Jaunumi, kurus mēs sagaidām CUPRA Born VZ versijā:

  • Uzlabota veiktspēja, kura nodrošina 240 kW/545 Nm, sasniedz 100 km/h tikai 5,7 sekundēs, palielināts maksimālais ātrums līdz pat 200 km/stundā. Taču veiktspēju nevar sasniegt, upurējot efektivitāti, CUPRA Born VZ spēj nobraukt līdz pat 570 km. Tehnoloģija paliek praktiska; elektroauto var uzlādēt mājās, izmantojot 11kW maiņstrāvas sistēmu vai DC 170kW ātrās uzlādes punktā, kas nozīmē, ka ātra uzlāde no 10 līdz 80% aizņems tikai 30 minūtes*.

  • Interjers, kurš sniedz emocijas un komfortu, iepriecinās ar jauniem CUP Bucket sēdekļiem standarta aprīkojumā. CUP Bucket sēdekļi nodrošina vēl ergonomiskāku un ērtāku braukšanas pieredzi, kā arī ir izgatavoti no pārstrādāta SEAQUAL® YARN tekstila, kā arī DINAMICA auduma, kura sastāvā ir 73% pārstrādāts poliesters.
  • Eksterjera dizains ir paspilgtināts ar diviem jauniem 20 collu vieglmetāla diskiem, no kuriem viens ir kalts ar veiktspējas riepām, kā arī  VZ logotipu aizmugurē un jaunām krāsām.
  • Automašīnas dinamiskā darbība ir uzlabota, pateicoties bremzēšanas efektam, izturīgākai balstiekārtai un atsaucīgākai stūres un pedāļu darbībai.

Sagaidām jaunumu jau šogad. Sekojiet līdzi AUTOBRAVA Motors ziņām un uzziniet pirmais kad, jaudīgais elektroauto CUPRA Born VZ parādīsies Latvijā!

* Norādītajiem tehniskajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie var mainīties. Pieejamā jauda (kW) un automobiļa paātrinājums ir atkarīgs no akumulatora uzlādes līmeņa un tā temperatūras attiecīgajā brīdī. Attēliem ir tikai ilustratīvs un informatīvs raksturs un tie var neatbilst sērijveida automobilim.

23/02/2024