Jaunais

Jeep Gladiator

Līzinga maksājums

no 516

Automašīnas cena

no 64 990 €

Jeep® Gladiator pirmo reizi iestūrē Eiropas tirgū. Leģendārais Jeep® sniegums bezceļu apstākļos tiek integrēts pikapā, kas demonstrē zīmola raksturīgākās iezīmes: sniegumu, ietilpību un izturību.

Jaunais JEEP Gladiator jau Latvijā!

Leģendārais Jeep® sniegums bezceļu apstākļos tiek integrēts pikapā, kas demonstrē zīmola raksturīgākās iezīmes: sniegumu, ietilpību un izturību. Jūsu ekskluzīviem vaļaspriekiem – ekskluzīvas iespējas ar Jeep® “Gladiator”.

Izvēlies savu Gladiator

Salīdzini visu Jeep Gladiator variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 1 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 64 990 €.

Jeep Gladiator Overland

Dzinējs un pārnesumkārba

3.0

8AT

Mēneša maksājums

no 516

Pilna cena

no 64 990 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Jeep Gladiator.

Aprīkojums

Gladiator Overland jau standarta komplektācijā ietilpst vislabākais stila, komforta un tehnoloģijas aprīkojums. Overland aprīkojums iekļauj Uconnect™ navigācijas un radio sistēmu ar 8,4 collu ekrānu, instrumentu paneli ar 7 collu krāsu TFT ekrānu, 552 W Alpine sistēmu ar 9 skandām, 18 collu divtoņu vieglmetāla diskus un sudraba eksterjera elementus.

 • 18 collu diski

  Gladiator Overland iekļauj stilīgus dizaina elementus, kas pārsniedz pilsētas un bezceļu apstākļu prasības. Piemēram, 18 collu alumīnija diski piešķir daudz skarbāku izskatu.

 • Uconnect™

  Gladiator aprīkojumā ietilpst jaunākās paaudzes Uconnect™ radio sistēma ar 8,4 collu skārienekrānu, integrētu navigāciju un digitālo audio apraidi. Turklāt tā ir iestrādāta sistēma, kas paredzēta viedtālruņa pievienošanai, lai jūs drošā veidā uzturētu saziņu un nekad nezaudētu uzmanību.

 • Riteņu arkas

  Gan Gladiator Overland riteņu arku, gan cietā jumta krāsojums saskan ar korpusa krāsu. Priekšpusi izceļ arī specifiskie režģa un bufera sudraba elementi, kas piešķir automašīnai unikalitāti.

 • Praktiskums

  Overland ir aprīkots ar sānu kāpšļiem, kas padara izteiktāku pikapa profilu, un izturīgu izsmidzināmo kravas kastes aizsargpārklājumu, kas ir piemērots ikvienam piedzīvojumam.

 • Pārdomāts komforts

  Salona ādas apdare, apsildāmie priekšējie sēdekļi un stūre piešķir papildu komfortu, bet divu zonu automātiskā klimata kontrole ļauj iestatīt divus dažādus temperatūras režīmus vadītāja un priekšējā pasažiera pusē.

 • Vairāk vietas

  Jaunais Jeep® Gladiator piedāvā savā klasē labāko platību kājām (līdz pat 966 mm). Tādējādi varat būt droši, ka jūsu pasažieri brauciena laikā jutīsies ērti.

 • Droša uzglabāšana

  Zem aizmugures sēdekļa un aiz atzveltnēm atrodas ietilpīgi, slēpti uzglabāšanas nodalījumi.

 • TRAIL RAIL™

  Pateicoties sistēmai Trail Rail™, jūs varat ērti organizēt un pārdalīt kravas kasti. Tā nodrošina regulējamu piestiprināšanas sistēmu un slēptu kravas uzglabāšanas zonu zem slēdzamā aizmugures nodalījuma.

 • Kameras

  Priekšpuses kamera displejā ataino augstas izšķirtspējas braucamā ceļa skatu, atvieglojot pilnīgu ceļa pārredzamību un ļaujot izvairīties no jebkādām bedrēm un šķēršļiem. Turklāt tā ir aprīkota arī ar pašattīrīšanās funkciju, tādējādi vienmēr nodrošinot maksimālu redzamību. Noderīga tehnoloģija ikdienas braucienos, neaizstājama — bezceļa apstākļos.

 • Skaņas sistēma

  Standarta komplektācijā ietilpst Alpine Premium skaņas sistēma ar 9 skandām, kas aprīkotas ar aizmugures zemfrekvences skaļruņiem, un 552 W 12 kanālu pastiprinātāju. Rezultātā tiek panākta līdzsvarota un visaptveroša skaņa.

 • Adaptīvā kruīza kontrole

  Iestatiet Gladiator ātrumu un uzturiet to visa ceļa garumā. Viedā kruīza kontrole iekļauj adaptīvu darbību, kas konstatē priekšā braucošu automašīnu un pielāgo ātrumu bez vadītāja iejaukšanās.

 • ParkView®

  ParkView® atpakaļskata kamera Uconnect™ radio skārienekrānā projicē augstas izšķirtspējas attēlu, un, pateicoties integrētajām dinamiskajām režģlīnijām, pat vissarežģītākie manevri kļūst vieglāk izpildāmi. Aktivizējot atpakaļgaitu, sensori automātiski uztver transportlīdzekļus un priekšmetus, kas aizšķērso jūsu ceļu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu