Kā tiek plānota lokācijas maiņa?

No 5. maija auto tirdzniecība klientiem būs pieejama Krasta ielā 42, serviss un virsbūves darbi klientiem Krasta ielā 42 būs pieejams no 17. maija. Lai uzzinātu precīzu informāciju, aicinām sazināties ar savu Autobrava motors produktu speciālistu vai servisa konsultantu. No 17. maija autosalons un serviss Biķernieku ielā tiks slēgts. Informācijai sekojiet līdzi arī www.autobrava.lv

Kādus zīmolus turpmāk pārstāvēs Autobrava motors?

Autobrava motors turpmāk būs SEAT, CUPRA, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo un Jeep oficiālais pārstāvis Latvijā.

Kurus zīmolus Autobrava motors turpmāk nepārstāvēs?

Autobrava motors ir beidzis sadarbību ar Hyundai, Suzuki, Isuzu un SsangYong zīmoliem.

Kā lai zinu, kur man ir jābrauc uz plānoto servisa apmeklējumu?

Mūsu servisa speciālisti, sazinoties par plānoto vizīti, Jūs noteikti informēs, kur Jums ir jāierodas norādītajā laikā – vai vēl Biķernieku ielā 145 vai jau Krasta ielā 42.

Kā veikt garantijas apkopi un garantijas remontu savai Hyundai, Suzuki, Isuzu, SsangYong automašīnai?

Pēc 2021. gada 29. aprīļa garantijas apkopes un garantijas remontus Hyundai, Suzuki, Isuzu, SsangYong zīmolu automašīnām būs iespējams veikt pie ražotāju oficiālajiem pārstāvjiem. No 29. aprīļa Autobrava Motors vairs nav šo zīmolu oficiālais pārstāvis.

Kādus darbus varēs veikt Hyundai, Suzuki, Isuzu, SsangYong garantijas laika automašīnām Autobrava motors servisā?

Dabīgam nodilumam pakļautās detaļas, virsbūves remonta un krāsošanas darbus, riepu maiņu un to uzglabāšanu, tāpat rezerves daļu piegādi mēs nemainīgi nodrošinām visiem automobiļu zīmoliem.

Kas mainās pēcgarantijas automašīnām?

Visu veidu un zīmolu pēcgarantijas automašīnām turpināsim sniegt pilnu servisa klāstu, kā iepriekš.

Esmu iegādājies Hyundai, Suzuki, Isuzu vai SsangYong automašīnu, tās piegāde ir plānota pēc 29. aprīļa kā un kur es to saņemšu?

Ar Jums jau tuvākajā laikā sazināsies jūsu Autobrava motors produktu speciālists un informēs par kārtību kad, kur un kā Jūs saņemsiet savu jauno automašīnu.

 

27/04/2021