Drīzumā

CUPRA Tavascan

Starp mums vienmēr ir tādi, kuri uzdrīkstas doties tālāk.

Jaunais CUPRA Tavascan piedāvā revolucionāri jaunu braukšanas pieredzi un pārvietošanās brīvību pilsētā ar izsmalcinātību. Jauda līdz pat 340 ZS, akumulatora jauda - no 77 kW/h (neto), CO2 izmešu daudzums - 0 g/km, nobraukuma rezerve līdz 550 km, paātrinājums - līdz 100 km/h 5,5 sekundēs. *CUPRA Tavascan pagaidām nav nopērkams. Norādītajiem tehniskajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie var mainīties.

Starp mums vienmēr ir tādi, kuri uzdrīkstas doties tālāk.

Divi motori, pilnpiedziņa. Jauda līdz pat 340 ZS, nobraukuma rezerve līdz 547 km, paātrinājums - līdz 100 km/h 5,6 sekundēs.

Aprīkojums

 • Pilnībā elektriskā SUV kupeja

  Jaunais CUPRA Tavascan piedāvā revolucionāri jaunu braukšanas pieredzi un pārvietošanās brīvību pilsētā ar izsmalcinātību.

 • Inovāciju līderis

  Pārsteidzoša dizaina valoda ar atlētiskām un sportiskām virsbūves proporcijām.

 • Īsts spēks - kā no iekšpuses, tā no ārpuses

  Jaunā modeļa interjers ir kā modernas arhitektūras paraugs, kura centrālais elements ir priekšējais panelis ar gandrīz neredzamām ventilācijas atverēm.

 • 15 collu navigācijas sistēma

  CUPRA CONNECT piedāvā tiešsaistes kartes, izklaidi, mūziku, balss atpazīšanu un vēl citas funkcijas Jūsu ērtumam katru dienu, izmantojot navigācijas sistēmu.

 • Brauciet drošāk

  Aizsardzība no visām pusēm. Travel Assist apvieno adaptīvo kruīza kontroli ar joslu palīgsistēmu Plus, lai palīdzētu ievērot braukšanas joslu un drošu distanci līdz citiem transportlīdzekļiem. Kopā ar joslu maiņas asistentu sistēma uzrauga apkārt notiekošo un neļauj pārkārtoties citā braukšanas joslā, ja to nav droši darīt.

 • Novietošana stāvvietā bez raizēm

  Jūsu Tavascan prot iebraukt stāvvietā daļēji autonomi, pateicoties apmācāmajai stāvvietas palīgsistēmai, kas iemācās kustības trajektoriju regulāri izmantotās stāvvietās, un tālvadības stāvvietas palīgsistēmai, kas ļauj veikt manevrus, izmantojot viedtālruni, un ir piemērota lietošanai šaurās stāvvietās.

Nākamie soļi, lai atrastu savu CUPRA

Piesakies testa braucienam

Saņemt informāciju

Uzdod jautājumu mūsu speciālistam

Atvērt čatu