Ļoti trāpīgi par jaundzimušo sadarbību izteicies mūsu  Tirdzniecības vadītājs Rihards Mežoks: “Autobrava motors pārstāvētos zīmolus raksturo dinamika, avantūra, dizains un jauda visaugstākajā pakāpē, šie lielumi raksturo arī hokeja klubu Dinamo Rīga, tādēļ uzskatu, ka mēs lieliski papildināsim viens otru!”

Lieki piebilst, ka “DINAMO RĪGA” ir vadošais Latvijas hokeja klubs, kas jau 14. sezonu pēc kārtas pārstāvēs stiprāko hokeja klubu  čempionātu Eirāzijas reģionā.

Leģendārās organizācijas valdes loceklis Jurijs Kuzņecovs neslēpjot prieku par gaidāmo sezonu apgalvo: “DINAMO RĪGA ir ļoti gandarīta uzsākt sadarbību ar tik stabilu partneri kā “Autobrava Motors”, kas ir 7 pasaulē ļoti labi pazīstamu auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši priecē fakts, ka tik liels uzņēmums kā “Autobrava Motors” ir nolēmis pievienoties mūsu atbalstītāju pulkam, kas tikai apliecina to, ka mūsu klubā iesāktās pārmaiņas norit pareizā virzienā un to novērtē arī mūsu partneri. Nav šaubu, ka ieguvēji no šīs sadarbības būs abas puses. Cerams, ka tā būs ilgstoša un ļoti veiksmīga. ”

Sadarbības laikā “DINAMO RĪGA” pārstāvji un hokejisti pārvietosies ar SEAT Leon un CUPRA Formentor automašīnām.

Dinamo Rīga un Autobrava - Jaunie sadarbības partneri

28/06/2021