PAVISAM JAUNAIS SSANGYONG KORANDO – CENA NO 18 990 €

Mūsdienīgs eksterjera dizains, izsmalcināts un ietilpīgs augstākās kvalitātes salons, uzlabotas vadītāja palīgsistēmas un drošības sistēmas, kā arī jaunākās savietojamības iespējas – tas viss apvienots jaunajā SsangYong Korando!

    • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība, grezns aprīkojums, kvalitatīva apdare
    • Lielākais bagāžas nodalījums savā klasē (551 l ietilpība)
    • 5 gadu garantija vai 100 000 km nobraukums

JAUNĀ KORANDO (C300) MODEĻA INFORMĀCIJA:

Garums: 4450 mm
Platums: 1870 mm
Augstums: 1620 mm
Garenbāze: 2675 mm
Klīrenss: 195 mm
Bagāžas nodalījuma ietilpība: no 551 l (standarta sēdvietu pozīcijas) līdz 1246 l (otrā rinda nolocīta)

DZINĒJS UN VILKTSPĒJA

Jaunais Korando ir ne tikai svaigs un mūsdienīgs, bet arī saglabā savas praktiskā ģimenes automobiļa īpašības, pateicoties ievērojamai kravnesībai un vilktspējai (līdz 2 tonnām). Šo pavisam jauno C segmenta SUV darbina jauns 1,5 litru benzīna turbodzinējs un uzlabots 1,6 litru Euro 6d dīzeļdzinējs.

1,5 litru benzīna turbodzinējam ir 163 ZS un 280 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

1,6 litru dīzeļdzinējam ir 136 ZS un 324 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 ātrumu automātisko pārnesumkārbu.

ĀRĒJAIS IZSKATS

Jaunais Korando ir nedaudz garāks un platāks nekā iepriekšējie modeļi, taču pagarinātā garenbāze nodrošina šajā automobiļu klasē lielāko salona ietilpību un zemāks atstatums līdz zemei piešķir dinamiskāku un enerģiskāku izskatu.

 

Priekšējie miglas lukturi

LED dienas gaitas lukturi

Stilīgs priekšējais režģis

VIRSBŪVES KRĀSAS

Grand White (WAA)

Silver Silent (SAI)

Platinum Gray (ADA)

Dandy Blue (BAS)

Orange Pop (RAT)

Cherry Red (RAV)

Space Black (LAK)

SALONS

Jaunā Korando salonā ir vērojams mūsdienīgs dizains un augstas kvalitātes apdares materiāli. Vispārīgo atmosfēru rada metāliski akcenti, lieli 9 collu LCD ekrāni ar TomTom navigācijas sistēmu un sākotnēji uzstādītām programmām Android Auto un Apple CarPlay, kā arī stilīgs atmosfēras apgaismojums un eleganti ādas sēdekļi. Tā ir stila un tehnoloģiju kombinācija, kas reti sastopama automobiļu salonos un ir paredzēta, lai vadītājs izbaudītu braucienus un justos ērti.

Pieejamas trīs salona krāsas: ogļu melna (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda), maigi pelēka (sēdekļa pārvalks: austs audums, drēbe + TPU un āda) un espresso brūna (īpaša versija, pieejami tikai ādas sēdekļu pārvalki).

 

Ogļu melna salona krāsa

Eleganti bēša salona krāsa

Espresso brūna salona krāsa

LCD ekrāni ar TomTom navigācijas sistēmu, savietojamība ar Android Auto un Apple CarPlay

Priekšējo sēdekļu ventilācija

Ērtas mantu glabātavas

Regulējama stūre

Automātiskā pārnesumkārba (6AT)

BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MANTU GLABĀTAVAS

SsangYong Korando salonā ir daudz iespēju mantu glabāšanai. Auto bagāžas nodalījums ir pietiekami liels ikdienas braucieniem, bet, ja vajag papildu vietu ekipējumam vai bagāžai, ko ņemt līdzi ceļojumā, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes var nolocīt, kā rezultātā mašīnā veidojas īpaši ietilpīgs bagāžas nodalījums ar līdzenu grīdu. Kad aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir paceltas, bagāžas nodalījuma tilpums ir 551 l. Pēc abu aizmugurējo atzveltņu daļu nolocīšanas SsangYong Korando būs 1248 l tilpums bagāžai.

Kabata mantu glabāšanai sānu durvīs

Glabātava zem elkoņa balsta

Ietilpīgs cimdu nodalījums

KORANDO IR INTEGRĒTAS VISAS IESPĒJAMĀS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, frontālās sadursmes brīdinājums, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma, tālo gaismu pārslēgšanas palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, autovadītāja modrības brīdinājums, adaptīvā kruīza kontrole, “melno” punktu konstatēšanas sistēma, joslu maiņas brīdinājums, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (arī ar iejaukšanās funkciju), inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole, drošas distances brīdinājums, brīdinājums par priekšā esošā automobiļa izkustēšanos, avārijas bremzēšanas sistēma, izkāpšanas palīgfunkcija.

JOSLU MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDWS), JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKAS)

BRĪDINĀJUMS PAR PRIEKŠĀ ESOŠĀ AUTOMOBIĻA IZKUSTĒŠANOS (FVSA)

VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMA FUNKCIJA (DAA)

TĀLO GAISMU PĀRSLĒGŠANĀS PALĪGSISTĒMA

DROŠAS DISTANCES BRĪDINĀJUMS (SDA)

AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA (AEB)

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI SLĪPUMĀ (HSA)

NOGĀZES KONTROLES SISTĒMA (HDC)

ELEKTRONISKĀ STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA (ESP)