CUPRA samits 2021

Nule kā aizvadīts Latvijā pirmais CUPRA īpašnieku saiets. Par spīti iepriekš paustajām prognozēm, laikapstākļi šim pasākumam bija labvēlīgi un no drūmiem mākoņiem debesīs nebija ne miņas!

DINAMO Rīga – mūsu jaunais sadarbības partneris

Ar prieku varam paziņot, ka gaidāmajā Kontinentālās Hokejas līgas (KHL) sezonā, kļūsim par tautā mīlētā hokeja kluba "DINAMO RĪGA" atbalstītājiem un sadarbības partneriem!

Pirmais CUPRA elektroauto ir dzimis!

CUPRA ir paziņojusi par BORN modeļa ierašanos, kas noteikti mainīs uztveri elektrisko un dinamisko transportlīdzekļu tirgū. Kopš prezentācijas Ženēvas auto izstādē pagājušajā gadā, CUPRA Born koncepts ir guvis atzinību par savu gludo izskatu un neatkārtojamo personību. Neskatoties uz pozitīvajām atsauksmēm, projektēšanas komanda un Tehniskā centra inženieri pat negrasījās apstāties. Komanda turpināja attīstīt transportlīdzekli, piešķirot tam sportiskāku raksturu un vēl iespaidīgāku vizuālo pievilcību. Rezultāts ir zīmola pirmā pilnīgi elektriskā modeļa: CUPRA Born piedzimšana.

Saņem jaunumus epastā

Nepalaid garām aktualitātes un īpašos piedāvājumus

Paldies, ka pierakstījies jaunumiem.

Reģistrējoties tu piekrīti mūsu privātuma politikai. Lai vēlāk atteiktos, mūsu epastos noklikšķini uz Atrakstīties.

Jaunais Fiat 500 iemieso izsmalcinātību un ilgtspēju

Fiat iepazīstina ar jauno 500 – zīmola pirmo pilnībā elektrisko transportlīdzekli. Tāpat kā zīmola priekšgājēji, šis modelis apvienos nezūdošo itāļu eleganci ar jaunām tehnoloģijām un ilgtspējīgu mobilitāti ikvienam.

Klientu biežāk uzdotie jautājumi sakarā ar izmaiņām Autobrava motors darbībā.

Autobrava Motors sākot ar 5.maiju mainām savu atrašanās vietu no Biķernieku ielas 145 uz jauno adresi – Krasta ielā 42! Esam apkopojuši atbildes uz klientu biežāk uzdotajiems jautājumiem.

Autobrava maina savu atrašanās vietu!

Auto tirdzniecības nozare Latvijā atgūstas no aizvadītājā gadā piedzīvotās dīkstāves, iezīmējot jaunas tendences tirgus attīstībā un patērētāju paradumos. Automobiļu dīleris “Autobrava”, reaģējot uz auto tirgus pieprasījumu, maina biznesa stratēģiju, fokusējot savu darbību nākotnē uz jauniem, tirgū pieprasītiem automašīnu zīmoliem un to servisu, kā arī pārceļot auto salonu tuvāk klientiem – Krasta ielā 42.

Jaunais Jeep Gladiator pikaps

Pēc vairāku gadu desmitu pārtraukuma apvidus automobiļu ražotājs Jeep ir radījis jaunu pikapa modeli. Jaunais Jeep Gladiator ir pirmais modelis Eiropā ar šādu virsbūves tipu. Pikaps veidots uz ikoniskā Jeep Wrangler bāzes, un tas izceļas gan ar jaunām stila un dizaina iezīmēm, gan mūsdienīgu tehnoloģisko aprīkojumu un plašiem drošības risinājumiem.

Autobrava Motors auto-foto-orientēšanās rezultāti

Paldies visiem un ikvienam! Jūsu atsaucība, atraktivitāte, apņēmība un azarts aizrauj arī mūs!

Cupra Formentor VZ5

CUPRA svin savu 3 gadu jubileju, atklājot jaunu modeli - Cupra Formentor VZ5 ar piecu cilindru sirdi un 390ZS! VZ nozīme slēpjas spāņu valodā, kur Veloz nozīmē ''ātrs'' , kas ir izcils raksturojums jaudīgākajai CUPRA versijai!

Tavs jaunais auto ir šeit!

AUTOBRAVA Motors ir 7 auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, auto virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.