Aktuālie automašīnu piedāvājumi

Apskatīt

Jeep Renegade

Drosmīgs izskats, kas atspoguļo Jūsu personību.

Līzinga maksājums

no 170

Aprēķini savu maksājumu

Automašīnas cena

no 19 990 €

Šis pilsētas apvidus auto izceļas starp citiem uz ceļa sastopamiem transportlīdzekļiem. Apaļie priekšējie lukturi, skaidrās, taču ne pārāk stingrās līnijas pierāda, ka “Jeep® Renegade” nemainīgi saglabā savu unikālo stilu. Lai gan automobilī netrūkst mūsdienu dizaina elementu, ieraugot to, uzreiz atpazīsiet leģendārās “Jeep®” formas.

Uzzini, ko par Jeep Renegade saka TAVS AUTO TV un komiķis Mārtiņš Kozlovskis!

JEEP Renegade ir kompakts pilsētnieks, kurš savā sirdī ir saglabājis pirmatnējo Jeep gēnu. Lai gan to interesē kultūra un māksla, tas vēl joprojām ir mednieks un, neskatoties uz saviem izmēriem, spēj aizmukt no sabiedrības iemītajām takām krietni tālāk nekā jebkurš ikdienas sedans vai hečbeks.

Izvēlies savu Renegade

Salīdzini visu Jeep Renegade variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 6 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 19 990 €.

Jeep Renegade Longitude

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0

MT

Mēneša maksājums

no 170

Pilna cena

no 19 990 €

Jeep Renegade Longitude

Dzinējs un pārnesumkārba

1.3

DDCT

Mēneša maksājums

no 195

Pilna cena

no 22 990 €

Jeep Renegade Longitude

Dzinējs un pārnesumkārba

1.6

MT

Mēneša maksājums

no 191

Pilna cena

no 22 490 €

Jeep Renegade Limited

Dzinējs un pārnesumkārba

1.0

MT

Mēneša maksājums

no 195

Pilna cena

no 22 990 €

Jeep Renegade Limited

Dzinējs un pārnesumkārba

1.3

DDCT

Mēneša maksājums

no 208

Pilna cena

no 24 490 €

Jeep Renegade Limited

Dzinējs un pārnesumkārba

1.6

MT

Mēneša maksājums

no 200

Pilna cena

no 23 490 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Jeep Renegade.

Aprīkojums

Jaunākais “Jeep® Renegade” – radīts pilsētai, bet neapšaubāmi pārvarēs arī visgrūtāk izbraucamos ceļus ārpus pilsētas.

 • Garantēta izbraukšana

  Apvidus automobilī var uzstādīt braukšanas parametru izvēles sistēmu SELECTRAC III, kas paredzēta, lai pastāvīgi sekotu un regulētu priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem nododamo griezes momentu.

 • Augstākais drošības līmenis

  Vairāk nekā 70 drošības tehnoloģiju garantēs uzticēšanos sev, braucot bezceļos, pa šoseju vai pilsētas ielām. Lielākā daļa uzstādīto sensoru brīdina par iespējamiem šķēršļiem vai avārijas situācijām, tāpēc šis apvidus auto ļauj Jums brīvi izvēlēties jebkādus ceļojuma maršrutus, savukārt par drošību gādā pats.

 • Individuāli akcentējosš dizains

  Viens no spilgtākajiem “Renegade” dizaina akcentiem – iespaidīgās septiņu daļu priekšējās restes, kas ir “Jeep® atšķirības zīme. Unikalitāti šim modelim nodrošina arī apaļie priekšējie lukturi, kas lieliski saplūst ar kopējo automobiļa dizainu.

 • Unikāli ekcentējošas detaļas

  Apvidus auto “Jeep®” patīk brīvību, tāpēc “Renegade” neierobežo Jūs un ļauj izvēlēties no lielā vieglmetāla sakausējuma disku piedāvājuma – sākot no 16 un beidzot ar 19 collu izmēru.

 • Uzmanība detaļām

  Skaistie rokturi, plašie aizmugures sēdekļi un elegantās līnijas – spilgtākie interjera akcenti. Jūsu komfortam uz jumta uzstādīti garenvirziena jumta bagāžas turētāji, tāpēc šis automobilis aizrauj ne tikai ar pievilcīgu izskatu, bet arī ar perfekti līdzsvarotu funkcionalitāti.

 • Sacīkšu trases iedvesmots

  Par svarīgu akcentu jaunā “Jeep® Renegade” interjerā kļūst elegantie sēdekļi, kas apvilkti ar melnu ādu vai augstas kvalitātes materiālu, kas pēc sava stila atgādina sporta automobiļu sēdekļus. Šie sēdekļi var būt apsildāmi – salonā būs patīkami pat sliktākajos laika apstākļos

 • Līdzsvarots aktīvajai atpūtai

  “Renegade” ir ļoti kompakts apvidus auto, perfekti līdzsvarots Jūsu aktīvajai atpūtai. Šī apvidus automobiļa bagāžnieka tilpums, kuru vēl vairāk var palielināt, noliecot aizmugures sēdekļus 90 grādu leņķī, ir 351 litri.

 • Visas iespējas pilniem piedzīvojumu ceļiem

  Ar sistēmām “Uconnect™” un UCONNECT™ LIVE varat vēl vairāk – komunicēt ar draugiem, klausīties mūziku, baudīt dažādas izklaides. Kopš šī brīža varat izmantot precīzu navigāciju, lielāko daļu automātiski regulēt ar balss komandām un skārienekrānu kontrolējamo funkciju.

 • Labs noskaņojuma garnts

  Pateicoties audio sistēmai ar vairākiem skaļruņiem, Jūsu braukšanas pieredze vairs nebūs tāda pati, kā bija iepriekš. Ar USB un AUX savienojumiem varat ērti pieslēgties savam tālrunim vai citam aprīkojumam un vienmēr klausīties iecienīto mūziku.

 • Pielāgots pilsētai

  “Jeep® Renegade” uzstādītā atpakaļskata kamera “ParkView®” nodrošina, ka ekrānā redzēsiet skaidru atpakaļskatu. Turklāt drošas distances saglabāšanai no priekšā esošajiem automobiļiem palīdzēs adaptīvā kruīza kontroles sistēma. Satiksmes joslu kontroles sistēma “LaneSense” pastāvīgi seko līdzi automobiļa kustības trajektorijai, brīdina par bīstamu novirzi un atgriež automobili drošā joslā.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu