Aizvadītajā nedēļā Biķernieku trasē sacīkšu apstākļos, visas dienas garumā, kopā ar auto nozares žurnālistiem tika iemēģināts kā “mierīgais” un “ikdienišķais” Alfa Romeo Stelvio Veloce (280 z/s), tā ar Ferrari motoru aprīkotais sporta klases Quadrifoglio (510 z/s). Pašiem kvēlākajiem Alfa Romeo Giulia faniem netika liegta iespēja trasē doties arī ar eleganto pilsētas sedanu – Alfa Romeo Giulia (200 z/s).

Par Alfa Romeo Stelvio performanci sacīkšu apstākļos bija sajūsmā arī profesionāli autobraucēji – JWRC pasaules vicečempions Mārtiņš Sesks un Aleksandrs Grīva. Viņu klātbutne pasākuma laikā nodrošināja to, ka visi klātesošie adrenalīnu varēja ķert droši un kontrolēti. Galvenajā taisnē Mārtiņam pie zelta krāsas Quadrifoglio stūres izdevās sasniegt teju 230km/h lielu ātrumu.

Spītējot lietum un stipram vējam, katrs pasākuma dalībnieks mājās devās ar patiesu pozitīvsma lādiņu. Skaistas automašīnas, lieliski cilvēki, gardi ēdieni un laba atmosfēra – tā patiesi bija izdevusies piektdiena! Vairāk bildes un pasākuma video atradīsiet mūsu Facebook kontā!

06/09/2021