DIZAINS

Vēlies vairāk? Esi kustībā!
Radīts, lai pārvietotu Jūs – gan ķermeni, gan dvēseli. Jaunā SEAT Ibiza ir brīvība, kuru izvēlēties, lai dotos jebkur. Lai arī kur pilsēta Jūs aizvestu, ieslēdziet LED gaismas un nokļūstiet tur ar stilu. Kā no iekšpuses, tā ārpuses – piedzīvojumu gars nāk kā standarts!
Jaunā SEAT Ibiza ir veidota pilsētas piedzīvojumiem. Tas nozīmē, ka Jums ir viss, kas nepieciešams, lai iekarotu jebkuru pilsētu. Piemēram, aerodinamiska un efektīva virsbūves forma, kas palīdzēs Jums nokļūt ātrāk un tālāk ar daudz mazāku degvielas patēriņu. Uzlabota drošība un stabilitāte kā papildus pārliecības garants. Tātad, uz kurieni mēs dosimies?

ASĀKAS LĪNIJAS
Kāpēc gan neizrādīties?
Izskaties nevainojami ar jaunās SEAT Ibiza izturīgajiem eksterjera izcilņiem, kas izstrādāti kā datorizēta dizaina un inženierzinātņu kombinācija automašīnai, kas izskatās ātra, pat gaismu aplenkumā. Izmēģināsim ko jaunu – par jautrību, par izrādīšanos!

Pilnīgs LED apgaismojums
Mīlestība. Aizrautība. Dejas.
Nākotne izskatās lieliski. Jaunās SEAT Ibiza LED apgaismojums gan priekšā, gan aizmugurē izgaismos Jūsu nakti tā, it kā Jūs pārvietotos dienasgaismā. Tu iemīlēsi tos, būsi satraukts un varbūt pat dejosi aiz prieka.

INTERJERA DIZAINS.
Pieaugt? Nekad!
Te ir vesela pasaule, ko atklāt ar jauno SEAT Ibiza. Bet arī tās iekšpusē Jūs atradīsiet daudz pārsteigumus. Piemēram, gludo instrumentu paneli, regulējamo krāsu veidus un pielāgojamo noskaņojuma apgaismojumu un vēl vairāk vietas, ar ko spēlēties. Ko mēs vēl gaidām? Ejam spēlēties!

TEHNOLOĢIJAS
Tā diena ir pienākusi.
Vēlies dejot tā, it kā neviens neskatās? Ieslēdz savu BeatsAudio™ skaņu sistēmu. Ir viedoklis? Dalies ar to savos sociālajos tīklos ar Full Link tehnoloģijām. Vēlies kaut kur nokļūt ātrāk? Integrētā Navi Sistēma ir vējš Tavās burās.
Kāpēc gaidīt rītdienu? Nav iemesla gaidīt. Viss ir tieši šeit, tieši tagad. Tava jaunā SEAT Ibiza ar 8“ stikla displeju nāk ar iepriekš uzstādītu un pašu jaunāko SEAT tehnoloģiju, kas palīdzēs Tev pārvietoties gan kā pilsētā, tā arī dzīvē bez aizķeršanās. Aiziet!

SAVIENOJUMI
Bezvadu uzlāde.
Ja tas nav viegli, tas nav parocīgi. Vienkārši novieto savu viedtālruni SEAT Ibiza bezvadu uzlādes vietā un ļauj tam uzlādēties bez vadiem un satraukuma. Integrētais GSM pastiprinātājs nodrošina to, ka arī ar signālu problēmu nebūs.

AUDIO SISTĒMA
BeatsAudio™
Katram piedzīvojumam ir nepieciešams savs skaņu celiņš. Un jaunajai SEAT Ibiza ar BeatsAudio™ piemīt nopietna skaņa, pateicoties tā 300W pastiprinātājam, sešiem skaļruņiem un augstākās klases zemfrekvences skaļrunim. Dodies izbraucienā ar klasisko mūziku, vai tieši otrādi – uzslēdz skaļāk tehno mūziku. Lai arī kāds būtu noskaņojums, izvēlies to kā pavadoni savā ikdienā.

NAVIGĀCIJA
8“ Stikla displejs.
Vēlies nokļūt savā galapunktā bez raizēm? Jaunās SEAT Ibiza 8“ stikla displejs piedāvā integrētu Navi sistēmu ar Full Link, kartēm un ļoti parocīgu aizmugurējās parkošanās sensoru. Tā ir komanda, tā ir kontrole. Tātad – kur dodamies tālāk?

