Strādājam zaļajā režīmā un turpinām arī attālināto tirdzniecību!

E-Ducato kļuvis par 2022. gada ilgtspējīgāko komerciālo transportlīdzekli pasaulē

FIAT Ducato, kas šogad svin savu 40. gadadienu, saņēmis savu pirmo ilgtspējības balvu. Pagājušajā nedēļā Rimini pasākumā "Leader e Torno" starptautiski eksperti komerciālo transportlīdzekļu klasē izvērtēja pilnībā elektrisko E-Ducato, piešķirot tam balvu "2022. gada ilgtspējīgais automobilis” mikroautobusu kategorijā.

“Autobrava motors” turpina nostabilizēt savas pozīcijas tirgū

Autobrava motors ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem auto nozarē Latvijā, kas ar katru gadu palielina savus pārdošanas apjomus un tā pārstāvētie zīmoli ievērojami palielina tirgus daļas Latvijas auto tirgū. Lai sasniegtu uzstādītos mērķus un nostabilizētu pozīcijas, uzņēmuma pārdošanas daļai ir pievienojies pieredzes bagāts savas jomas profesionalis - Uvis Braunfelds - kurš turpmāk vadīs Autobrava Motros jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību.

Izmaiņas ārkārtējās situācijas laikā (atjaunots 15.11)

No 15. novembra, Autobrava Motors komanda strādās un klātienē apkalpos klientus "zaļajā režīmā". Joprojām turpināsim arī attālināto auto tirdzniecību.

Tikšanās ar CUPRA vēstnesi

Titulētais zviedru ralijkrosa braucējs un CUPRA vēstnesis pasaulē, Mattias Ekstrēms, 17.septembra rītā viesojās mūsu salonā uz "Meet&Greet" tikšanos ar kvēlākajiem autosporta faniem un mūsu komandu.

Dinamo Rīga saņem pirmās 11 automašīnas

Jaunās KHL sezonas ievadā, īsi pirms pirmās mājas spēles, esam piegādājuši saviem sadarbības partneriem - Dinamo Rīga - pirmās SEAT Leon automašīnas.

Alfa Romeo Track Day

Gan mūsu klienti - Alfa Romeo īpašnieki, gan mūsu korporatīvie partneri, 3.septembrī, Biķernieku trasē varēja izbaudīt to vārdiem neaprakstāmo sajūtu, ko sniedz sēšanās pie itāļu auto šedevra stūres. Šī pasākuma galvenais mērķis bija parādīt uz ko spējīgi leģendārā zīmola spēkrati.

Jaunā FIAT “Ducato” prezentācija

Trešdien, 25. augustā, mūsu autosalonā klientiem tika prezentēts jaunākais "Fiat Ducato" modelis. "Ducato" aprit apaļi 40 gadi, un šo jubileju tas svin kā tirgus līderis, jo 2020. gadā kļuva par vislabāk pārdoto vieglo komerctransportu Eiropā.

“Gada auto 2022”

Šogad konkursā "Gada Auto 2022", Autobrava Motors pieteikusi veselus 3 spēkratus - Fiat 500 BEV, Jeep Gladiator un CUPRA Formentor .

Jeep Experience Day

Žurnālistu un uzticamāko Jeep īpašnieku klātbūtnē, 13. augusta piektdienā prezentējām jauno Jeep Wrangler plugin hibrīdversiju 4xe.

Tavs jaunais auto ir šeit!

AUTOBRAVA Motors ir 7 auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, auto virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.