Autobrava Motors

Zvani mums +371 67146255 vai raksti info@autobrava.lv

Auto tirdzniecība

+371 67146255

Darba dienās 09:00 — 19:00
Sestdienās 10:00 — 16:00

Serviss

+371 67146257

Darba dienās 08:00 — 19:00
Sestdienās 09:00 — 16:00

Rezerves daļas

+371 67146258

Darba dienās 09:00 — 18:00
Sestdienās 09:00 — 16:00

Virsbūves

+371 67844595

Darba dienās 09:00 — 18:00

Krasta iela 42, Rīga

Iegūt norādes Google Maps, Apple Maps vai Waze.

Kontakti

Raivo Kārkliņš
Rezerves daļu nodaļas vadītājs

Zvani man +371 67146258 vai raksti raivo.karklins@autobrava.lv

Rolands Turks
Pēcpārdošanas un projektu attīstības vadītājs

Zvani man +371 67146257 vai raksti rolands.turks@autobrava.lv

Uvis Braunfelds
Pārdošanas nodaļas vadītājs

Zvani man +371 25776618 vai raksti uvis.braunfelds@autobrava.lv

Ilona Picka
Mazlietotu auto tirdzniecības konsultante

Zvani man +371 25467873 vai raksti ilona.picka@autobrava.lv

Mārtiņš Savickis
SEAT, CUPRA zīmola tirdzniecības nodaļas vadītājs

Zvani man +371 23661920 vai raksti martins.savickis@autobrava.lv

Gatis Kivrins
Virsbūves un krāsošanas iecirkņa vadītājs

Zvani man +371 25776629 vai raksti gatis.kivrins@autobrava.lv

Māris Letapurs
Rezerves daļu pārdevējs

Zvani man +371 67146258 vai raksti maris.letapurs@autobrava.lv

Aigars Vasilis
Mazlietotu auto tirdzniecības vadītājs

Zvani man +371 26344243 vai raksti aigars.vasilis@autobrava.lv

Raivis Liniņš
Servisa vadītājs

Zvani man +371 67146257 vai raksti raivis.linins@autobrava.lv

Gatis Līdmanis
CUPRA, SEAT korporatīvo klientu konsultants

Zvani man +371 29566088 vai raksti gatis.lidmanis@autobrava.lv

Madara Maksima
Virsbūvju iecirkņa klientu konsultante un apdrošināšanas speciāliste

Zvani man +371 26628445 vai raksti madara.maksima@autobrava.lv

Kristīne Blauberga
Servisa klientu konsultante

Zvani man +371 67146257 vai raksti kristine.blauberga@autobrava.lv

Loreta Trokša
Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Zvani man +371 25773363 vai raksti loreta.troksa@autobrava.lv

Aksels Jurkovskis
CUPRA, SEAT korporatīvo klientu konsultants

Zvani man +371 25486672 vai raksti aksels.jurkovskis@autobrava.lv

Jānis Ābele
Servisa klientu konsultants

Zvani man +371 67146257 vai raksti janis.abele@autobrava.lv

Aldis Drozdovs
Virsbūves iecirkņa klientu konsultants

Zvani man +371 20247484 vai raksti aldis.drozdovs@autobrava.lv

Andris Stratičuks
SEAT, CUPRA automašīnu tirdzniecības konsultants

Zvani man +371 27826672 vai raksti andris.straticuks@autobrava.lv

Edgars Lubāns
SEAT, CUPRA automašīnu tirdzniecības konsultants

Zvani man +371 25773367 vai raksti edgars.lubans@autobrava.lv

Jekaterīna Derevščukova
Mārketinga vadītāja

Zvani man +371 67146255 vai raksti jekaterina@autobrava.lv

Ilona Logina
Biroja vadītāja

Zvani man +371 67146255 vai raksti ilona.logina@autobrava.lv

Andris Kārkliņš
Servisa klientu konsultants

Zvani man +371 25776687 vai raksti andris.karklins@autobrava.lv

Tatjana Gromova
Klientu apkalpošanas speciāliste

Zvani man +371 67146255 vai raksti tatjana.gromova@autobrava.lv

Anna Markova
Mārketinga speciāliste

Zvani man +371 67146255 vai raksti anna.markova@autobrava.lv

Līga Roķe
Automašīnu pārdošanas procesu speciāliste

Zvani man +371 67146255 vai raksti liga.roke@autobrava.lv

SIA „Autobrava” rekvizīti

Reģistrācijas nr. 40103325594 • PVN maksātāja nr. LV40103325594 • Juridiskā un faktiskā adrese: Krasta iela 42 , Rīga, LV-1003 • Banka: Swedbank AS, HABALV22 • Konta nr.: LV73HABA0551035992784

Tavs jaunais auto ir šeit!

AUTOBRAVA Motors oficiāli pārstāv zīmolus CUPRA un SEAT, nodrošinot jaunu un mazlietotu auto tirdzniecību, automašīnu abonēšanas pakalpojumus CUPRA DRIVE, kā arī autorizētu automašīnu servisu, virsbūvju remontu, oriģinālu detaļu un aksesuāru tirdzniecību.