„SWIFT” kļūst par otro „Suzuki” modeli, kas pēc kārtas izvēlēts kā viens no TOP 3 auto 2018. gada Pasaules pilsētas auto apbalvošanā

Pasaules automašīnu apbalvošanas gala rezultāti tika paziņoti šodien Ņujorkas Starptautiskajā automašīnu izstādē, un „Suzuki Swift” kļuva par otro „Suzuki” modeli, kas pēc kārtas izvēlēts kā viens no TOP 3 auto Pasaules pilsētas auto apbalvošanā, sekojot „Ignis” piemēram 2017. gadā.

Kā „Suzuki” pirmais pasaules stratēģiskais modelis „Swift” ir pārdots vairāk nekā sešos miljonos eksemplāru visā pasaulē kopš tā iznākšanas 2004. gadā*. Tas ir pieprasīts 158 valstīs un reģionos*, tostarp Japānā, Eiropā un Indijā, ietverot tā raksturīgo un sportisko stilu, izcilo veiktspēju un lielisko vadāmību.

*Pamatojoties uz „Suzuki” izpēti 2018. gada februārī.

Pasaules pilsētas auto nominācija tika izveidota pagājušajā gadā, ietverot modeļus, kas ir īsāki par aptuveni 4 metriem, un šajā gadā tika nominēti astoņi modeļi. „Swift” tika pasludināts par vienu no finālistiem 6. martā Starptautiskajā Ženēvas motoršovā kopā ar „Ford Fiesta” un „Volkswagen Polo”, un 2018. gada pilsētas auto titulu saņēma „Volkswagen Polo”.