Saules lutināti, CUPRA zīmola vēstneši un īpašnieki, vakara gaitā izmēģināja sava auto sportisko garu par visiem 100%. Pats galvenais, ka jaudu un adrenalīnu visi sasaukuma dalībnieki  varēja izbaudīt kontrolēti un droši – par to parūpējās drošas braukšanas skolas instruktors Jānis Vanks. Roku rokā ar Jāni, jokus plēsa un par atmosfēru rūpējās cits CUPRA entuziasts un īpašnieks – šovmenis Renārs Zeltiņš.

Samita laikā visiem klātesošajiem bija iespēja iztestēt ne tikai savus, bet arī citus jaunizveidotā zīmola  spēkratus.  Sporta kompleksa “333” trasē, šajā 6. jūlija vakarā, devās kopumā 14 CUPRA mīļi un fani. Katram no viņiem bija iespēja  ņemt līdz savus ģimenes locekļus un tuvākos draugus. Paldies jāteic arī kompleksa “333” virtuvei, kas bija sarūpejusi gardas uzkodas un dažādus bezalkoholiskos dzērienus, kas lielajā karstumā palīdzēja veldzēties visiem dalībniekiem.

Ar nepacietību gaidam nākamā gada samitu, kad uz Latviju pie saviem īpašniekiem no Eiropas ražotnēm būs atceļojis  jau krietni lielāks skaits CUPRA spēkratu.Plānots, ka līdzīgus samitus Autobrava Motors drīzumā rīkos arī pārējiem mūsu pārstāvētajiem zīmoliem! Sekojiet mūsu soc. tīklu kontos un gaidiet jaunumus!😊

08/07/2021