Jaunais

Jeep Wrangler 4xe

Nezvērs jaunā veidolā

Klusāks un zaļāks - joprojām mežonīgs. Par godu Jeep 80. gadadienai, pirmo reizi vēsturē leģendārais Wrangler ir pieejams arī plugin hibrīdversījā. Ekskluzīvā jubilejas emblēma un Alpine® 552 W skaņu sistēma ar 9 skandām tikai apstiprina to, ka šis ir īpašs auto, kas paredzēts īpašiem cilvēkiem.

Izvēlies savu Wrangler 4xe

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Jeep Wrangler 4xe.

Aprīkojums

Jeep® Wrangler paver jaunu ceļu nākotnei - tagad jūsu trakākos piedzīvojumus būs iespējams izdzīvot ar elektrības palīdzību.

 • Stila Ikona

  Jaunais Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid nav tālu no saknēm. Ikonisko askētisko formu rotā elegantas 4xe globusa detaļas - zilas logotipa kontūras, sānu durvis ar izteiksmīgām loka līnijaām. Wrangler 4xe ir daudzpusības iemiesojums ar šarnīrveida vējstiklu, dažādām jumta konfigurācijām un noņemamām durvīm - lai pilnībā izbaudītu brīvo dabu.

 • Neatkārtojama veiktspēja

  Jaunais Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid uzņem jaunus mobilitātes izaicinājumus, bet arī saglabā savas galvenās iezīmes, kas padarījušas to par leģendāru. Apvienojot benzīna dzinēju ar turbokompresoru un elektromotoru, tiek ražots līdz 380 ZS un 637 Nm griezes moments - pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem.

 • Elektro režīma braukšana

  Salīdzinot braukšanu ar iekšdedzes dzinēju, hibrīda režīms samazina degvielas patēriņu un izmešus. Elektriskajā režīmā jaunais Wrangler jūs var nobraukt līdz 53 km, neizdalot CO2.

 • 8 Ātrumu automātiskā pārnesumkārba

  Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid SUV ir aprīkoti ar 8 ātrumu TorqueFlite automātisko pārnesumkārbu, kas palīdz optimizēt automašīnas veiktspēju braukšanas laikā. Pateicoties ērtai lietošanai, precīzai reakcijai un vienmērīgai braukšanai, tas ir lieliski piemērots jebkuram ceļa segumam.

 • LĀDĒ MĀJĀS UN CEĻĀ

  Jaunā uzlādējamā hibrīda Wrangler 4xe uzlāde ir pārsteidzoši vienkārša. To var izdarīt ne tikai ar easyWallbox, bet arī mājās - attālināti vadot Wallbox no lietotnes “My Uconnect”. Turklāt, jūs varat uzlādēt savu hibrīda Wrangler ar papildu 3. tipa kabeli, kas pievienojams gandrīz jebkurai publiskajai uzlādes stacijai.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu