Starptautiskā uzņēmumu grupa “Modus Group”, kuras portfelī ir 18 automašīnu preču zīmes, ir kļuvusi par oficiālo tiešo “Fiat Chrysler Automobiles” (FCA) koncerna ražojamo “Jeep” automašīnu importētāju Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

 “Latvijā, tāpat kā visā pasaulē, katru gadu ievērojami pieaugot visurgājēju kategorijai, redzam šīs preču zīmes potenciālu. Esot oficiālajam “Jeep” importētājam, tagad ar ražotāju komunicēsim tieši, tas nenoliedzami pozitīvi ietekmēs galējo automašīnu cenu un raitāku piegādes procesu. Ticam, ka augošās SUV tirgus vajadzības lieliski apmierinās uzticamie, jaudīgie, visur braucošie, bet vienlaikus greznie “Jeep” modeļi”, – apgalvo Laurīns Sivilecičs (Laurynas Sivilevičius), “Modus Group” automašīnu uzņēmējdarbības vadītājs.

“Jeep” ir piektā “Fiat Chrysler Automobiles” (FCA) koncerna preču zīme par kuras importētāju kļūst grupas uzņēmums. Tāpat “Modus Group” ir oficiālais “Alfa Romeo”, “Fiat”, “Fiat Professional” un “Maserati” importētājs.

Sparīgi atjaunojamā pievilcīgo automašīnu gamma nosaka lielo ražotāja veiksmi Eiropā. Jaunās paaudzes “Wrangler” šogad tika atrādīts kopā ar citiem atjaunotajiem “Jeep” modeļiem – “Cherokee” un “Renegade”. Pilnīgi jaunais “Jeep Compass” klientiem tika parādīts pagājušā gada beigās.

“Jeep” pašlaik ir vissparīgāk augošais automašīnu ražotājs senajā kontinentā. Salīdzinot 2018. gada pirmo pusgadu ar analoģisku laika posmu 2017. gadā, “Jeep” pārdevumi 28 Eiropas Savienības valstīs ir izauguši pat par 68,1 procentu – no 52 232 līdz 87 792. Gandrīz divreiz ir pieaugusi arī “Jeep” ieņemamā tirgus daļa – no 0,6 līdz 0,1 procentam. Tajā pašā laika posmā, 2018. gada pirmajā pusgadā, visā ES automašīnu pārdevumi palielinājušies par 2,9 procentiem.

Viesiem “Jeep” iespējama četru dzinējratu transmisija, tieši tādu automašīnu pārdevumu augšana Eiropā tiek fiksēta vissparīgāk. Piemēram, 2007. gadā Rietumeiropā 9,9 procenti jauno automašīnu bija ar četru dzinējratu pārnesumu, bet 2017. gadā tādu bija jau 14,8 procenti.

“Modus Group” ir importētājs, kurš pārstāv visvairāk automašīnu preču zīmju Baltijas valstīs, kuru starpā ir: “Bentley”, “Porsche”, “Maserati”, “Alfa Romeo”, “Jeep”, “Fiat”, BMW, “Mini”u.c. Kopumā to tagad ir 18.

“Modus Group” – starptautiskā uzņēmumu grupa, kura savu darbību izplata Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Spānijā, Polijā un Baltkrievijā. Grupa darbojas sešās valstīs un četrās uzņēmējdarbības jomās: sniedz zaļo enerģiju (“Green Genius”, “Modus Energy”), sniedz automašīnu dalīšanās pakalpojumus (CityBee) un automašīnu novietošanas viedrisinājumus (“UniPark”), tāpat pārvalda 18 automašīnu preču zīmju pārstāvniecību tīklu. Lai arī cik atšķirīgas un unikālas, visas šīs uzņēmējdarbības tic: investēšanai nākotnē, viedām darba metodēm un ticībai zaļajai videi.