BEZATSLĒGU SISTĒMA
Sēdies iekšā un pārvietojies vienā sirdspukstā. Sirdspuksta poga iedegas brīdī, kad jaunā SEAT Ibiza atslēdzas automātiski, Jums pietuvojoties. Tikai piespiediet dzinēja starta pogu un Jūs varat doties.
Brauciena profils.
Vēlies braukt ar kruīza kontroli? Vari atslābināties. Jūties sportiski noskaņots? Izvēlies FR Trim divkāršo automašīnas apturēšanu. Patīk braukt savā ierastajā veidā? Bez problēmām. Brauciena profils nozīmē, ka ikviens brauciens Tavā jaunajā SEAT Ibiza ir tieši tāds, kādu Tu to vēlies. Uzstādi režīmu un izbaudi!

AIZMUGURĒJĀ SKATA KAMERA
Izpalīdzīga roka, kad dodaties atpakaļgaitā. Aizmugurējā skata kamera projicē attēlu Jūsu informācijas panelī, kas parāda, uz kuru pusi Jums ir jāgriež stūre. Kad viss ir skaisti sakārtots pa pareizajām līnijām, tikai vadi savu jauno SEAT Ibiza tai paredzētajā vietā. Droši, ērti un viegli.

DROŠĪBA
Aiziet, mēs parūpēsimies par pārējo!
Rūpes par Jums ir mūsu prioritāte, tieši tāpēc, mēs darām visu, lai drošība būtu bez piepūles. Sākot ar Adaptīvo kruīza kontroli un Satiksmes uzraudzības palīgsistēmu, un beidzot ar Noguruma atpazīšanas palīgsistēmu, jaunās SEAT Ibiza jaunākās drošības īpašības nozīmē, ka Tu vari atpūsties, beigt domāt un izbaudīt braucienu ar šo jauno pilsētas automašīnu.
Laiks atpūtai. Jaunā SEAT Ibiza ir radīta, lai uzturētu Jūs pilnīgā drošībā. Ar mieru, Jūs varat aizmirst detaļas un lūkoties uz bildi visā tās pilnībā. Tik pat daudz, cik daudz jautrības Jūs iegūstat!

ESI DROŠS!
Mums ir rezerves plāns.
Adaptīvā Kruīza kontrole ar ātruma ierobežošanu pielāgo ātrumu atbilstoši satiksmei, Satiksmes uzraudzības palīgsistēma izmanto bremzes ārkārtas situācijās un Noguruma atpazīšanas palīgsistēma dod Jums zinņu, kad atpūsties. Lai arī ko ceļš dos, mēs par Tevi parūpēsimies!

DROŠĪBAS SPILVENI.
Elpo mierīgi.
Ja gadās pats sliktākais, jaunās SEAT Ibiza inteliģentie gaisa drošības spilvenu kontroles vienība nodrošina vislābāko reakciju konkrētajā situācijā. Vadītājs un pasažieris ir pasargāts gan ar priekšējiem, gan sāna gaisa drošības spilveniem.

ELEKTRONISKĀ STABILITĀTES KONTROLE
Par visu parūpēties.
Jaunās paaudzes Elektroniskās Stabilitātes kontrole dara visu iespējamo, lai novērstu jebkuras slīdēšanas pazīmes. Jaunā SEAT Ibiza samazina paātrinājumu, gluži tāpat kā Sadursmju Bremzēšanas sistēma apstādina bīstamos šķēršļus visā braukšanas laikā.

KALNĀ STĀVĒŠANAS KONTROLE
Debesis ir limits.
Iekarojiet pilsētas nogāzes ar jauno SEAT Ibiza. Kalnā stāvēšanas kontrole nodrošina to, ka braukšana kalnā ir viegla, bez bailēm par slīdēšanu atpakaļ mirklī, kad bremzes pedālis ir atlaists. Tāpēc turpiniet doties kalnos!

RIEPU SPIEDIENA MĒRĪTĀJS
Vēlies braukt no sirds?
Dod vaļu spiedienam. Tava Ibiza to var izturēt. Pielāgots riepu spiediena mērītājs nodrošina to, ka Jūs uz ceļa atrodas ar vislielāko pārliecību par savu braukšanas pieredzi.