Aktuālie automašīnu piedāvājumi

Apskatīt

Jeep Wrangler

Līzinga maksājums

no 463

Aprēķini savu maksājumu

Automašīnas cena

no 54 490 €

Stilīgs un izsmalcināts interjers apvienojumā ar ikonisko dizainu, lai radītu transportlīdzekli, kas piesaista uzmanību un spēj uzņemties jebkurus izaicinājumus uz ceļa un bezceļa. Papildus tam labi pārdomātā kabīne piedāvā jaunākās paaudzes Uconnect™ skārienjutīgās sistēmas.

Uzzini, ko par JEEP Wrangler saka TAVS AUTO TV un auto sporta fans Jānis Bergs!

Sapņojat par auto, kurš ir izturīgs kā tanks? Jums apnicis baidīties no bedrēm, kuras varat sastapt savā ceļā? Jūsos joprojām ir dzīvs piedzīvojumu meklētāja gars un vēlme sasniegt punktus, kur nokļūt ar parastu auto nav iespējams, bet tajā pašā laikā jūs neesat gatavs pamest pilsētu? Ja šis apraksts atbilst jums – šis sižets ir domāts TIEŠI JUMS!

Izvēlies savu Wrangler

Salīdzini visu Jeep Wrangler variantu specifikācijas un izvēlies sev piemērotāko variantu. Modelim ir pieejami 1 aprīkojuma līmeņi 4 pamatkonfigurācijās un cena sākas no 54 490 €.

Jeep Wrangler Sahara

Dzinējs un pārnesumkārba

2.0 ATX 4WD

AT

Mēneša maksājums

no 463

Pilna cena

no 54 490 €

Jeep Wrangler Sahara

Dzinējs un pārnesumkārba

2.0 ATX 4WD

AT

Mēneša maksājums

no 497

Pilna cena

no 58 490 €

Jeep Wrangler Rubicon

Dzinējs un pārnesumkārba

2.0 ATX 4WD

AT

Mēneša maksājums

no 467

Pilna cena

no 54 990 €

Jeep Wrangler Rubicon

Dzinējs un pārnesumkārba

2.0 ATX 4WD

AT

Mēneša maksājums

no 501

Pilna cena

no 58 990 €

Šāda variācija nav pieejama.

Sēdies vadītāja krēslā

Rezervē testa braucienu un izbaudi braukšanas pieredzi ar Jeep Wrangler.

Aprīkojums

 • Selec-trac® 4X4 sistēma

  Command-Trac® 4×4 sistēma piedāvā pilnīgi jaunu pilna laika režīmu, kas automātiski pārslēgsies no 2WD uz 4WD, ja tas būs nepieciešams. Balstoties uz iekšējo riteņu ātrumu un vilces kontroles sensoriem, šī sistēma, ko sauc par Selec-Trac, padara braukšanu nelīdzenos apvidos un skarbos laika apstākļos drošāku un vienmērīgāku, nepieciešamības gadījumā palielinot efektivitāti ar pilnpiedziņu.

 • Uconnect™

  Saglabājiet savienojamību, esot ceļā. Uconnect™ 4 ar 7 collu skārienekrānu ir pieejams Apple CarPlay atbalsts, Android Auto™, Bluetooth® Streaming Audio un integrēta Voice Command, kā arī Google Maps™ un Apple® Maps.

 • Mazgājams interjers

  Interjera tīrīšanai un ūdens novadīšanai vienkārši atveriet jaunos vienvirziena grīdas drenāžas vārstus un atbrīvojieties no uzkrātā ūdens un netīrumiem.

 • ParkSense® Rear Park Assist

  ParkSense® Rear Park Assist sistēma izmanto skaņas sensorus, kas atrodas aizmugurējā bamperī, lai konstatētu aizmugurē esošos šķēršļus. Tuvojoties potenciālajam riskam, veicot paralēlo autmašīnas novietošanu vai iebraucot stāvvietā atpakaļgaitā, tā izdalīs skaņas signālu.

 • Atpakaļskata kamera

  ParkView® atpakaļskata kamera attēlo aizmugurē esošo apgabalu Uconnect™ skārienekrānā, ja transportlīdzeklis tiek pārslēgts atpakaļgaitā.

 • Virsbūves krāsas riteņu arkas

  Virsbūves krāsas arku uzlikas saskan ar virsbūves krāsas resti, lai pielāgotos eksterjera krāsai un virsbūves krāsas cietajam jumtam, radot nevainojamu izskatu. Standarta sānu sliekšņi atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu.

Nākamie soļi, lai atrastu savu Jeep

Piesakies testa braucienam

Izmēģināt šo auto

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu