izvēlēties no 17`` līdz 19`` collu vieglmetāla sakausējuma diskiem.

 • Nekā monotona

  Priekšējā panelī ir iebūvēts septiņu collu krāsainais ekrāns, kurā varēsiet kontrolēt multimediju sistēmu “Uconnect™”. Šī sistēma dod iespēju izmantot digitālo radio (DAB), “Uconnect™ LIVE” un pievienot mobilo tālruni ar “Bluetooth” saskarnes palīdzību vai USB un AUX-IN savienojumu.

 • Ietilpība

  Daudzu ceļojumu sākumu simbolizē sakravātie čemodāni un iesaiņotās mantas. Aktīvās atpūtas aprīkojumu, čemodānus un bērnu atpūtas aprīkojumu viegli ievietosiet plašajā 438 litru bagāžas nodalījumā, kuru atvērsiet ar vienas pogas nospiešanu.

 • Sēdekļu glabātuve

  Pieejamais, plakani salokāmais priekšējais pasažieru sēdeklis ar iebūvēto glabātuvi, piedāvā daudzveidību, funkcionalitāti un lielisku vietu jūsu nepieciešamāko lietu glabāšanai, esot ceļā.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu